Ona

• 0
Jejich první video, kterým se přihlásily do soutěže, bylo hravé a ohromně nabuzující. Oslovilo i redakci Rungo.cz a Lucie s Danielou tak vyhrály vybavení a startovné na adidas Běh pro ženy 5 km, který se koná v září. Podívejte se na jejich druhé video, které líčí jejich přípravu na tento závod.

Dvě kamarádky, Daniela a Lucie, se na jaře rozhodly dát přednost tvarování postav, před nákupem plavek větší konfekční velikosti. Napadlo je zkusit běh.

adidas Běh pro ženy na 5 kilometrů

Koná se 6. září, startuje se v 18:00 hodin v Praze Na Příkopě.

První běžecká zkušenost netrvala déle než dvacet minut, ale od té doby se toho hodně změnilo. Běh se pro holky stal společným koníčkem a na základě videa, které natočily, byly vybrány do soutěže Rozběhej svoji kamarádku. Získaly tak vybavení značky adidas, startovné na zářijový adidas Běh pro ženy 5 km, ale co hlavně, motivaci dál na sobě pracovat.

Jak probíhá dále jejich příprava na tento závod? O to se s vámi Daniela s Lucií podělily právě opět videem.

Projekt: Mých 5km

Zapojte se i VY!

Výherkyně se budou účastnit na projektu Mých 5km. Jeho cílem je ukázat všem začínajícím běžkyním i těm, které svůj první výběh teprve plánují, že běhání je o radosti z pohybu spíše než o počtu uběhnutých kilometrů. Proto se budou vzájemně podporovat sdílením své radosti pomocí hashtagu #mych5km a to spolu s tváří adidas Běhu pro ženy, nejkrásnější ženou světa, Taťánou Kuchařovou, která sama začala běhat teprve v červnu 2014.