Ruska slaví úspěchy se školou orálního sexu

  16:29aktualizováno  16:29
Olga je matka dvou dětí, která přes den pracuje v moskevské bance. Na večery si proto našla peprnější povyražení. Navštěvuje kurzy Jekatěriny Ljubimové, ve kterých zájemkyním poodhaluje tajemství orálního sexu.

Jekatěrina Ljubimová se rozhodla zkvalitnit sexuální život párům v Rusku a nyní i ve Španělsku. | foto: Famous

Zpočátku Jekatěrina Ljubimová vedla kurzy spíše v teoretickém duchu. Ale na žádosti účastnic se rozhodla je vybavit robertky, prezervativy, lubrikanty a nafukovacími pannami pro praktický nácvik. Mužům je vstup zakázán, stejně tak dovnitř nesmí fotoaparát ani telefon.

Během tří hodin se Olga a další přítomné dámy všech věkových kategorií mohou bez zábran ptát a zkoušet si efektivní techniky uspokojování. Činí tak v páru (dvou žen), ale i před zrcadlem, protože podle Jekatěriny se ani při dobré technice nesmí zapomínat na vizuální dojem.

Ljubimová si v podnikání zakládá na diskrétnosti a snaží se vyvarovat oplzlostí. Pro ženy, které se stydí vejít do vulgárního světa ruských sex-shopů, nabízí umírněnou alternativu s vyškoleným personálem. A její metoda slaví úspěch. Pobočkami školy v Moskvě a Petrohradu projde za měsíc kolem tisíce dam. V současnosti se chystá expandovat do dalších ruských měst i do Španělska.

O sexuální tipy je velký zájem

"Některé z našich žaček jsou provdané také za cizince, třeba Španěly či Italy. Ženy, a samozřejmě také jejich muži, jsou velmi šťastní z toho, co se naučí," uvedla Ljubimovová pro deník El Mundo. Podle ní je většina účastnic kurzu vdaná, má děti a snaží se přivést závan vzrušení do manželské rutiny. Jedna prý na kurz dorazila až z Japonska.

Největší zájem je podle ní o kurzy orálního sexu a techniky hlubokého hrdla, další lekce jsou zaměřeny na anální sex, mužský orgasmus nebo thajský sex, při kterém se ženy naučí ovládat svaly v okolí vagíny a stahovat je při penetraci.

"Učíme ženy, jak probudit své vnitřní zvíře. Vybavíme je arzenálem sexuálních technik, které z nich učiní herečky a režisérky v posteli," slibuje Ljubimovová výměnou za sto eur, tedy asi dva a půl tisíce korun, které musejí zájemkyně zaplatit.

Podobné kurzy najdeme i na českém trhu, oproti Rusku jsou otevřeny i mužům. Zájemci i zájemkyně si však musí oproti Jekatěrininým kurzům připlatit, cena se pohybuje kolem čtyř tisíc korun.

Lákal by vás kurz orálního sexu?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 27. září 2013. Anketa je uzavřena.

1. Ano 2190
2. Ne 854
Autoři: pro iDNES.czNejčtenější

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

U porodu byli Karolíně oporou sestra Kristýna a partner Petr.

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi nimi šestnáctiletý věkový rozdíl. Seriál...

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Tragédie Husákových žen: obě zemřely předčasně

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který nedával najevo své city. Přesto ho tragická smrt...Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Veronika Arichteva a Michal Necpál

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance. Porotce Zdeněk Chlopčík na ni byl v prvním...

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová váží stejně jako desetileté dítě. A to jí ještě není ani rok a...

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných čtyřiadvacet kilogramů. Rodiče stále netuší,...

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

Martina žije s Jiřím přes rok, do partnerství s sebou přivedla dvě děti -...

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít dva dominantní partneři a ve druhé ti...

Další z rubriky

Příběh Dáši: Nová žena mého exmanžela štve naše děti proti mně

Ilustrační snímek

S manželem jsme se rozvedli před třemi lety. On se brzy oženil, já zůstala s dětmi sama. I když na děti platí i se s...

Pětkrát o domácích povinnostech: rozumně se domluvte předem

úklid, ilustrace

Podílíte se na povinnostech doma víc než partner? „Tento pocit nepřinese do vztahu žádnou spokojenost a je jen otázka...

Hodný pán s houbami. Blog o tom, o čem se nemluví

Libuše Kotilová se stará o výstavu hub v Třeboni. Než začne, musí nasbírat...

Líbí se ti? Pojď si sáhnout, neboj se. Pohlaď si ho, je to jako hračka. Poslouchám toho neznámého staršího pána, jak mě...Najdete na iDNES.cz