Historie nákupů

Jak šel čas s Nákupy Ona Dnes

Poprvé se slevové kupony v Ona Dnes objevily v roce 2010. Bylo jich pětatřicet a vyšly v pondělí 15. března. První jarní měsíc nebyl zvolen náhodou. Nikdy jindy během roku nemají ženy takovou touhu pořídit si něco nového na sebe. Tak proč je v tom nepodpořit?

V prvním ročníku výhodných nákupů se ukázalo, že čtenářky na nabídku slyší. Dílem proto, že na slevy coby národ reagujeme obecně pozitivně, ale hlavně díky tomu, že jsme ke spolupráci přizvali firmy, které mají s ženskou náturou hodně společného. Takže nechyběly – a dodnes nechybí – slevy do obchodů s oblečením, kosmetikou, na zkrášlující procedury, ale i na hračky, knížky nebo kulturní akce. Úspěch prvního kola Nákupů Ona Dnes byl tak velký, že se redakce rozhodla pokračovat hned na podzim. V polovině října už totiž leckoho napadne, že i když jsou Vánoce zatraceně daleko, nebylo by od věci se na ně připravit s předstihem. A se slevou, řekli jsme si my a 11. října 2005 poslali našim čtenářům další porci slevových kuponů, o deset víc než na jaře. Od té doby se Nákupy Ona Dnes konají pravidelně dvakrát do roka, vždy na jaře a na podzim.

Slavné tváře

Po skromnějších začátcích se počet kuponů s každým kolem slevových nákupů zvyšoval. V roce 2014 už jich bylo 80 a hned následující jaro dokonce přes sto čtyřicet. Ten samý rok jsme přidali novinku, na kterou jsme obzvlášť pyšní. Tváří podzimního kola nákupů se totiž stala topmodelka Tereza Maxová, která se objevila na obálce i v exkluzivním rozhovoru uvnitř vydání Ona Dnes se slevovými kupony. Charismatická Tereza nám tehdy prozradila, že za první peníze vydělané modelingem si koupila luxusní kabát. Pod ten si prý můžete obléci cokoliv a pořád budete vypadat jako dáma, poradila čtenářkám svůj fígl. Tereza Maxová tak odstartovala další etapu projektu Nákupy Ona Dnes, kdy ho v každém kole propaguje známá osobnost. Po modelce následovaly moderátorka Emma Smetana a herečky Markéta Plánková, Tereza Kostková a Jana Stryková, která je tváří podzimních nákupů právě teď.

Letos na jaře se slevová akce magazínu Ona Dnes dostala i do zahraničí. Projektem se inspiroval slovenský měsíčník Evita, který vydává Mafra Slovakia. V jednom týdnu si tak čtenářky, které měly cestu k našim východním sousedům, mohly užít Nákupy s Ona Dnes a Nákupy s Evitou. A protože chceme s každým dalším kolem přinést kromě nových klientů čtenářům ještě nějaký další bonus, tak jsme se rozhodli říjnové vydání Ona Dnes s kupony rozšířit na úctyhodných 112 stran. A co chystáme do budoucna? Nápadů máme spoustu, tak se nechte překvapit!

Jak získám kupón?

V Magazínu Ona DNES a DNES+TV

Slevovou knížku najdete v pondělí 13.5. a ve čtvrtek 16.5. jako přílohu magazínů deníku MF DNES.

V App Portmonka od 14.5.

Mějte vybrané slevy vždy po ruce ve Vašem chytrém telefonu, a to díky aplikaci Portmonka.
Slevové kupóny se v Portmonce začnou zobrazovat 14.5.
STÁHNĚTE SI JI ZDARMA:

App Store Google Play

Zasílat novinky

Chci být informován o zajímavých slevách a dalších atraktivních nabídkach Nákupů Ona Dnes.

Generální partner akce:

Generální partner: Mastercard

Chcete se zapojit jako náš partner?

Kontaktujte Milana Vejlupka
+420 734 517 253

mobilní verze
© 1999–2020 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.