Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Reality show Proměna zná pětici finalistů!

aktualizováno 
Reality show Proměna zná finalisty! Během uplynulého týdne jste hlasovali a nakonec vybrali tři ženy a dva muže. Teď je budete moci čtvrt roku sledovat - a to nejen na stránkách iDNES, ale i v televizi Óčko. Co myslíte, podaří se jim zhubnout?

Reality show Proměna zná finalisty!

PROMĚNA

Za týden se v anketě o finálovou pětici odvážlivců shromáždilo bezmála šest tisíc hlasů.

O vítězi, respektive vítězce, bylo rozhodnuto poměrně záhy: nejrychleji přibývaly hlasy na kontě osmadvacetileté blondýnky Veroniky Římovské. Nakonec jich jako jediná měla přes tisícovku.

PROMĚNA - SEMIFINÁLE

Druhý jasný favorit se začal rýsovat brzy po Veronice: třicetiletý vlasatec Martin Lohner z vesnice Zbuzany. Martina "dostává představa, že ho proslaví jeho vlastní špeky" a z dosavadní komunikace s ním vyplývá mimo jiné to, že by si přál později vstávat.

PROMĚNA - SEMIFINÁLE

Na dalších příčkách se vedl lítý boj. Sledovali jsme ho v redakci velmi bedlivě a tipovali, kdo z něj nakonec vyjde jako vítěz.

Teď už je definitivně jasno: Veroniku a Martina doplní Iva Jokielová, osmadvacetiletá maminka z Prahy, která už pod odborným dohledem hubnout zkoušela, ale "kafíčko a dortíček byly silnější než ona".

PROMĚNA - SEMIFINÁLE

Čtvrtý skončil stavební inženýr ze Strakonic Albert Jurkovič, který byl trochu v šoku, když jsme mu oznámili, že postupuje. "Tak já do toho teda jdu," vydechl překvapeně.

PROMĚNA - SEMIFINÁLE

Jen těsně za ním se umístila (a finálovou pětici uzavřela) jeho "krajanka" z jižních Čech Tereza Loučímová. Má doma psa, který je jen o dvaadvacet kilo lehčí než ona. "Miluje celou rodinu a když nás vítá, jde o život," vykládá Tereza se zanícením.

PROMĚNA - SEMIFINÁLE

Co bude dál?
Takže finálovou pětici máme. A co se bude dít teď? Během následujícího týdne vám ji celou podrobně představíme - slovy i obrazem. Každý den si budete moci přečíst článek o jednom ze statečných - doplněný bohatou fotogalerií a videoreportáží. A denně o půl páté odpolední vysílá Proměnu Óčko!

Zatímco se budete seznamovat, soutěžící po hlavě skočí do hubnutí. Potkají se s dietoložkou Marií Dobrovodskou ze společnosti STOB, která jim odborně sestaví hubnoucí plán.

Všichni si pod jejím dohledem stanoví váhový cíl, tedy hmotnost, na níž se při naší "veřejné kůře" hodlají dostat. To všechno vám ukážeme v týdnu následujícím.

A co bude pak, se nechte překvapit. Konec konců - ani sami soutěžící nemají tuchu, co všechno je čeká. A abyste nepřišli jako čtenáři a diváci zkrátka, chystáme pro vás na většinu týdnů ankety, v nichž můžete vyhrát spoustu cen!

VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ NAJDETE ZDE

Autor:Nejčtenější

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Slapy

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u rybníka i na koupališti, ale i při opalování na...

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Hot Dog

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší rychlé jídlo na světě. Podobně jako jeho...K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Kamila Boudová, módní designérka

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak působila v zahraničních firmách, pro které šili...

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Proměna Venduly byla velmi razantní. Sama sebe v první chvíli vůbec nepoznala.

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se rozhodla pro změnu, a proto se vydala do...

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí vůči ní. Na okolí působí jemněji, muži jsou...

Další z rubriky

Plavání je zdravé. Ale pozor na tyto mýty, které vašemu tělu škodí

Ilustrační fotografie

Plavání patří k nejoblíbenějším letním aktivitám, zvláště v těchto horkých dnech. Pro tělo je nejen příjemným...

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Ilustrační snímek

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však překvapí, že jsou potraviny, které byste...

Pět věcí, kterých se vyvarovat, abyste neonemocněla vaginální mykózou

Ilustrační fotografie

Léto je nejčastějším obdobím, kdy ženy bojují s vaginální mykózou. Toto nepříjemné onemocnění postihne za život téměř...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz