Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Žena pustila muže k sobě nahoru

  0:01aktualizováno  0:01
Znáte to: atraktivní a vůbec veskrze příjemná dívka zaujala zajímavého muže a byla jím pozvána na večeři. On vybral příjemný útulný podnik, celý večer byl neobyčejně pozorný, milý, galantní. Nešetřil lichotkami.

Ovšem nikoliv těmi obecnými typu "máš hezké oči", to jest takovými, které dokáže říci kdokoliv kterékoliv bez vyvinutí sebemenšího myšlenkového úsilí.

Naopak - jeho lichotky byly velmi konkrétní, založené na úžasné vnímavosti. Co jen ženě dalo před schůzkou práce, aby si barevně i stylem sladila náušnice, náramek, boty, kabelku, pásek sukně a odstín nového vlasového přelivu...

Aby si prostě vyladila celé své oblečení i náladu do harmonie, kterou od tohoto večera tolik očekávala! A ON si všiml! Zaregistroval, ocenil, pochválil, jeho pozornosti a obdivnému komentáři neunikla ani sebemenší maličkost.

Večeře už končí
Ženu ke konci společné večeře dále potěšil fakt, že její kavalír se nesnížil k trapnému kontrolování číšníkova účtu. Že mile, jemně a taktně odmítl její podílení se na útratě. Že účet zaokrouhlil spropitným tak akorát - tedy na celé stokoruny nahoru.

Žádné trapné škudlení s dýškem čtyři koruny padesát, žádné marnotratné rozhazování tisíců. Prostě muž akorát, chlap, jak má být, partner k pohledání, který samozřejmě vydělá dost, který však nerozhazuje zbytečně tisíce.

Ve stejně povznášející náladě proběhl i doprovod dámy z restaurace domů. Elegantní zvládnutí všeho, co souvisí s odvozem taxíkem. Pevné mužovo rámě při doprovodu posledních pár ulic vlahou letní nocí. A to už se nezadržitelně přibližuje vchod domu, kde ta žena, zatím sama, bydlí.

Stovky příjemných, dráždivých jehliček se zabodávají v mysli ženy do jejího předsevzetí, které ještě dnešního dopoledne bylo skálopevné. Do předsevzetí, že přece nelze neznámého muže hned napoprvé pozvat k sobě nahoru do bytu, "protože všichni přece dobře víme, jak by to asi dopadlo, co by si o mně asi pomyslel a jak bych se potom asi cítila".

Říci "tak ahoj", nebo "pojď dál"?
Nicméně polibek, kratší a pak ještě jeden delší, na rozloučenou u domovních dveří s tou dámou psychicky přímo zacloumal. Skála odpoledního předsevzetí se drolila, jako by byla z písku. A když viděla tomu báječnému chlapovi na očích, že odmítnutí němé prosby jít nahoru by jej citelně ranilo, tak prostě neodolala.

"Tak dobře - ale jen na kafe - opravdu nic víc!" Když pak po deseti minutách šaty padaly z těl, až málem knoflíčky odletovaly, bylo už na jakékoliv střízlivé myšlenky pozdě. Ráno se oba probudili těsně vedle sebe.

"Kdy mi zavoláš," zeptala se zamilovaná žena s pocitem, že už dnešního dne to musí být nejméně stokrát. "No, no, někdy ti zavolám. Nevolej mi sama, nechej to na mně," zmrazil atmosféru muž. Natáhl kalhoty a vytratil se jako pára nad hrncem. Zbyla jen hořká pachuť.

Autor:Nejčtenější

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

Kristýna žije s přítelem Filipem a společně vychovávají její dvě děti.

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak jen mezi řečí. „Až teď jsem si uvědomila,...

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Chvilka klidu je pro maminku čtyřčat opravdu vzácná.

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo jednoho má tříletý Vojta hned tři sestry a...Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Takto se Kimberel Eventide obléká běžně.

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na světě zvláštní poslání. Rozdává totiž lidem...

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Jak nosit džíny čtyřikrát jinak?

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude rozumět s naším typem postavy, a máme...

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

František a Monika se potkali v psychiatrické léčebně.

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně společného. Oba padli na dno a díky tomu, že...

Další z rubriky

Manuál pro vytížené matky: stanovte si pravidla a neříkejte musím

Ilustrační fotografie

Pokud máte děti, pracujete na dvojnásobný úvazek už jen tím, že se o ně staráte a že pečujete o domácnost. A když k...

Za migrény mohou ženské pohlavní hormony, tvrdí vědci

bolest hlavy, ilustrace

Role pohlavních hormonů ještě zdaleka není do důsledku prozkoumána. Že se s rostoucí hladinou testosteronu zvyšuje chuť...

Nespokojenost nás posouvá dál. Kdy nám prospívá a kdy škodí?

Ilustrační fotografie

Málokdo by řekl, že touží být nespokojený. Ale je to často právě nespokojenost, která nás motivuje k pozitivním...Najdete na iDNES.cz