Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskusní pořad Rozstřel

Rozstřel s Terezou Maxovou

Kilometry s medvědem pomáhají, přijďte je zdolat i vy
velikost textu:
vydáno 14.9.2017 11:00
Tereza Maxová, modelka a patronka dobročinné nadace bude hostem diskusního pořadu Rozstřel, který iDNES.cz odvysílá v pátek od 13:30. Spolu s ní dorazí do studia i ředitelka Nadace Terezy Maxové Terezie Sverdlinová, která zhodnotí letošní ročník charitativní akce Teribear hýbe Prahou. Otázky jim můžete zadávat zde.

Osobnost odpovídá

Litujeme, ale zadávání otázek bylo možné pouze do 15. září 2017 do 13:00. Odpovědi na položené otázky můžete sledovat ve videochatu.

OTÁZKA: Dobrý den, paní Maxová, Vaše nadace je jedna z těch, kterou považuji za naprosto důvěryhodnou a moc Vám děkuji za práci, kterou děláte. Svůj dotaz ale posílám mírně rozčarovaná. Vyrazila jsem s dětmi na Vítkov ve středu, povídaly jsme si o významu té akce, o charitě jako takové, o potřebách pomáhat těm, kteří nemají takové štěstí jako my, prostě snažila jsem se dát do sportovního odpoledne také prvek výchovy, jenže přišlo rozčarování, kdy nám pořadatelé na Vítkově sdělili, že už se nemůžeme zaregistrovat, že už se nemůžeme zapojit, jak řekli: Bohužel, Vám nemůžeme pomoct. Ale na to já říkám, bohužel, nemůžeme pomoct my Vám. Akce končí v sobotu a od středy se žádní další nemůžou přidat. Mám za to, že došlo asi k nějakému organizačnímu problému, nebo sponzorovi došly peníze nebo nevím, ale asi to není úplně v pořádku. Každopádně zklamání mé (já to přežiju), ale hlavně mých dětí, které do toho šly s vizí pomoci, je velké. Děkuji. B. Rašíková Barbora Rašíková

Upozornění

Redakce si vyhrazuje právo na odstranění otázek s vulgárním nebo urážlivým obsahem.