Vyhlášení nejrychlejšího muže a ženy a posledního běžce, který dostal cenu „RESPEKT“ | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Babí léto na Kuňce prosvítilo běžecký závod

• 2
Ať běhají rychle nebo pomalu, dávají do svých výkonů běžci v závodech obvykle své maximum. A my v RUNGO.cz tomu rozumíme, proto jsme jako pořadatelé závodu slavili potleskem a jásotem s prvním i posledním běžcem.

Je to již tradice, vidět v říjnu na Craft RUNGO běhu na Kuňku, Slunce. Studené počasí protkané paprsky zlatého Slunce dnes jistě prospělo běžeckým výkonům, dobré náladě závodníků i čočce našich fotografů.

Podívejte se na první zpracované fotografie ze zázemí závodu i 13 kilometrové trati, kde nejrychlejším mužem se stal Václav Rohlík s časem 50:59 (druhý byl Michal Zoubek - 52:43 a třetí Pavel Kabele - 52:54) a nejrychlejší ženou Michaela Stránská, která se s časem 54:23 současně obsadila celkovou čtvrtou pozici (druhá doběhla Katarína Kuťková - 58:44 a třetí Lucie Pecinová - 1:02:25). Pro zhlédnutí celé výsledkové listiny klikněte SEM.

Jak bývá na RUNGO.cz zvykem, vítali pořadatelé v cíli každého běžce a i poslední běžec tak sklidil stejné ovace, jako první. Těšíme se velmi z toho, že se k nám přidali i závodníci, kteří již v cíli byli a užili jsme si skvělou atmosféru společně.

Zvláštní poděkování patří partnerům závodu CraftMattoniB. BraunHerbalifeEPP - Pomáhej pohybemGarmin.