Překonat krizi může pro manžele znamenat lepší vztah do budoucna

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V každém vztahu někdy dojde ke krizi. Důležité ale je, jak se k ní postavíme. Pokud krizi dokážeme vyřešit a poučit se z ní, může to pro náš vztah představovat nový začátek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Simona (37) a Petr (41) jsou manželi už deset let. Zatím se jim sice nepodařilo počít potomka, ale ještě stále doufají, že se jim to brzy povede. "Vím, že jsou i starší matky než já," říká Simona, "takže to zatím nevzdáváme. Ale i kdyby nám miminko nevyšlo, nevadí, člověk zkrátka někdy nemůže mít všechno."

Simona při svém vyprávění působí tak klidným a vyrovnaným dojmem, že by jí mohl každý závidět. Přitom, jak ona sama říká, byla ještě před rokem jen krůček od celkového nervového zhroucení.

"Vlastně nevím, co se stalo," vypráví Simona. "Ale najednou jsme si s manželem přestali rozumět. Skoro každý náš rozhovor končil hádkou nebo slzami," dodává. 

Simona na ty chvíle sice vzpomíná nerada, ale uvědomuje si, jak moc se od té doby změnilo a především o kolik už jsou dnes oba chytřejší.

Finanční problémy celou věc ještě zhoršily

"Naší manželské krizi rozhodně neprospělo, když jsme se navíc dostali do finančních těžkostí - manžel přišel o zaměstnání," vysvětluje Simona svou těžkou situaci. "Všechno pak bylo ještě mnohem horší a hádali jsme se opravdu pořád."

Petr k situaci dodává: "Měl jsem hrozný pocit, že nedokážu zabezpečit svou rodinu."

Naštěstí nabídl známý Petrovi dočasně brigádu a za pár týdnů si našel novou práci. Situace v domácnosti se postupně uklidnila, i když, jak říká Simona, to vyžadovalo hodně úsilí a kompromisů z obou stran. "Řekli jsme si, že naše manželství budeme vnímat jako rostlinku, kterou musíme pořád zalévat a ošetřovat, aby nám hezky kvetla. A ono to fungovalo."

Po čase přišla Simona s návrhem, aby si uzavřeli životní pojištění Diamant u České pojišťovny. "Kdybychom ho bývali měli už v době naší ‚krize‘, mohlo nám ušetřit mnoho starostí," tvrdí. Petr uznal, že by se jim pojištění mohlo hodit.

Diamant pro všechny případy

Vyhrajte šperky Swarovski a parfém Versace

Až do 2. prosince letošního roku můžete na stránkách České pojišťovny Myslíme na ženy vyhrát hodnotné ceny od světoznámého výrobce šperků Swarovski a parfémy Versace. Účast je snadná - stačí jen se zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře. Parfém můžete vyhrát každý týden a po ukončení soutěže proběhne slosování o hlavní ceny. Úplně všichni zúčastnění navíc získají zajímavé slevy na některá pojištění u ČP.

Chcete o soutěži vědět více? Čtěte zde.

"Diamant je rodinné životní pojištění, u kterého se dají průběžně měnit podmínky, podle toho, jaké jsou právě priority klientů. Zahrnuje pojištění pro případ úrazu, smrti a závažných onemocnění. Každý se sám může rozhodnout, do jaké míry chce která rizika ošetřit, a zároveň i spolurozhodovat o investování vložených prostředků, říká Markéta Škvorová, produktová manažerka životního pojištění ČP.

Pojištění pro ženy bude už brzy dražší. Více čtěte zde.

Simona s Petrem sice nedokážou vrátit čas a vyspravit jizvy na duši, které vznikly v minulosti, ale rozhodně pracují usilovně na tom, aby se jim už žádné další šrámy neobjevily.

Zároveň se rozhodli, že zkusí přírodě trochu pomoci a podstoupí umělé oplodnění. "Koneckonců, pojištění Diamant je hlavně pro rodinu. Pojistku samotnou už máme, tak teď ještě tu rodinu," uzavírá Simona.


Nejčtenější

Falešná lékařka prováděla plastické operace a zohyzdila několik lidí

Falešná lékařka Alyona Verdyová operovala desítky lidí.

Alyona Verdyová se vydávala za lékařku a operovala desítky lidí, aniž by vystudovala lékařskou školu. Pacienty...

Když se mu bráním, jsem dolámaná. Ve Výměně manželek tekly slzy

Kristýna se synem Markem a její přítel Pavel žijí v Liberci.

„Přijedeme domů, sbalím si věci a odcházím. S herečkou nebudu,“ končil tentokrát televizní Výměnu manželek Pavel (30)....

Alkoholička ležela měsíc ve výkalech, teď čeká dítě a pomáhá závislým

Jessica Landonová

Devětatřicetiletá Jessica Landonová čeká svého prvního potomka a prožívá nejkrásnější životní období. Před pár lety...

Příběh Marka: S milenkou čekám dítě, ale chci zůstat s rodinou

Ilustrační snímek

Můj mimomanželský vztah nezůstal bez následků, milenka otěhotněla. I když ji mám rád a o dítě se chci postarat, nemohu...

Nebrala antikoncepci, aby neztloustla, tak se v sedmnácti stala matkou

„Martinka nechtěla brát antikoncepci, aby nebyla tlustá, tak čekáme miminko,“...

V dalším pokračování Malých lásek jste tentokrát mohli vidět nejen nejmladší rodičku celé série, teprve sedmnáctiletou...

Další z rubriky

Pět tipů pro úspěšnou a nezávislou ženu

Ilustrační snímek

Pryč jsou doby, kdy platilo "sedávej panenko v koutě". Úspěch je dnes pro ženy stejně důležitý jako pro muže. I když...

Do Vánoc se dá výrazně ušetřit na pojištění

Ilustrační snímek

Každý má rád pocit jistoty, že když se něco stane, nezůstane na holičkách. Ženy, které uvažují podobným způsobem,...

Bolesti kloubů by se neměly podceňovat

Ilustrační snímek

Vrzající kolena či bolavé kyčelní klouby - to už dávno není jen doménou starší generace. Jen málokteří lidé si ale...

Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?
Testujeme barefoot boty: Jsou opravdu pohodlné, nebo z nich bolí nohy?

Někteří je vnímají jako výstřelek pro alternativně založené maminky. Fyzioterapeuti zase prohlašují, že nic lepšího pro nohy neexistuje. My jsme se je rozhodli otestovat na dvou kolegyních z kanceláře a zjistit, kde je pravda.

Najdete na iDNES.cz