Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Otce nemám, jen psychopata za zády, říká Monika Absolonová

Tátu si z dětství pamatuje jako autoritu, s níž se potkávala u snídaně, někdy u večeře. "Vždycky bylo něco zvláštně, ale co za zdí v pokoji rodičů znamenají při hádce ty tupé rány, to mi došlo až daleko později," vzpomíná Monika Absolonová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JARDA

TVOJE ZADA BYCH CHTĚL

Koho  maš za zady LICHTENRBERKA ..DAVIDA?

0/0
1.4.2009 10:07

PEPINO

MOTOL --MUDR.BOČEK

  Mudr. BOČEK  JE   SCHOPNEJ  PRO   CLEBRITY  UDĚLAT   COKOLI,  ,NEFALŠOVAL  ZPRAVY   JEN  PRO  ABSOLONOVOU  !

0/0
1.4.2009 0:00

Víťa

Re: MOTOL --MUDR.BOČEK

MUDr.Boček je asi pěkný "filuta". Zřejmě si takto přivydělává na živobytí.  A v té nadaci KAPKA NADĚJE se asi musí dít věci, když tam je i tenhle " ODBORNÍK". No, jedno je jasný. Jestli někdo potřebujete nějakou zaručeně" pravdivou " lékařskou zprávu. tak ho klidně kontaktujte. Určitě Vám vyjde vstříc.

0/0
1.4.2009 10:54

Víťa

Hledá se bohatý sponzor!!! Zn. Nevšední zážitky

Tak jak jsem se dočetl, Absolonová se zřekla otce, tudíž je zřejmě vyhlášen konkurz na bohatého sponzora, který by dobrovolně živil jednu obstarožní ženskou( který práce očividně zapáchá), její dcerušku "zpěvačku" a synáčka. No, tak takoví chytráci se už nerodí. Když někdo do někoho ivestuje peníze, tak ten někdo si to musí zasloužit. Ale to Vy tři jistě nebudete. Chaha. Chlapi, utíkejte !!!!

0/0
31.3.2009 21:13

ota

mimořádná akce

 docela jsi se mi líbila,ale máš to hozený jako všechy jde jen o zlatou kreditku a pořád málo ,jdi už do nějaky hospody nosit půlity a buřty , tam si kňourej jaký máš ukrutný život ,začni trénovat

0/0
31.3.2009 12:30

jarda

Mnoho povyku pro Monču

 mončo,ty meleš furt do kola jak je děsnej,jblbá reklama taky reklamai tvá nebohá bohatá stará  VIPmatka,jste fakt trapný,:-©

0/0
31.3.2009 12:16

Sylvie Šrámková

celebrita Monika Absolonová

   Moniko,nerouháte se? !máte úspěch,jste zdravá,kolik krásných, mladých ,vzdělaných dívek úžasně zpívá,hraje ,tančí a nemají šanci se prosadit. Nemají takového tátu,či jak vy píšete otce za zády...který se o vás staral,platil vaší mamince v domácnosti ,vám ,bratrovi bezstarostný velmi nákladný život.Vám  kariéru snů..Zasloužíte si vše co dáváte na odiv?Vaše maminka je velice půvabná,jakou že používá kosmetiku Dior,Chanel,auto Mercedes,bydlíte v krásném domě.Pokora...

0/0
31.3.2009 0:10

Jana Vávrová

Zklamání

MONIKO nemáte  důvod  a myslím zcela upřímně,zdělovat Váš soukromný život . Vaše  prezentace je zcela nemístnaJste úspěšná mladá dáma ?!!!Vaše rodina,je jen Vaše,Moniko !Táta ,Vás uvedl diky svému  vlivu  k Vašim  uspěchům.Bydlite v přepychovém  domě  z bazénem,kdo  z kolegů takto  bydlí?Byla a jsem Vaše dlouholetá obdivovatelka,ale mé zklamání je VELIKÉ!!!

0/0
30.3.2009 21:31

JINDRA

´BUDETE ASI NEMOCNA.

JSTE NEMOCNA;NEBO OPILA NEBO FETUJETE .co vam vase MATKA jeste prikaze----?CO....;-D:-/;-O(Y)

0/0
28.3.2009 13:39

hmté

neřikam nic

moniko,(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

0/0
27.3.2009 12:40

Dana

bez názvu

jak vidím a čtu diskusi, tak si říkám, že lidská blbost je opravdu nebetyčná

0/0
25.3.2009 13:00

KAREL

MONIKA

:-(Jse.......MONIKO....:-© 

0/0
23.3.2009 21:04

p.o.p.

Chytněte se s fotrem za ruce.....

.....a jděte oba do (Y)!

0/0
23.3.2009 14:31

dívenka prostá

Ha

Ha, ha

0/0
23.3.2009 10:01

Nazdárek

Zakončení?

Není už toho povídání moc? Kdo zažil domácí násilí ví, o čem je řeč. Moniko, držím Vám palce, ať to zvládnete a co nejdřív všechno skončí.

0/0
21.3.2009 21:42

jkjkjkjkjk

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

0/0
21.3.2009 20:33

Anna - Újezd

DOTAZ - na paní Absolonovou - seniorku

Chtěla bych se touto cestou zeptat paní Absolonové seniorky, jak vyplňovala svůj čas během těch 30 nebo i více let co nikdy nepracovala. Jsem na mateřské dovolené už 1 rok a mám pocit, že mi zcela uniká realita. A to mám práce s malým, že ani nevím, jak se jmenuji. Nedokážu si představit, jak bych vypadala po 32 letech nicnedělání. Nebo jste se snad starala o nějakou postiženou osobu ?  Jestliže ano, tak se za svůj dotaz omlouvám.

0/0
21.3.2009 20:31

Benešovská spolužačka

Re: DOTAZ - na paní Absolonovou - seniorku

Tak Vám paní Anno odpovím za starou paní Absolonovou, rozenou Výpustovou. Chodila jsem s ní na stejné gymnázium v Benešově.  Provdala ze za pana Absolona jen kvůli vidině zajišteného života. To tu všichni vědí. U nich doma  u Výpustových toho nikdy moc nebylo, byla to rodina vojáka a navíc zarytého a fanatického komunisty. Teď sem do Benešova občas zajede Mercedesem ( také od pana Absolona) , aby navštívila své rodiče v domově důchodců. Takže , jak vidíte, nikdy se o nikoho nestarala, ani o rodiče, natož o někoho postiženého. Hledala pouze způsob, jak zastavit čas, aby nebyly na ní vidět známky neúprosného stárnutí.Do práce nechodila nikdy, protože  jak tvrdí dopodud  je to pod její úroveň. 

Takže jak vidíte, žila pouze ve slastném nicnedělání, bez jakékoli seberealizace. Nic neumí, nic nedělá a stále se nudí. Tak pak to vede tam, kde to je. Vymýšlí si hlouposti.

0/0
22.3.2009 10:53

Eve3

Re: DOTAZ - na paní Absolonovou - seniorku

Tady je nekdo nejak podezrele informovany ... ze by pan manzel nebo nejaka zavistiva sousedka? typla bych to spis na to prvni...

0/0
22.3.2009 20:55

AlBunda

Re: DOTAZ - na paní Absolonovou - seniorku

 a ještě je to masochistka;-D

0/0
22.3.2009 22:00

Petr

Já chci peníze, ženicha, dům, zlatou kteditku,......

Tak jak vidím, na straně "celebrity" jsou samé vulgární typy, ze kterých když vypadne slovo, tak je to perla. Zřejmě vše píše nejbližší okolí  " rádoby zpěvačky" samotné  nebo ona sama . Tato mluva je "celebritě" a její "staré" matce nejbližší. Neznám totiž inteligentního člověka i s minimálním stupněm vzdělání, který by  takové  lži pouštěl do tisku a hrál si na ukřivděného. Když staré paní a její dceři Monice  dělal otec tak zle, proč stále bydlí v jeho domě, nechávají si od něho platit všechny poplatky a nosí jeho jméno ???? Nic není jednoduššího, než se vrátit k rodnému  jménu staré paní, aby se nemusela stydět s dcerou za toho, koho jméno nesou.  Potěšil mě příspěvek paní Kamily. Její odhalení skutečnosti o tom, jak probíhala hospitalizace " celebrity"   Absolonové  v Motolské nemocnici je skutečně výmluvná.  Doufám, že se policie na všechny výtečníky v této kauze zaměří a věřím, že odhalí ještě pikantnější věci, Chudák MUDr. Boček. Ten ale naletěl.

0/0
21.3.2009 16:42

Seneca

Re: Já chci peníze, ženicha, dům, zlatou kteditku,......

Milý "Petře". Pozdravuj chudáka Absolona. Jistě nepíše sám, ani nemůže. Z jeho slohu by se bavil celý národ. Ještě poznámka: dům, ve kterém Absolonky bydlí, bude zřejmě společný. Pokud toto základní právní povědomí nechápeš, pak si musíš s Absolonem náramně rozumět. Měj se však na pozoru: nikdo na světě ti nedá tolik jako Absolon slíbí.

0/0
21.3.2009 16:57

Seneca

Re: Já chci peníze, ženicha, dům, zlatou kteditku,......

Mimochodem: o místě hospitalizace Moniky Absolonové vědělo jen pár lidí, kteří se dají počítat na prstech jedné ruky. Patří "Kamila" mezi ně nebo porušujete lékařské tajemství?

0/0
21.3.2009 17:02

Kamila

Re: Já chci peníze, ženicha, dům, zlatou kteditku,......

O hospitalizaci vědělo pár lidí v nemocnici, pak celé divadlo a všechny její kamarádky, se kterými je dnes na nože. Chcete ještě nějaké vysvětlení? MUDr. Bočkovi  pěkně zavařila.

0/0
21.3.2009 17:09

Kakamila

Re: Já chci peníze, ženicha, dům, zlatou kteditku,......

Je zvláštní, kolik toho zaměstnankyně nemocnice v Motole zná o poměrech v divadle. Není to nakonec zdravotní sestra v divadle zaměstnaná...? 

0/0
22.3.2009 20:28

Pavla

nejhůř nesou ignoraci

Moniko, fandím vám a držím pěsti pro štěstí, aby se váš otec konečně sebral a nedělal vaší rodině ze života peklo na zemi. Tady je přesně vidět, jakej je to ubohej slaboch a diktátor, kterého kdo neposlouchá, špatně skončí. Je duševně nemocný,  potřebuje ústavní léčbu.

0/0
21.3.2009 9:47

AAA

Já chci peníze, pení, peníze a ............

Tak jak vidim, jediné o co tady jde jsou prachy, prachy a prachy? Co Moniko? Spolu s matičkou oškubat otce stůj co stůj a jakýmkoli způsobem. Doporučuju Ti, sežeň si konečně chlapa ať nejsi tak frustrovaná a už konečně zavři pusu. Jsou důležitější věci na světě, než Tvoje ubohé výlevy na adresu otce. 

0/0
21.3.2009 8:09

christi

Re: Já chci peníze, pení, peníze a ............

Pokud nejste jeji otec, ktery se ji tu snazi pospinit, tak dost pochybuju,ze do toho vidite a clovek jako je otec pani Absolonove si zaslouzi oskubat za ty roky tyrani a fyzickeho ublizovani svoji zene Rv Jste chudak, co nikdy nezazil fyzicke a psychicke tyrani cloveka, ktery si mysli ze muze vsechno a celkem bych vam prala, abyste to zazil Rv

0/0
21.3.2009 14:52

lena

Re: Já chci peníze, pení, peníze a ............

A vy jste domaci nasili nekdy zazila? Evidentne ne, jinak byste nevypustila z pusy takovy blabol. Kdo si to totiz fakt vyzkousel, ani ho nenapadne tyrana oskubavat. Utece kamkoli v tom, co ma v tu chvili na sobe a jedine co chce je mit svaty pokoj. Postavi se na VLASTNI nohy a zacne znova.

0/0
29.5.2009 14:31

BBB

Re: Já chci peníze, pení, peníze a ............

Nepřípadá vám všem, že jediný, komu jde o peníze, je právě Absolon?

0/0
21.3.2009 16:30

Otto

Re: Já chci peníze, pení, peníze a ............

Tajemný BBB, slyšel  jste někde pana Absolona vyprávět nějaké hlouposti, co vypadávají z maxi-dutiny ústní Absolonové? Já nikdy. Pamatujte si, chytrý člověk mlčí , omezený člověk vyřvává. Co od něho obě chtějí, když jim tak ubližoval ? Ať si zbalí věci , najdou si bydlení , vezmou si jméno  svých předků a je hned po problému. Ovšem to by ten problém nesměl asi být v nich samotných.  Existují i jiné hodnoty, než peníze a peníze.To by si obě měly uvědomit. Tak dámy, hupky dupky a postavte se na vlastní nohy a uvidíte, jak se Vám uleví.  Stará paní půjde jistě ráda do práce a nenechá se přeci vydržovat panem Absolonem a mladá paní se bude snažit matce pomáhat. Co je na tom divného?  Žije tak většina lidí.

0/0
21.3.2009 16:57

BBB

Re: Já chci peníze, pení, peníze a ............

Nazdar Otto! Slyšel jsem padat z Absolona takové moudra, že ho hned tak nikdo nedožene. Troška by z něho měl radost.

0/0
21.3.2009 17:06

nikdo

jen se tady někdo zapoměl zmínit, že

Kočkovi... takzvaný Vladimír Štancl takzvaný Michal David... a Čeněk Absolon (otec Moniky) jsou všichni z trojjedinného rodu kolotočářů s vazbami na Mrázka, Paroubka a další.............

0/0
21.3.2009 7:40

Petr

Re: jen se tady někdo zapoměl zmínit, že

No to máte pravdu pane "NIKDO", že pan David a Kočkovi jsou jakýsi vzdálení příbuzní, Ale to je tak vše. Pouze lze konstatovat, že vazbu na pana Mrázka ( a to velkou) měla samotná "stará " matka Absolonová, protože před rokem 89 byla jeho milenkou a vášnivou obdivovatelkou. Nechyběla na žádné akci, který tento pán pořádal. To jsou věci, co? A navíc na o tom existují  záznamy, takže pane "NIKDO", Vaše pravda je skutečně lichá.

0/0
21.3.2009 7:57

Seneca

Re: jen se tady někdo zapoměl zmínit, že

To je zajímavé... takže po r.1989 byl zřejmě milencem Mrázka Absolon. Nikdy nevynechal žádnou akci,kde by se mohl zviditelnit po jeho boku. Dokonce i krátce před jeho smrti byl údajně s ním.

0/0
21.3.2009 16:47

Zbýňa

Re: jen se tady někdo zapoměl zmínit, že

Ani bych se mu nedivil, kdyby se přeorientoval na jiný pohlaví. Tu krasavici inteligentní, co měl doma , to byla teda výhra .

0/0
21.3.2009 19:13

Petr

Re: jen se tady někdo zapomněl zmínit, že

Seneco, ve slově "zapomněl" se píše m n ě, ne pouze m ě. To se učí děti ve 3.třídě ZŠ. Monča také tápe, co??? Přiberte si k ruce "PRAVOPIS ČESKÉHO JAZYKA".

Chceš říci pomůcku, abys nebyl příště za hlupáka ? POMNI, ABYS NEZAPOMNĚL !

0/0
21.3.2009 19:22

LoginPoze

No, hlavně že se narodila ve znamení Vah,...

to ji určitě zachránilo... ;-D;-D

0/0
20.3.2009 17:49

adina

Monice držím palce

Moniku velmi chápu a dokáži se vžít do její situace. Sama mám podobného otce, kterého bohužel zničil alkohol, ale i tak mé matce i po 10 letech od rozvodu stále nedá pokoj. Mockrát i u nás zasahovala policie, otec měl zákaz přiblížit se k našemu domu. Pamatuji se, jak jsem to brala jako strašnou ostudu.  Nakonec matka prodala dům a odstěhovala se.  Takže Moniko moc Vám držím palečky, ať se Vám i mamince daří.

0/0
20.3.2009 15:09

Milan

Absolonka

Dyt jeji mama v zivote nemakala,jen si uzivala prachy a vse ji bylo malo!Je to silena hysterka a furie,ktera si to mlaceni opravdu zaslouzila. A at se Monika pochlubi,kdo ji v detstvi tak rezal,poroucel ji atd..... Jeji matka! O tom uz nepise.Stve je ,ze jim tatka zavrel kohoutek! A dobre udelal.R^

0/0
20.3.2009 9:41

marz

Re: Absolonka

Tak tenhle příspěvek vypadá na TAŤKU.:-)

0/0
20.3.2009 13:46

Petr

Re: Absolonka

Lidi, proberte se!! "Celebrita" Absolonova už nám toho moc nepředvede, ani v těch muzikálech , natož jako solová zpěvačka. Tak se potřebuje za každou cenu zviditelnit. A kde by bez svého otce byla ?  Pokud je mi známo, "celebrity" stará matka, která v životě nepracovala a byla pouze finačně závislá na manželovi , si chce udržet za každou cenu jak sama říká "VIP úroveň" a obě budou tedy mediálně házet špínu  a kopat kolem sebe, jen aby na sebe upozornily.  Jaká matka, taková dcera.  Pane Absolone, utíkejte od nich co Vám síly stačí!!!  Maximálně jim ještě oběma zařiďte vyšetření na psychiatrické klinice v Bohnicích.

0/0
20.3.2009 14:28

Čtenář

Re: Absolonka

Z této odpovědi ukapává závist a nenávist. Ani jedna z těchto vlastností člověka nešlechtí,což bude případ pisatale. Kdo měl příležitost poznat blíže okolí této rodiny ví,že bez práce té "staré matky" a zázemí, které mu poskytla, by milý pan Absolon nejspíš dodnes zůstal vekslákem. Není schopný nejen rozumné úvahy, ale ani logického myšlení. A Monika jako zpěvačka nám už mnohokrát dokázala, že za jejím úspěchem nejsou peníze otce, ale talent a houževnatost. Vůbec nemá zapotřebí zviditelňovat se tímto způsobem, vyprodaná představení jsou toho důkazem. Takže pisateli vulgo Petře: rozbijte prasátko, kupte si jízdenku za 26Kč a do Bohnic zajeďte sám. Blíží se doba semestrálních prací a studenti z oboru psychologie z Vás jistě budou mít radost.

0/0
20.3.2009 16:07

Petr

Re: Absolonka

Jakou práci, kterou vykonávala "stará" matka, máte na mysli, milý pane Čtenáři? Můžete mi sdělit alespoň alespon dva- tři socialistické  podniky nebo po revoluci kapitalistické společnosti, ve kterých tato osoba jistě velmi pilně pracovala a v jakých pozicích, že by si mohla dovolit vydržovat toho "veksláka" a pořizovat si drahé nemovitosti? Pokud je známo, v  rodinném okruhu " staré " matky není nikdo, kdo by dokázal živit takovou rodinku "veksláka" a začínající pěvěcké hvězdičky  a ještě nashromáždit nějaký majetek. A mimochodem, zpěvačka Absolonová nevyprodavá

představení, jelikož lidé se chodí asi k Vašemu údivu dívat a poslouchat i jiné mnohem lepší muzikálové zpěváky. Po těchto mediálních projevech "zpěvačky" Absolonové zcela určitě vyvodí závěry tvůrci a producenti muzikálů  a morálně odsoudí její chování. Vždyť není tajemstvím, že se s nikým ze svých kolegů už nesnese a to pro svoji aroganci, nadřazenost a pýchu.

0/0
20.3.2009 16:46

Kamila

Re: Absolonka

Pane Petře, mluvíte mi z duše. Měla jsem možnost poznat mladou " umělkyni" v našem zdravotnickém zařízení  v Motole po údajném útoku na její osobu jejím otcem. Přišla, pobyla 2 dny a odešla na "prkna, která znamenají svět". Ale nějak se nikde nepíše, že  po tak " závažném zranění " již křepčila druhý den v Brně , zpívala s Petrem Kolářem a pózovala spolu s panem primátorem města Brna fotografům. 

A světe div se, neměla na sobě jedinou stopu po tak hrozném zranění !! Aź následně zřejmě pocítila nutnost nechat se u nás hospitalizovat a je mi líto, že tí zneužila našeho kolegu pana MUDr.Bočka, aby jí vystavil lékařskou zprávu dle jejího přání. 

 A ten "zkrášlovací "límec kolem jejího krku používala jen pro fotografy. A tak jsem poznala, že být "celebritou" nerovná se být slušný člověk.  

0/0
20.3.2009 17:15

Ivanhoe

Re: Absolonka

Tak vážení, a teď vám napíšu já. Jsem člověk, který Čendu (tedy Absolona) osobně zná a to již nějakých 30 let. Znám i jeho ženu, jeho dceru, vím o jeho minulosti, o kořenech jeho rodiny tzv. světských. Znám rozsah jeho majetku. Vím, co pro svou rodinu v minulosti udělal. Jeho žena nemusela nikdy pracovat, dcera proplouvala životem, vycpaná tatínkovou péčí a jeho prachama. Čenda ji uvedl do vyšší společnosti a nechal jí srovnat nos. V celkem nedávné době jim všem postavil dům, kde jedno celé patro vybavil své rozmazlené a sebestředné dcerce. Když pak nechal dělat vrata, přijel frajer a se starou milostpaní se spustil!  Problémy, které přiživuje velmi vydatně bulvár a který si mladá Absolonka  objednává právě proto, aby o ní alespoň někdo něco napsal. To víte, chlap žádnej, děti žádný, kamarádi v lochu (přivedla je domů a oni tátu vykradli), to není nic moc. A stáří klepe na dveře...Jestli jí někdy nějakou vrazil tak soudím, že to měl udělat podstatně sřív. Jak u tý starý, tak u mladý.

0/0
20.3.2009 20:19

christi

Re: Absolonka

Koukam ze tatinek Moniku a svoji byvalou zenu. Zazila jsem cloveka jako je on, nebyl to muj vlastni otec, ale otec meho pritele a Monice verim kazde slovo. Zadne penize na svete ji nevynahradi psychicke a fyzicke tyrani, kteremu ji a celou svou rodinu jeji otec vystavil a vystavuje. To ze za ni zaplatil spoustu penez a seznamil ji s lidmi ze soubyznysu je jen ukazka toho, ze si svou dceru chtel koupit, aby ji to pozdeji mohl predhodit az zjisti, jak to doopravdy je a bylo. Zastavat se takoveho cloveka je ubohe a jen to svedci o tom, jaky manipulant ten clovek je. Pane Absolon, budte chlap priznejte chybu, jdete se lecit a pozadejte svou rodinu o odpusteni a sve pratele o podporu, misto hazeni spiny na svou dceru, jste ubozak a driv nebo pozdeji na vas vasi pratele take zapomenou a opusti vas Rv

0/0
21.3.2009 15:02

BBB

Re: Absolonka

Jedna odpověď podepsaná dvěma autory?Je to zvlástní,že? Měli by se ty holky od Absolona domluvit, která co pošle. Takhle je to moc průhledné. Ale komu není zhůry dáno, ten těžko něco vymyslí...

0/0
21.3.2009 16:24

Dan

Re: Absolonka

Pane BBB, píšete s hrubkami !!!! Monča Vám jistě poradí? Nebo zrovna chyběla ve škole?

0/0
21.3.2009 17:05

sdruzenimistnich

Re: Absolonka

Tak vážení, a teď vám napíšu já. Jsem člověk, který Čendu (tedy Absolona) osobně zná a to již nějakých 30 let. Znám i jeho ženu, jeho dceru, vím o jeho minulosti, o kořenech jeho rodiny tzv. světských. Znám rozsah jeho majetku. Vím, co pro svou rodinu v minulosti udělal. Jeho žena nemusela nikdy pracovat, dcera proplouvala životem, vycpaná tatínkovou péčí a jeho prachama. Čenda ji uvedl do vyšší společnosti a nechal jí srovnat nos. V celkem nedávné době jim všem postavil dům, kde jedno celé patro vybavil své rozmazlené a sebestředné dcerce. Když pak nechal dělat vrata, přijel frajer a se starou milostpaní se spustil!  Problémy, které přiživuje velmi vydatně bulvár a který si mladá Absolonka  objednává právě proto, aby o ní alespoň někdo něco napsal. To víte, chlap žádnej, děti žádný, kamarádi v lochu (přivedla je domů a oni tátu vykradli), to není nic moc. A stáří klepe na dveře...Jestli jí někdy nějakou vrazil tak soudím, že to měl udělat podstatně sřív. Jak u tý starý, tak u mladý.

0/0
20.3.2009 20:24mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.