Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Znáte návod, jak si mám otestovat partnera?

aktualizováno 
Dana vlastně ani neví, co má říct Ireně na to, že si chce pořídit dítě bez souhlasu partnera. Poradili jste jí, že si má počkat na toho pravého, který s ní bude chtít dítě.
Dana 08

Dana 08


HLASUJTE: Jak se má Dana zachovat?

Irena se na chvíli zamyslela a pak spustila ten svůj nenapodobitelný chraplavý smích. Na takovouhle pitomost by přišla sama taky.

Na to se prý fakt nemusela nikoho ptát. Bude čekat na prince a přitom budou tikat biologické hodiny. A jak se vůbec pozná ten pravý?

Poraďte Daně
Předchozí díly seriálu

Irena mě seznámila se svojí kamarádkou Martinou, která je odstrašujícím případem. Ta si každého potencionálního partnera pořádně prověřila, jak se to dělávalo před lety.  Podrobně zkoumala, z jakého že prostředí ten její miláček pochází, jací jsou jeho rodiče, zamýšlela se nad genetikou a nakonec také samozřejmě zjišťovala, zda by byl její partner schopen dítě uživit. Mnozí neprošli a někteří utekli sami, když se dozvěděli, že jsou předmětem jejích experimentů.

Zvítězil inženýr s diplomem a se slušným příjmem. Působil tak dokonale, až to bylo podezřelé, vyprávěla Martina. Jenže tohle jí prý došlo až později.  Rád mluvil o tom, jak by s Martinou vychovával děti, do jaké školy by chodily a jakému sportu by se věnovaly. A už se prý na první děťátko těší. Po půl roce jejich ukázkového vztahu byla opravdu těhotná. Řekla mu to na jednom večírku. Opatrně, aby se chudák nevyděsil. On se ale jenom zasmál, že prý je to od Martiny dobrý fór. A dál se bavil s nějakými holkami a s jednou z nich na pár hodin zmizel.

Druhý den, jako by se nechumelilo, řekl Martině že by na pár měsíců vyjel na nějakou stáž do Německa. Tentokrát zopakovala o něco důrazněji, že je asi v jiném stavu. To už se trochu zamyslel, ale pak jí řekl, že takovou nabídku, jako je to Německo, nemůže odmítnout.

A to byl konec vztahu s princem, který se pyšnil inženýrským diplomem a seriózní vizáží. O pár dní později mu napsala esemesku, že těhotná není. Aby si s tím nedělal hlavu. Což asi nehrozilo, protože už mezitím stačil odjet do Německa. Martina zůstala sama. Už je ve čtvrtém měsíci a na miminko se těší. A nechce, aby se to dozvěděl. Než takového otce, to radši žádného. Když Martina  dodala, že si s dítětem vystačí sama a sama to také všechno zvládne, Irena ji zarazila. 

No vidíš, začala hned rozhazovat rukama div mě nepopálila cigaretou, ono je úplně jedno, jestli se ukáže jako grázl hned a nebo až potom. To dítě většinou stejně zůstane na krku ženský.

Všechno tohle vyprávění mi zamotalo hlavu ještě víc. Zvláště když okolo mě krouží několik ctitelů a já vlastně ani nevím, co dál. Vždyť sázet na toho pravého je stejné jako napsat nějaká čísla na tiket a doufat, že vyjdou.

Hledám nějakou metodu, podle které se dá poznat, jaký vlastně ten ctitel je. Mám se s ním tedy třikrát setkat a snažit se ho poznat a nebo použít pravidlo tří měsíců? Nebo to mám nechat na kartářce? A nebo nad tím nepřemýšlet a jít do toho, protože je to stejně sázka do loterie?

Co byste na místě Dany udělali vy? Vždyť přece život není jen černobílý, ne? Na to, abyste jí poradili, máte deset dní. Můžete jí napsat do diskuze pod článkem, anebo hlasovat v anketě ZDE.
Poté se zachová podle mínění většiny z vás. Jak se budou její problémy vyvíjet dál, to se dočtete 4.12. v devátém díle příběhů ze života Dany, který vychází pravidelně každé dva týdny.

Autor:Nejčtenější

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Léto v plavkách - Kos

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u rybníka i na koupališti, ale i při opalování na...

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Výrazné kousky a doplňky mají na pracovišti stopku. Zbytečně by odváděly...

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé rukávy a upnutá sukně můžou rapidně...K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Kamila Boudová, módní designérka

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak působila v zahraničních firmách, pro které šili...

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Proměna Venduly byla velmi razantní. Sama sebe v první chvíli vůbec nepoznala.

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se rozhodla pro změnu, a proto se vydala do...

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí vůči ní. Na okolí působí jemněji, muži jsou...

Další z rubriky

Jak prožíváte pátek 13. července? Zeptali jsme se před nemocnicí

Lidé po celém světě jsou pokaždé v pozoru, jakmile se v kalendáři objeví pátek...

Téměř každý druhý člověk vnímá pátek 13. jako mimořádný den, tvrdí výzkumy, které se zabývaly vírou Čechů v nejrůznější...

Příběh Soni: Přítel mi zatajil syna

Ilustrační snímek

Před lety jsem zažila velké zklamání. Muž, kterého jsem milovala, mě obelhal. Když jsem poznala svého současného...

Příběh Lenky: Bývalá manželka mého muže nám komplikuje život

Ilustrační snímek

První manželství se mi nepovedlo, doufala jsem, že druhé bude lepší. Je, ale má to háček. I když mám za manžela...Najdete na iDNES.cz