Princ z Cambridge si dal na čas. Podle hvězd bude podobný lady Dianě

  0:28aktualizováno  0:28
Malý princ se sice narodil týden po termínu, znamení Lva se ale nedočkal. Je to Rak stejně jako jeho babička lady Diana.V čem bude podle astrologů osud prince podobný s příběhem jeho babičky?

Pyšní rodiče poprvé ukazují novinářům prince z Cambridge. | foto: Profimedia.cz

Přestože se těhotným ženám do průkazky vyplňuje vypočítaný termín porodu (spočítaný podle data poslední menstruace), jedná se v podstatě o orientační datum. Podle mnohých lékařů by se mělo hovořit spíš o měsíci nebo čtrnácti dnech, protože na svůj vypočítaný termín porodí pouze 4 - 5 % těhotných.

Podle informací britských médií porodila Kate Middletonová týden po termínu, což ještě není důvodem k vyvolání porodu. K tomu se přistupuje, pokud porod spontánně nezačne deset dnů po termínu. Hrozí totiž horší výživa miminka, protože stárne placenta a přestává plnit svou roli.

Na rozhraní Lva a Raka

O termínu porodu s spekulovalo také kvůli tomu, do jakého znamení se princ z Cambridge narodí. Podle zákulisních informací se s porodem nepospíchalo, aby byla větší šance, že se nástupník trůnu narodí do znamení Lva. Podle astrologů jsou tito lidé rozenými vůdci, patři mezi ně třeba Barack Obama, Fidel Castro či Mahátma Gándí.

Fotogalerie

Ale malému princi s Cambridge se už chtělo na svět a nevydržel do šesti hodin večer, kdy by Slunce přešlo do znamení Lva. Zařadil se tak po bok slavných Raků jako byla lady Diana, Nelson Mandela nebo Julius César.

"Nahromadění nebeských těles ve znamení Raka naznačuje, že bude klást velký důraz na tradice, domov, rodinu, starání se o druhé, ale také šetřivost a další typické vlastnosti znamení Raka. Nahromadění planet a aspektů v tzv. vodních znameních zase ukazuje na extrémně vysokou citlivost a vnímavost, kterou bude princ disponovat. Bude všechny energie kolem nasávat do sebe jako houba a velmi intenzivně bude vše prociťovat a prožívat," myslí si astrolog Milan Gelnar.

Bude připomínat lady Dianu

Podle horoskopu, který Milan Gelnar vypracoval pro prince z Cambridge, jím bude zmítat velké vnitřní napětí, protože bude bojovat s prostředím, do kterého se narodil. Tím by se mohl podobat své zesnulé babičce lady Dianě, která se nikdy zcela nesžila s přísným protokolem na královském dvoře.

"Horoskop z mého pohledu v mnohém připomíná horoskop jeho babičky lady Diany. Je možné, že mnozí esoterici v něm budou vidět další inkarnaci lady Di, nicméně princ, ač má zdůrazněnu jednu ze čtyř královských hvězd Regulus, nebude tak silnou a charismatickou osobností, jako byla jeho babička. Z mého pohledu se mi jeví, že se spíše bude držet v pozadí a jeho život bude plný omezení a zkoušek," předpovídá astrolog Milan Gelnar.

Autor: pro iDNES.czNejčtenější

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

U porodu byli Karolíně oporou sestra Kristýna a partner Petr.

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi nimi šestnáctiletý věkový rozdíl. Seriál...

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Veronika Arichteva a Michal Necpál

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance. Porotce Zdeněk Chlopčík na ni byl v prvním...Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová váží stejně jako desetileté dítě. A to jí ještě není ani rok a...

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných čtyřiadvacet kilogramů. Rodiče stále netuší,...

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Tragédie Husákových žen: obě zemřely předčasně

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který nedával najevo své city. Přesto ho tragická smrt...

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

Martina žije s Jiřím přes rok, do partnerství s sebou přivedla dvě děti -...

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít dva dominantní partneři a ve druhé ti...

Další z rubriky

Jak zlepšit angličtinu? Inspirujte se od teenagerů

Ilustrační fotografie

Češi na tom mezi Evropany nejsou nejhůře, ale rozhodně ne nejlépe. Jak si celkem jednoduše vylepšit jazykové...

Jak dětem pomoci zvládat stres? Úzkostlivě je neochraňujte a nepřetěžujte

Ilustrační fotografie

Ne každý je ze začátku září nadšený. Pro některé děti představuje škola obrovskou zátěž. Jak stres zvládat? Přinášíme...

OBRAZEM: Třicet korun za každý kilometr. Přijďte s námi pomáhat dětem

I tým vydavatelství Mafra a.s každým kilometrem pomáhá na trati happeningu...

I tým vydavatelství Mafra a.s každým kilometrem pomáhá na trati happeningu Teribear hýbe Prahou, který na pražském...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz