Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Proměnu vyhrála Tereza Loučímová!

  1:00aktualizováno  1:00
Reality show Proměna má vítězku! Stala se jí Tereza Loučímová. V týdenním hlasování jste jí poslali celkem 374 hlasů, z toho 289 v anketě iDNES a zbytek přes esemesky. Tereza teď pojede na dovolenou podle vlastního výběru v hodnotě 40 tisíc korun.

Na druhém místě skončil Albert Jurkovič s 283 hlasy (71 dostal v anketě, 212 přes SMS) a těsně za ním Veronika Římovská (272 hlasů, 190/82).

Bramborová medaile zbyla na Ivu Jokielovou (188 hlasů, 96/92) a poslední skončil trochu překvapivě šoumen Proměny Martin Lohner. Dostal od vás jen 107 hlasů (92/15).

Tereza chce na Krétu
Vítězku Terezu, která se během soutěže dostala na svou ideální váhu, teď čeká velmi příjemná povinnost. Bude si muset vybrat, kam pojede na zaslouženou dovolenou. K dispozici má čtyřicet tisíc korun.

Minulý týden v on-line rozhovoru řekla, že by ráda na řecký ostrov Kréta. Právě totiž dočetla knihu Třetí přání od Roberta Fulghuma. Jakou destinaci si nakonec vybere, vás samozřejmě budeme informovat. A donutíme Terezu, aby na cestě hodně fotila.

Proměna končí
Reality show Proměna končí. Trvala přes tři měsíce a splnila svůj účel. Soutěžící, které jste si počátkem března sami vybrali ze semifinálové dvacítky, celou dobu bojovali - s přebytečnými kilogramy, ale hlavně sami se sebou.

Jejich dieta byla veřejná. Denně se na ně na stránkách iDNES i v televizi Óčko koukaly desetitisíce lidí - a oni prostě nemohli polevit.

Zažili krušné chvíle. Všichni přiznali, že měli okamžiky, kdy to chtěli vzdát. Ale vydrželi. Na pláži se teď sice bude povalovat jen Tereza, ale svou odměnu si odnesli všichni. Zbavili se kil, cítí se skvěle a vyrážejí vstříc zdravějšímu a štíhlejšímu životu.

Tým iDNES se o ně během soutěže staral (slovy Terezy) jako o vlastní. Po celou dobu se jim věnovaly redaktorky Veronika Veselá, Anna Nosková a Adéla Dražanová. Za TVD na Proměně pracovaly Kateřina Kunovská a Petra Neudeková spolu s kameramanem Ivanem Svobodou. Fotografovali Saša Dobrovodský a Anička Nosková.

Kromě toho měli soutěžící k dispozici odborný tým. Jeho hlavní postavou byla dietoložka ze společnosti STOB Marie Dobrovodská. Ve fitness centru LannaGym o finalisty pečovali trenéři Petr Vecko a Antonín Bolina. A o vlasy a dokonalý make-up se postaraly slečny kadeřnice a vizážistky ze salonu Bomton.

Co bude dál?
Hlavní klání je sice u konce, ale s finalisty Proměny se tak docela neloučíme. Ještě během tohoto týdne vám nabídneme reakci Terezy na vítězství. O prázdninách si pak posvítíme na celou pětici. Zkontrolujeme je, jestli pořád hubnou, anebo se na všechno vykašlali a vesele se přejídají.

Na podzim se budou Veronika a Iva vdávat. Zkusíme je přemluvit, jestli nás na svatbu pustí (s kamerou nebo aspoň s foťákem).

Autoři:Nejčtenější

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Léto v plavkách - Kos

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u rybníka i na koupališti, ale i při opalování na...

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Hot Dog

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší rychlé jídlo na světě. Podobně jako jeho...K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Kamila Boudová, módní designérka

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak působila v zahraničních firmách, pro které šili...

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Proměna Venduly byla velmi razantní. Sama sebe v první chvíli vůbec nepoznala.

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se rozhodla pro změnu, a proto se vydala do...

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí vůči ní. Na okolí působí jemněji, muži jsou...

Další z rubriky

Pitný režim v horku: pijte častěji, nejlepší jsou voda a minerálky

Ilustrační fotografie

Pít, pít, pít. Rady odborníků, jak bez úhony přežít současnou vlnu veder, se shodují: každý by měl přijímat dostatek...

Karcinogenní akrylamid: pozor na připálenou kůrku i snídaňové cereálie

Chléb s tmavou kůrkou sice vypadá lákavě, ale právě ten si nekupujte. Raději si...

Také si z pečiva nebo hranolků vybíráte ty nejvíce propečené? Raději byste měli sáhnout po světlých kouscích. Nejsou...

Češi se zabíjejí solí. Spořádáme jí až šest kilogramů ročně

Ilustrační fotografie

Pohádka Sůl nad zlato děti učí, že bez soli se obejít nedá. Dnes se nedostatku sodíku, jehož hlavním zdrojem je právě...Najdete na iDNES.cz