Na Jarmark přijde Kloubková. Pomohou Janků, Basiková i Abbasová

  15:29aktualizováno  15:29
Podzimní Jarmark OnaDnes.cz se blíží, koná se už v sobotu 15. září. Pomůžeme tentokrát paní Blance Krouzové z Liberce, která přijede do Prahy na holešovické Výstaviště osobně poděkovat. Jako vždy nás čeká spousta krásného oblečení ze skříní čtenářek a čtenářů, a to za lidové ceny.

Jak pomoct

Peníze na pomoc paní Blance a jejím dětem budeme sbírat na podzimním Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná 15. září na Výstavišti v Holešovicích. Přispět můžete prostřednictvím veřejné sbírky již nyní na číslo Konta Bariéry: 17111444/5500 variabilní symbol 9999.


Nejenže na Jarmarku v levém křídle a střední hale Průmyslového paláce najdete na 500 prodejních míst (poslední místa k prodeji zde!), kde pořídíte úžasné módní kousky, ale užijete si i příjemný den. Navíc svým příspěvkem ze vstupného a lístku do tomboly každý z nás uleví paní Blance (příběh čtěte zde), která je po operaci a sama se stará o tři autistické syny, z nichž dva mladší navíc trpí i tělesným postižením.

Podpořit dobrou věc přijde osobně moderátorka Kristina Kloubková a muzikálová zpěvačka Elis Ochmanová. Obě přinesou také něco pěkného ze svého šatníku do aukce, jejíž výtěžek přispěje rodině paní Krouzové. Přijdou i moderátorky Tereza Tobiášová, která nabídne kolekci sportovního oblečení a Karla Mráčková. Ta vydraží své večerní šaty.

Stejně tak pomohou peníze, za něž si návštěvníci v aukci koupí některou z pěti kabelek, které věnovala zpěvačka Bára Basiková (ve fotogalerii), nebo zcela novou bílou tuniku a červené šaty z Keza Concept Store od Lejly Abbasové. Svůj šatník probraly také zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvačka a moderátorka Heidi Janků a youtuberka Anna Šulcová.

Fotogalerie

Do aukce svými věcmi přispěje také violloncelistka Terezie Kovalová.

Nakupovat můžete od 9 do 17 hodin, aukce poběží okolo poledne. Oblečení, které se neprodá ani neodveze, je možné díky kontejnerům Potex věnovat dál potřebným.

Hostesky se postarají o vaše děti v koutku Primáček, a pro vaše pohodlí bude připravena relax zóna s knihou od Luxoru. Díky webu eMimino.cz bude maminkám s miminky k dispozici přebalovací pult. Od hladu a chutí vám pomůže firma Podravka, která kromě ochutnávek a degustací chystá na svém stánku také kuchařkou show. O jídlo se postarají street food profesionálové s nabídkou rychlého občerstvení v podobě gyrosů, burgerů a hotdogů. Únavu zaženete kávou a občerstvením u dvou stánků Starbucks, osvěží vás drinky barů z Nebe svými květinovými limonádami z fialek i růží.

Za třicet korun si navíc můžete koupit i lístek do tomboly, kde bude celá řada zajímavých cen. Za padesátikorunové vstupné na Jarmark dostanete stylovou tašku s logem OnaDnes.cz, sobotními novinami MF DNES a drobnými dárky od firem Mentos a Potex.

Autor:

Nejčtenější

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až na zem. Pečuje o ně i několik hodin denně,...

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Kozačky by neměly chybět v žádném ženském botníku. Jsou jedním ze základních...

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává čas oprášit kozačky a další boty, které...

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Ilustrační fotografie

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů špatná ústní hygiena. Většina lidí si podle...

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Kamarádi Drahomíra a Tomáš před proměnou

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za sebou bolavé životní kopance, a tak se...

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Livia Klausová se svým manželem Václavem Klausem

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými nenáviděn, jeho žena Livia takto veřejnost...

Další z rubriky

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Teplé legíny a vlněný svetr v zimě zahřejí mnohem spolehlivěji než džíny a...

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a univerzálnosti se v našich šatnících...

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Módní divočina podle Heleny Konarovské

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek představila na své přehlídce Helena Konarovská,...

V čem se demonstrovalo? Sametová revoluce, studenti a móda

Listopadové dny v roce 1989 byly velkou událostí, která zahýbala společností na...

Listopadové dny v roce 1989 byly velkou událostí, která zahýbala společností na všech frontách. Pro mnohé z nás jsou...

Najdete na iDNES.cz