Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ta nejlepší místa, kde prý vás muž nejlépe „sbalí“

aktualizováno 
Spousta lidí, kteří jsou sami, si stěžuje, jak je těžké někoho "sbalit". Většinou ale marní večery v barech a narážejí na protějšky, které vůbec nemají zájem s někým se seznamovat.
Ilustrační foto.

Ilustrační foto. | foto: Profimedia.cz

Server AskMen.com radil mužům, kam nás ženy mají chodit sbalit. Takže pokud v těch místech na muže opravdu narazíte, nemusí tam být jen náhodou..., ale třeba právě kvůli vám.

Dívky, které večer vyráží tančit do klubu, mají podle serveru často vybudovanou jakousi pomyslnou bariéru proti houfům slizkých dotěrů, kroužících kolem. Jenom pár šťastlivcům se podaří tuhle bariéru prolomit a těm dají šanci. Zbytek utápí žal v alkoholu. Mužům tedy odborníci radí: zapomeňte na bary nebo rychloseznamky. Kam podle nich mají jít, aby vás sbalili?

1. Hledejte děvče v parku (se psy)

Zkuste se po práci nebo o sobotním odpolední projít parkem, radí server mužům, a uvidíte, kolik žen venčících psa tam najdete. Nemáte psa? Pořiďte si ho, anebo si ho půjčte od známých. Určitě vám budou za občasné venčení vděční. Pak hurá do parku a nechte pejska prolomit ledy za vás. S dotyčnou si budete mít co říct a ocení také váš smysl pro zodpovědnost (předpokládejme, že mít psa jistou míru zodpovědnosti opravdu obnáší).

Muž, žena, pes

Nejlepší je mít dobře vychovaného pejska. Ten veškerou práci udělá za vás. Nesnažte se tedy upoutat dívčinu pozornost, nedělejte nic a vyčkejte, až přijde (díky vašemu chlupatému mazlíčkovi) sama. A ona opravdu přijde a začne se s vaším psem mazlit. Pak teprve zapůsobte a dejte na oplátku jejímu pejskovi kost.

2. Na józe bude výběr!

Většina míst, která zde popisujeme, je také obrovskou příležitostí, jak zlepšit svůj životní styl. Takže: choďte na jógu. Je to skvělý způsob, jak zůstat ve formě. Jóga je navíc mezi ženami čím dál víc populární, takže budete mít široký výběr. Jógu cvičí ženy, které jsou díky ní sexy, fit a mají pružné tělo.

Jóga - ilustrační foto

Výhody: 
Protáhnete a zpevníte si svaly a zároveň můžete pozorovat dívky v těsných úborech, jak provádějí všechny ty neuvěřitelné věci se svým tělem. Žádná žena bez ohledu na to, jak zdravě žije, neodmítne malý dezert nebo sladkost. Obzvlášť po cvičení. Proto ji vyhledejte, prohoďte pár slov o tom, jak se vám dnes cvičilo, a pak jí nabídněte, že se s ní podělíte o koláč nebo kousek dortu jako odměnu za cvičení. Pak už je jen krůček k pozvání na nezávazný drink.

3. Večer s živou hudbou

Večery s živou hudbou přitahují davy rozličných lidí, proto jsou bary a kluby, kde hrají naživo, úrodnou půdou pro balení. Dívky tam jdou hlavně kvůli své oblíbené kapele. Pozor, nemluvíme ale o mega koncertech ve velkých halách, ale spíš o menších akcích, které dokážou navodit intimní atmosféru. Navíc můžete s dotyčnou navázat hovor o hudbě a nebudete vypadat dotěrně.

Ale pozor, místo toho, abyste se ji snažili ohromit svými znalostmi o kapele, řekněte, že od nich znáte jen pár písniček, které se vám ale moc líbily. Na dívku možná zapůsobí, když přiznáte svou neznalost, a třeba vám nabídne, že vám vypálí jejich album. Co přijde potom, je už jen a jen na vás.

4. Na kurzech hledej chytrou

Chcete něčeho dosáhnout a také potkat chytré a ctižádostivé dívky? Vzdělávací kurzy jsou přesně tím pravým místem, kde máte obojí pohromadě. Navíc často zaměstnavatelé tyto kurzy celé nebo zčásti platí. Na kurzech můžete nalézt spoustu kontaktů na zajímavé lidi, včetně dívek.

student, vysoká škola

Neváhejte, na první hodinu doražte včas a zaujměte místo blízko některé, která upoutá vaši pozornost. První krok za vás pak už udělá učitel, když vám zadá společný úkol. Můžete své nové spolužačce nabídnout po skončení večerního kurzu doučování, samozřejmě při vínu. A první krok je za vámi.

5. V galerii ztrácí ostražitost

Trocha kultury nikoho z nás nezabije. Muzea a galerie nabízejí nejen pohled na krásné věci, ale můžete tam potkat i krásné ženy. Navíc tam nejsou tak ostražité a na muže se nedívají jako na potenciální dotěrné "baliče". V muzeích a galeriích ale najdete spíš intelektuálky a knihomolky. Pokud vás zrovna tyhle typy přitahují, máte vyhráno. Jen si dejte pozor, ať příliš dlouho nepostáváte u aktů, to by vás mohlo prozradit.

Španělsko - galerie

Jestli vaše veškeré znalosti dějin umění pocházejí ze sledování želvích ninjů, pak u dotyčné nezabodujete. Raději si vyberte jednoho oblíbeného umělce, nastudujte si jeho životopis a důkladný rozbor jednoho jeho díla a pak můžete na ženu zapůsobit svými hlubokými znalostmi.

Když nikoho nesbalíte, uděláte aspoň něco pro sebe

Ty nejlepší věci se většinou stanou, když to nejméně čekáte. To je důvod, proč v článku zmiňujeme právě ta místa, která zmiňujeme. Ženy se totiž v situacích, které jsme popsali, cítí méně ohrožené a nemají takový pocit, že po nich někdo pokukuje. Jsou pak vlastně mnohem otevřenější vašim seznamovacím krokům. A dalším plusem je, že tato místa mohou být pro váš život pozitivní změnou. Takže i když třeba nikoho nesbalíte, aspoň uděláte něco pro sebe.

Autoři:Nejčtenější

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Mini velikost v plavkovém podání ukazuje australská rapperka Iggy Azalea.

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u rybníka i na koupališti, ale i při opalování na...

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický je podruhé těhotná.

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to bude obráceně. Nejdřív porodím a potom se...Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Chodit bez kalhotek je příjemné, na kole bez nich raději nejezděte. Mohlo by...

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale zároveň poněkud nebezpečné. Někdy stačí...

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Sára Saudková

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem Samuelem. Rodinné vztahy Sáry Saudkové jsou...

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Kalhotky si můžete vzít i dva dny po sobě, pokud nejsou špinavé, vlhké a...

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o nich často přemýšlíte a pořád nemáte jasno....

Další z rubriky

K heterosexuálům se hlásí jen dvě třetiny mladých lidí, ukázal průzkum

Ilustrační snímek

Po mileniálech sexuálně dospívá další generace, která je ještě ochotnější k experimentům. Homosexualita už dávno není...

Dotek není jen předehra k sexu, nabádá muže lektorka tělesného kontaktu

Mirka Papajiková vede taneční lekce. „Potřebu doteku si obecně mnohem více...

Potřeba doteku nás provází od narození, vnímáme ji různě v čase, odráží se od naší výchovy i genetické výbavy. Návod...

Polovina lidí v Česku věří pověrám. Nejvíc se bojí černé kočky

Nejpověrčivější jsou obyvatelé severní Moravy, jižní Moravy a Prahy. Naopak...

V červenci tu zase bude pátek třináctého. Podle pověry je to smolný den. Celá řada pověr zanikla, ale některé nám stále...Najdete na iDNES.cz