Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Nevěra není jen průšvih. Může vztah posunout do nové dimenze

Pokud se jedná o nevěru, jsou všichni - tedy kromě těch, kteří podvádějí - celkem zajedno. Je to ostudná, nečestná a nesportovní záležitost a do láskyplného vztahu prostě nepatří. Ale zpátky do reality. Nevěra prostě byla, je a bude. Co si ale málokdy dovedeme připustit, někdy může paradoxně našemu vztahu i prospět.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Prngr1

Známý

Můj známý měl dva roky o 19 let mladší milenku, taď balí holku, která je o 18 let mladší.

On ženatý s dětmi. milenka je super na odreagování se, svým způsobem mu utužuje manželství, protože je pak veselejší, v dobrém rozmaru. A nedá se svítit, jsou to prostě mladé holky.

Ony svobodné, po rozpadlém delším vztahu. Nemají chuť se vázat, ještě k tomu na vrstevníka, který chce spoustu jejich času. Věnují se škole, jedna vedle školy i pracuje. Starší milenec je pozve na výlety, kam by se jinak nedostaly, váží si jich, neuhání je, přesto sex mají - ve svém věku tak akorát dle své potřeby. Je vtipný, má životní zkušenosti a spoustu historek, netlačí na pilu a zároveň je zkušený. Je zajištěný.

:-P

0/0
14.6.2012 14:15

IfčaX

Re: Známý

No... taky jsem byla mladá a blbá a občas mi po rozpadlém vztahu nebylo dvakrát dobře. Ale takhle špatně, abych někde kvůli pozvání na výlety... tak to jsem teda nebyla nikdy. A i kdyby teda mi o ty výlety tak děsně šlo - proč bych se proboha nemohla na výlet dostat jinak než se ženatým chlapem?

+1/0
14.6.2012 15:03

Spravedlivy Cech

Re: Známý

Taky si řikám. Ten jeho kamarád je starý lůzr a ty holky co s ním jdou musejí být pěkné zoufalky, o které by normální člověk ani kolo neopřel.

0/0
14.6.2012 17:18

IfčaX

Re: Známý

Tak asi tak extrémně "kolo by o ně neopřel" bych to neviděla, ale nechápu je. Když si představím sebe v jejich věku, tak naprosto nemůžu přijít na to, co by mě k takovému chlapovi táhlo.

Že je zajištěný - mělo by smysl, pokud bych s ním chtěla zakládat rodinu, ale pokud už svou rodinu zajišťuje, tak k čemu by mi to bylo? "Vtipné" historky starších pánů mi, když jsem byla mladá holka, připadaly nudné, popř. vlezlé. A pokud by byly výjimky - tak bych si je pustila v televizi třeba od Menšíka, kvůli tomu bych s fotříkem nemusela... no, tamto. Výlet jsem si dokázala užít (a naštěstí ještě pořád dokážu, i když už tak mladá zrovna nejsem) bez ohledu na to, jak moc byl drahý, a rozhodně líp s někým mně věkově bližším.

0/0
14.6.2012 17:38

Spravedlivy Cech

Re: Známý

Přesně tak. Proto si nedokážu představit nějakou ucházející holku, že by jela na výlet s otcem od rodiny místo příjemně stráveného času s někým přiměřenějším jejímu věku. Představa že bych jel na výlet s nějakou maminou kterou doma čeká manžel a děti jen kvůli tomu že by mi zaplatila o něco lepší ubytování než bych měl s mou přítelkyní a řekla by mi pár historek ( pro mě pravděpodobně nezajímavých ), je zcela nepřijatelná, hanba by mě fackovala a řikal bych si co jsem to za chudáka. Myslím si že holka co se k něčemu takovému sníží je naprosto podřadné stvoření o které by si normální člověk neopřel ani kolo.

0/0
14.6.2012 18:16

zena_zdena

Malá vsuvka

můj osobní pohled na věc: nevěra (dlouhodobá, ne jednorázový úlet po alkoholovém dýchánku) jako taková je většinou vyústěním dlouhoobých problémů v partnerském životě. Někdy je to opravdu zlomový bod, kdy se oba partneři zamyslí, co jim jejich vztah vůbec ještě přináší.

Co si budeme namlouvat, sex (spíše intimita) ve vztahu je velmi důležitý pro oba partnery pro jejich vzájemný pocit sounáležitosti. V

Pokud se stane, že spolu partneři po dlouhou dobu nespí, je to už kóma vztahu. Ale prvopočátkem problému nebývá SEX jako takový, ale jiné problémy, které se kupí někdy celé roky

                            !!

+5/0
7.6.2012 8:11

himself

zhroutil

Já jsem to otevřel, zapíchnul oči na náhodné místo v textu:

Nejdříve se jí zhroutil svět, ale pak se jí ulevilo.

To mě při snídani pobavilo a spěchám to napsat do diskuze :)

0/0
7.6.2012 7:22

Stork.

Re: zhroutil

DěkujemR^

0/0
7.6.2012 8:33

holkamodrooka

Re: zhroutil

Mám to přesně obráceně ;-(

0/0
7.6.2012 12:00

zena_zdena

ahoj

život je takový, nikdy nic není tak dobré ani špatné, aby nemohlo být lépe nebo hůře ;-)

uvidíš, zase bude dobře

0/0
7.6.2012 12:08

himself

Re: zhroutil

Nejdřív jdeš psát do diskuze a pak se Ti uleví?

0/0
7.6.2012 12:23

jural

hm, zajimalo by me, jestli se zenske nekdy zamyslely

nad sebou. Ja jen, jestli si vubec uvedomuji, jak to v zivote chodi. Ve 20-30 letech je zena nejzadanejsi a mnohe zeny toho vrchovate vyuzivaji. Chlap v techto letech nejzadanejsi neni. Ale jak se chlap dostane do nejzadanejsich let, cili kdyz uz ma majetek, tak je hned kraval, jak je ten chlap hnusny, kdyz beha za zenskyma v nejazadanejsich letech.

0/0
7.6.2012 0:00

Duke___Nukem

Re: hm, zajimalo by me, jestli se zenske nekdy zamyslely

:-)

0/0
7.6.2012 6:42

sudovec

Děkuji za vysvětlení pojmu "posun do nové dimenze"

Děkuji autorovi za vysvětlení pojmu "posun do nové dimenze".

Kdo by si pomyslel, že to ve skutečnosti znamená UKONČENÍ.

+5/0
6.6.2012 20:44

B-25

Re: Děkuji za vysvětlení pojmu

;-D;-D

0/0
7.6.2012 0:56

zena_zdena

Ano, ano

;-D a to ve většině případů ;-)

0/0
7.6.2012 8:05

Prolhaný novinář

Chcete váš vztah s manželkou posunout do nové dimenze?

Neváhejte a ozvěte se!

Zn.: Zdarma.

0/0
6.6.2012 19:30

Politicky korektní lež

já zjistit že je mi manžel nevěrný

Tak si zjístím, kde ta dotyčná bydlí a odvezu mu tam všechny věci

+2/0
6.6.2012 17:22

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Tak pokud manžel bydlí ve vašem bytě, jistě to jde. Blbé je, jestli to bydlení je společné nebo dokonce výlučně jeho vlastnictví...

+2/0
6.6.2012 17:23

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

no právěže dům je můj:-)

Ale ani tak nelze manžela vyhodit jen tak a vyměnit zámek. Ba ani přítele co s váma žije ne. O vyklizení musí rozhodnout soud.

Ale nejde anitak o vyhazov manžela. já bych prostě chtěla vidět, jak by se ta dotyčná tvářila;-D

+1/0
6.6.2012 17:28

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Nojono.. jestli by to byla vdaná paní, co si taky jen tak zpříjemňovala volné chvíle, tak asi dost vyděšeně.

Pokud ovšem by to byl typ "tak kdy už jí to řekneš, slíbil jsi, že se rozvedeš", tak už by ty věci zpátky nepustila. :-)

+1/0
6.6.2012 17:31

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

No v tom druhém případě je to otázka. Ona totiž může mít dojem, že ten chlap je někdo, o kterého se ženské perou. No a když mu tam manželka dobrovolně odveze kufry, mohl by ten chlap u dotyčné klesnout na ceně nebo by se jí minimálně mohly zmocnit jisté pochybnosti o jeho kvalitách.

+3/0
6.6.2012 17:34

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Jo. Na tom něco je. :-)

0/0
6.6.2012 17:35

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Žádný milenecký vztah nemůže dlouhodobě fungovat s někým, kdo je u druhého pohlaví nadměrně žádoucí. Ideální milenec (pokud pominu chemii a dobrou techniku) je nenápadný fotřík, který si svou milenku hýčká jako svou hračku, je velmi zaměstnaný a má velkou rodinu, aby mu na jiné milenky nezbýval čas.

+1/0
6.6.2012 17:45

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Teda jako já nevim. Já teda kdybych už chtěla podvádět manžela a přitom s manželem zůstat, tak by to rozhodně bylo s někým, aby to stálo za to. Prostě někdo krásný a inteligentní. Nenápadného fotříka mám doma. tedy ze začátku to nenápadný fotřík nebyl, ale během let se v něj nějak tak proměnil....

0/0
6.6.2012 17:51

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Jenže vy jste finančně soběstačná a nemáte tím pádem zapotřebí někoho, kdo by vám vylepšoval životní standard ze samé vděčnosti, že mu občas podržíte.

0/0
6.6.2012 17:53

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

No teda to mne vůbec nenapadlo, že by si ženská hledala milence, aby jí vylepšil životní standard. (když to teda domyslím do konce, tak proč pak mít jen jednoho milence, že;-):-P?)

Kdybych potřebaovala vylepšit standard prostřednictvím chlapa, tak bych asi brala i toho fotříka (dobře finančně zajištěného), ale chtěla bych si ho v budoucnu vzít.

0/0
6.6.2012 17:59

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Však jo.  Takže byste si nejdřív zajistila, aby se to manželka dověděla... a pak tak nenápadně pouštěla jedy, jak vy byste teda tohle nikdy nesnesla, jako ona s ním jen pro prachy... a vůbec kouska hrdosti nemá... atd.

0/0
6.6.2012 18:01

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Asi......no ještě že to nemusím dělat., mě by to bylo dost proti srsti.

jednak kvůli jeho manželce, alehle hlavně bych se fakt nikdy nechtěla chlapa doprošovat.

0/0
6.6.2012 18:09

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Heh, koukám, že se zde celkem úspěšně rojí různé teorie... Manželka mého milence se to dověděla svou vlastní zvědavostí... A já jsem jen sledovala, jak to celé přežijeme. No, jak říkám, vyřvala se, pak si sedla, spočítala si to a zjistila, že "společné zážitky" jsou silné pojítko, a tak mu povolila v paralelním vztahu pokračovat. Co na to říct... je to silná, hrdá žena... :-)

+1/0
6.6.2012 18:25

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Vy jste měla pocit, že byla řeč o vás? 8-o

+1/0
6.6.2012 18:30

honda_mrkos_pajdusakova

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Tak už jí netrap... Vona se tu chudák od rána snaží především sama sebe přesvědčit, jak to má skvělý, a ty jí ty bábovky vždycky znovu rozšlápneš. Naštěstí (nebo naneštěstí?) si toho málokdy všimne...

+6/0
6.6.2012 18:33

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Zato Vy jste všímavá a inteligentní...  Vyzobete si dvě slovíčka ze třiceti různých příspěvků, poskládáte z nich v té své bystré hlavince libovolné patrafráze a ještě se cítíte jako vítěz. :-) Jestli Vy nebudete z řad těch ošklivých, tlustých manželek, které se cítí v ohrožení.... :-P

+1/0
6.6.2012 18:45

honda_mrkos_pajdusakova

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

;-D;-D Tohle mi nedělejte, jsem se zakuckala mrkví... Hlavně klid, ano? Zkuste ty nervy trochu udržet, vždyť vy to máte přece tak fajn...;-)

0/0
6.6.2012 18:49

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

a co že je tlustá a ošklivá. Hlavně snad, že je inteligentní a má charisma, ne?:-)

(Honda-mrkoš...promine a po pročtení vlákna jistě pochopí;-))

0/0
6.6.2012 20:08

honda_mrkos_pajdusakova

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

;-D...

0/0
6.6.2012 20:33

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Snažíte se popřít to co jste napsala a už to nelze smazat? Nebo si za svým názorem už nestojíte? Anebo.... došly argumenty? ;-)

0/0
6.6.2012 18:37

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Éééé, cože? Tady si povídám s Politicky korektní lží přece. A popisuju jenom ty nejobvyklejší klišé v mileneckých trojúhelnících. Vy jste se v tom poznala?

+1/0
6.6.2012 18:41

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Myslím, že Cé je správně... ;-)

0/0
6.6.2012 18:48

IfčaX

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Co prosím? Reagujete ve vláknu pode mnou, ale vůbec netuším, na co.

0/0
6.6.2012 18:53

Gina7

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

;-D;-D Diky ted jsem se pobavila;-D;-D

0/0
6.6.2012 22:23

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

inteligence a charisma jsou silné afrodiziakum. Krása je k ničemu, když chybí to ostatní.

0/0
6.6.2012 18:01

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Souhlas. Ovšem když je někdo vyloženě ošklivý (nemyslím třeba jizvu, ta může naopak charisma dodávat), tak charisma obvykle nemívá a inteligence moc nepomůže.

0/0
6.6.2012 18:06

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

To si nemyslím. Aspoň z vlastní zkušenosti vím, že vyloženě oškliví muži (pokud mají příjemné vystupování, inteligenci a další pozitivní vlastnosti) mi připadají svým způsobem krásní. A je velké plus, pokud to jiné ženy nevidí.

0/0
6.6.2012 18:11

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

A můžete mi dát příklad nějakého vyloženě ošklivého muže? Ano, muž který vypadá hrubě může být krásný.

Muž, který má obličej plný boláků, nebo je určitým způsobem postižený asi moc krásný nebude.

Krása neznamená, že je to nějaký metrouš ale signalizuje především zdraví (vhodné geny pro potomstvo).

0/0
6.6.2012 18:18

vpxyz

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Příklad Vám můžu uvést pouze mezi známými tvářemi, ale ty zase neznáme osobně, takže to možná nebude úplně nejlepší přirovnání. Ale napadá mě třeba Tarantino. To je typickej škaredej chlap. Neznáme jeho povahu, ale nepochybně má vtip a je inteligentní (viz jeho filmy). Když odmyslím, jeho světovou úspěšnost a představím si ho třeba jako lékaře nebo jiného úspěšného muže (ne zrovna hvězdu světového formátu), tak charisma určitě má. Dokonce mi v té své ošklivosti připadá sexy.

0/0
6.6.2012 18:34

Politicky korektní lež

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

těžko říct. na některejch fotkách celkem ujde, na některejch je fakt hnusnej.

Každopádně charisma má a může se mnohým líbit. ono se taky muž bez charisma těžko stane tolik úspěšným ve filmařském oboru.

0/0
6.6.2012 20:17

Morgiana

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

Co to je za blbost? Muj manzel je dost žádaný , zitra mu bude 34 , krasny , dlouhe vlasy, stihly n

zabavny a dalsi, neustale mi nekdo rika jak je uzasny a syn uz asi trikrat musel vyslechnout diotazy zda je tata volny a popripade jake ma tel cislo. Ja jsem o 10 let starsi od neho . ze bych byla krasavice nezmerna si nemyslim a zatim nam to uz 11 let slape . jednou uletel jeste se starsi, ale bylo to to klasicke jednou jedna noc , alkohol .Takze Vase teorie silne kulha

0/0
7.6.2012 10:58

zena_zdena

to píšou lidé,

kteří o opravdovém vztahu nemají ani páru, mají pouze "načteno" z Blesku ;-)

0/0
7.6.2012 11:43

Hroznej puberťák

Re: já zjistit že je mi manžel nevěrný

To je ten samý, co tě posílal na noční doplňování regálů v Tescu, když si potřebovala léky pro dítě, protože on to přeci ze "svého" platit nebude?

0/0
7.6.2012 23:04mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.