Našla jsem si milenku a jsem šťastná. Ale co manžel?

  0:36aktualizováno  0:36
Jsem asistentkou v realitní kanceláři a dva roky manželkou podnikatele Michala. Každý si o mně asi myslí, že jsem úplně normální, klidná a tichá holka. Já si to o sobě ještě nedávno myslela také. Ale teď jsem se zamilovala do ženy a mám s ní milostný poměr.

Ilustrační foto | foto: Profimedia.cz


V životě jsem si prožila celkem tři vážné vztahy, z čehož ten poslední skončil svatbou. Michala jsem velmi milovala. Ale asi rok po svatbě začal náš sexuální život upadat. On trávil více času v zaměstnání a navíc o víkendech začal chodit s kamarády pravidelně na kulečník. V koníčcích mu samozřejmě nebráním, jsem ráda, že si odpočine a dokáže se od práce odreagovat. Ale kvůli tomu si čím dál tím méně všímal mě.

Řekla jsem si tedy, že nebudu sedět pořád doma a čekat, až se mi manžílek vrátí. Ale protože jsem se do Brna za mužem přistěhovala a nikoho tu neznám, začala jsem si kamarádku hledat přes internetovou seznamku.

Nejdříve v rubrikách "Přátelé, dopisování, společný sport". Pak jsem ale, spíše ze zvědavosti, mrkla i na seznámení "K flirtu". Zaujalo mě, kolik bisexuálek hledá milenku. V ten okamžik jsem si začala představovat, jaký může sex dvou žen být. Mé představy mě dokonce vzrušily, což byl důvod, proč jsem na několik inzerátů z rubriky "Bisexuálka hledá ji" odpověděla.

Pak jsem v napětí očekávala odpovědi. Dostala jsem sice odpověď jen jednu, ale zato od slečny možná nejsympatičtější a nejhezčí. Jmenuje se Lenka, má delší černé vlasy a poměrně velké tetování přes bříško. To mě zaujalo. Domluvily jsme se na první schůzce v jedné vinárně. Po chvíli společného povídání jsem měla pocit, že je to mé druhé já. Řešila podobný problém s partnerem, také milovala squash a dobré jídlo a pití. Oproti mně však byla trochu dominantnější a průbojnější. Po první schůzce jsem odcházela domů sama, ale s vědomím, že se příště sejdeme u ní v bytě.

Na můj první sex se ženou snad nikdy nezapomenu. Lenčin muž byl na služební cestě a já se doma vymluvila na návštěvu kamarádky. Popíjely jsme růžové víno a jedly ovocný koláč, který Lenka kvůli mně připravila. Přitom jsme si krásně povídaly. Po chvíli se ke mně přiblížila a políbila mě. Nedokázala jsem udělat nic jiného než jí polibek oplatit. Po dlouhé předehře jsme skončily obě nahé v posteli a krásně jsme se pomilovaly. Prožívala jsem to úplně jinak než s Michalem, kde se ze soulože stávala rutina.

Milování s Lenkou mě naplňovalo, protože ona dokázala být mnohem něžnější a více naslouchala tomu, co si moje tělo žádá. Myslím si, že v erotice jsou věci, které muž nikdy nepochopí a dokáže mi je dát jenom druhá žena.

Od té doby se s Lenkou stýkáme pravidelně několikrát týdně. Někdy zajdeme posedět do restaurace, jindy jdeme sportovat, nakupovat nebo třeba do kina. Milujeme se zhruba jednou týdně, ale polibky nebo vzájemné dotyky si neodpustíme nikdy. Je mi pětadvacet a cítím se jako znovu zamilovaná a šťastná.

Ale na druhou stranu mi můj rozum říká, že bych se měla zamyslet nad tím, co dělám a co chci dělat dál. Protože i tohle je nevěra a nedovedu si představit, jak by na to Michal reagoval, kdyby věděl, že Lenka není jen výborná kamarádka. S Michalem spím už jen z povinnosti. Proto zvažuji, zda z manželství nevycouvat a nepodat žádost o rozvod. Lenka mi to sice zakazuje, protože jí tento tajný poměr vyhovuje, ale já teď cítím, že žít s mužem pro mě nemá význam.

Zároveň se ale dokážu vcítit i do role mého muže, který by byl asi velmi zklamaný. Anebo nebyl? Třeba ve svých erotických snech touží po něčem podobném. Hodně mužů si rádo představuje svoji partnerku v posteli s jinou, jak mi potvrdilo několik kamarádů. Ale samozřejmě nemohu nic sázet na to, že Michal bude také takový. Prosím, poraďte mi: jak bych měla tuto situaci vyřešit?

Co mám podle vás dělat?

celkem hlasů: 3548

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 26. ledna 2009. Anketa je uzavřena.

1. Nechat vše tak, jak je. Zůstat v manželství a pokračovat v poměru s Lenkou? 2201
4. Promluvit si o svých pocitech otevřeně s Michalem a nechat závěrečné rozhodnutí na něm? Buď mi bude tolerovat milenku, nebo to skončíme. 874
3. Ukončit poměr s Lenkou a zůstat s Michalem, protože tohle může být jen dočasný stav zamilovanosti, který jednou stejně pomine? 312
2. Rozvést se a začít žít s ženou. Pokud by Lenka chtěla zůstat s manželem, dá se přece vždycky najít jiná lesbička nebo bisexuálka. 161
Autor:

Nejčtenější

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až na zem. Pečuje o ně i několik hodin denně,...

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Kozačky by neměly chybět v žádném ženském botníku. Jsou jedním ze základních...

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává čas oprášit kozačky a další boty, které...

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Ilustrační fotografie

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů špatná ústní hygiena. Většina lidí si podle...

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Svatba předsedy ČSSD Miloše Zemana s Ivanou Bednarčíkovou proběhla na...

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná. Neměla snadný život. Její otec si coby...

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Kamarádi Drahomíra a Tomáš před proměnou

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za sebou bolavé životní kopance, a tak se...

Další z rubriky

Příběh Elišky: Mamka se nedokáže vypořádat s tím, že je v důchodu

Ilustrační snímek

Máma mě vychovala sama, otce jsem prakticky nepoznala. Měla náročnou práci, i tak se mi hodně věnovala, ale zároveň mě...

Příběh Lenky: Přítel umí jen brát, ne dávat

Ilustrační snímek

Po několika životních zklamáních jsem doufala, že mám vedle sebe partnera, se kterým zestárnu. Jenže po pár letech...

Se slabými ženami zametají, se silnými bojují. Jak poznat nejisté muže?

Marek Taclík při natáčení seriálu Single Man (2017)

Rádi by se seznámili, ale nikdy to nevyjde, nebo brzy zkrachuje. Soběstačné ženy jim nahánějí hrůzu, před slabými a...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz