Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sex na internetu? Běžná věc!

  14:52aktualizováno  14:52
Muži pasou na internetu po sexu, ženy hledají spíše vážné seznámení. Jasně to ukazuje průzkum, který mezi svými registrovanými uživateli provedl server rande.cz. Tam se na webu schází lidé a nezanedbatelná část z nich se pak sejde i ve skutečnosti.

Největší potřebu navázat nový vztah mají ti, kterým je mezi 24 až 25 lety. Mnoho žen-uživatelek se ovšem k "randícímu" webu připojuje už mnohem dřív: v osmnácti letech, naopak muži nechávají internetové vztahy právě až na věk kolem pětadvaceti. - viz grafy zde

Velký rozdíl mezi pohlavími představuje také motivace, proč se lidé chodí na web vůbec seznamovat. Zatímco asi 45 % žen čeká něco vážného, 32 % mužů chce sex. U žen je to jen desetina připojených. Vyrovnaná je skupina těch, co si chtějí jen tak zaflirtovat. U žen i mužů je to něco kolem třetiny.

Soudě podle jednotlivých krajů, by se dalo říct, že Pražané randí šestkrát víc než na Vysočině, ale tady hraje velkou roli dostupnost internetu.

Poslední část průzkumu se věnuje sexuálním praktikám. Potvrzuje se to, co se "tak nějak ví". Anální sex nepatří k nejoblíbenějším činnostem v českých postelích. Čtvrtina žen ho nezkoušela a další čtvrtina ho nesnáší, snese ho 20 % uživatelek a asi 10 % ho miluje. Co na to muži? Skoro 45 % ho nikdy nezkusilo. Stejné množství jako u žen ho snese a něco kolem 17 % ho prý miluje.

Kolik lidí je registrováno
na www.rande.cz

muži 147.876
ženy 57.151
lesbičky 5.451
gayové 8.133

Orální sex je na tom úplně opačně. Přes 80 % mužů ho miluje. A ani ženy se tady nedrží příliš zpátky (přes 70 %). Nesnáší ho asi procento žen a dvě procenta uvádí do rozpaků, u mužů jsou tyto kategorie mimo hranice měřitelnosti v procentech.

Kde jsou uživatelé nejvzrušivější? U žen jsou erotogenní zóny rovnoměrně rozložené (rty, uši, vnitřní  strana stehen, prsní bradavky, pohlaví, šíje, podbřišek ). U mužů jasně vede pohlaví!

A kde mají sex nejraději? Vynalézavost by tu byla, ale přece jen je většina konzervativní. Vede postel, které dává přednost zhruba pětina mužů i žen, 16 % obou se rádo sprchuje, v přírodě prý 15 %. Před letní sezónou by se měli mít na pozoru návštěvníci bazénů, 11 % dotázaných to má rádo právě tam.

A zhruba stejná skupina miluje americký způsob ztráty panenství a panictví, tedy milování v autě. Pět procent si oblíbilo výtah a čtyři procenta pracoviště. Pak jsou tu dvě skupiny exhibicionistů a milovníků adrenalinu (po dvou procentech): na veřejnosti a v dopravním prostředku. No, a 14 % mužů i žen vyznává názor: hlavně že je sex, takže kdekoliv! - viz grafy zde

Graf obliby análního sexu jednoznačně ukazuje, že téměř 45% mužů anální sex nikdy nezkusilo a muži, co jej zkusili ho od té doby milují a nebo ho snáší. Ženy jsou zřejmě méně upřímnější a tvrdí, že jich anální sex nezkusila jen čtvrtina.

Graf touhy po seznámení podle krajů ukazuje kolik procent obyvatel jednotlivých kraju randí na www.rande.cz. Graf potvrzuje, že je v Praze a okolí internet mnohem více rozšířen než v jiných krajích a také je způsob seznámení na internetu častější.

Klasickým místem pro sex je postel a sprcha, ale překvapivě i příroda, bazén nebo auto.

Graf obliby orálního sexu jednoznačně ukazuje, že je oblíben u obou pohlaví.

Graf věkového rozložení registrovaných uživatelů na www.rande.cz jednoznačne ukazuje, že ženy začínají se seznamováním dříve než muži. Ve věku 24 až 25 let lidé touží po seznámení nejvíce.

Muži versus ženy – muži se seznamují z dvou třetin s vidinou flirtu a sexu, zatímco ženy mnohem více hledají partnera pro vážný vztah. U gayů a lesbiček je patrná touha po sexu a flirtu mnohem více než po vážném seznámení.

Autor:Nejčtenější

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Blanka s přítelem Valentýnem a jejich nejmladší dcerka Saša.

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o jejich výchově má docela přesnou představu....

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Marta Gottwaldová (Na snímku z roku 1948)

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě Gottwaldové, která začínala jako služka a...Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Tchyně Martina a zeť Ján se v porodnici, kam doprovázeli Marii k porodu, hodně...

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec skončí. Jiná o něj žadoní, ale nakonec porodí...

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Jak nosit džíny čtyřikrát jinak?

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude rozumět s naším typem postavy, a máme...

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

Ilustrační snímek

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena většinou muže, který bude vůdčí osobností,...

Další z rubriky

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Ilustrační snímek

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne? Tak přesně to sedí na...

Co se děje s tělem po třicítce: mění se perioda, pleť i metabolismus

Ilustrační snímek

Dávno víme, že třicítky – ostatně ani žádného jiného věku – není třeba se děsit. Ale musíme počítat s tím, že po tomto...

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Ilustrační fotografie

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé dvě třetiny se musí vyrovnávat s návaly...Najdete na iDNES.cz