Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Na internetu můžete najít partnera i kamarády

aktualizováno 
Budete překvapeni, kolik lidí si na internetu hledá nového partnera - a to ve všech věkových kategoriích. Možná, že máte proti takovému způsobu seznamování zábrany nebo předsudky, možná se vám nelíbí novinové inzeráty. To však můžete klidně pustit z hlavy - oproti archaickým novinovým inzerátům jsou dnešní internetové seznamky mnohem propracovanější a skýtají i mnoho zábavy a vlastně si ani neuvědomujete, že se "seznamujete".

Rozhodně se nemusíte bát toho, že jsou internetové seznamky nějak technicky náročné.  Prvním krokem bude vaše registrace a zadání informací o sobě. Potom se již můžete směle pustit do vyhledávání vhodného partnera. Nejprve si stanovíte několik kritérií, které by ideální protějšek měl splňovat - je to třeba okres, kde se má vyskytovat, výška postavy, zájmy...  Poté se před vámi zobrazí seznam mužů (nebo i žen - internetové seznamky jsou pro heterosexuály, i homosexuály) a vy si můžete prohlížet jejich profily a vybraným jedincům napsat.

 Vše další je pak již zcela no vás. Můžete si s někým pouze dopisovat, či si domluvit setkání a kdo ví, třeba s ním později zplodit pět dětí a založit širokou rodinu...kdo ví? 

Dejte si pozor!

Většinou po vás na seznamovacím serveru nechtějí, abyste zadávala vaše jméno a heslo, vystupujete anonymně pod přezdívkou. A tak by to také mělo zůstat skutečně do doby, než se s některým zájemcem seznámíte osobně. Nedávejte nikomu svoje telefonní číslo či adresu bydliště nebo pracoviště do té doby, než si ho pořádně prověříte - tím nemyslíme prověření jedním e-mailem. 

E-mail může být stejně spolehlivý způsob komunikace a domluvy jako telefonní číslo. I v tomto případě je však lepší sdělovat e-mailovou adresu, která neobsahuje název vaší firmy, vaše celé jméno apod.Kde se seznamovat?
Nakonec zbývá bod poslední: ta správná místa na internetu, kde se seznamovat. Předem vás musíme upozornit, že jak se zdá, internetové seznamky jsou zřejmě celkem výnosný business a že jich na internetu najdete více než dost. Doporučujeme vám to zkusit hned v několika najednou – vaše šance se jistě zvýší. Počítejte však, že mužští zájemci vás na začátku budou zasypávat svojí přízní a bombardovat vzkazy, proto vám radíme – vybírejte dobře! A hlavně skutečně myslete na to, že je to hra!

http://www.libimseti.cz
Tento server je jeden z nejoblíbenějších. Neslouží pouze k seznámení, ale i k uspokojení narcisistických choutek některých jedinců. Na server lze totiž nahrát svoji fotografii a tu si posléze nechat od ostatních obodovat, takže poznáte, jak jste pro ostatní atraktivní. Kromě toho však můžete o sobě vyplnit rozsáhlý profil – takže se případný protějšek může dozvědět, jací jsou vaši oblíbení knižní autoři, do jakého klubu chodíte...a hned si máte o čem povídat. Vybrané jedince si můžete zařadit do svých přátel, posílat si vzkazy, nabídky na seznámení... možností je skutečně velmi mnoho.

 Navíc, pokud jste zde registrováni a aktivně se seznamujete, můžete občas získat zdarma vstupenky na zajímavé akce – loni to byl třeba festival Love Planet v Táboře.

http://www.seznamka.cz
Stránky www.seznamka.cz jsou klasickou internetovou seznamkou – nejdříve zvolíte, zda hledáte muže, ženu, jaké orientace a na jaké bázi by tento vztah měl být: zda flirt, vážně seznámení, přátelství... Doplníte pár dalších kritérií a pak se probíráte seznamem vyhovujících zájemců. Některé inzeráty jsou dokonce s fotkou. 

http://www.seznamit.cz
Seznamka na adrese www.seznamit.cz je také velmi propracovaná. Nejprve je třeba se zaregistrovat a vytvořit si vlastní profil, ve kterém toho o sobě můžete sdělit skutečně hodně. K e svému profilu můžete vložit také vlastní fotku a to tolik, kolik budete chtít. A pak si můžete vybrat: buď pasivně čekat a odpovídat na nabídky na seznámení, které se u vašeho profilu zobrazí (a buďte si jisté, že jich bude dost), anebo aktivně prohledávat seznam protějšků, vybírat si, dopisovat si a navazovat známosti. Nebojte se, na internetu můžete ztratit zábrany a dělat i to, na byste si třeba normálně netroufli!

Autoři:Nejčtenější

ALS: nemoc, na kterou zemřel Stephen Hawking i Stanislav Gross

ALS je nevyléčitelné progresivní neurodegenerativní onemocnění, které se...

Začíná nenápadně. Pacient má napřed potíže s běžnými činnostmi jako psaní nebo zapínání knoflíků. Při chůzi zakopává,...

Spalničky se vrací. Nemoc začíná jako viróza, ale může skončit i smrtí

Uplakaný výraz v obličeji je typickým příznakem spalniček.

Případů spalniček nebezpečně přibývá. Choroba, která se před lety měla za „vyhubenou“, se od loňského roku objevuje u...Vzdala se cukru i lenošení a za 11 měsíců shodila 60 kilogramů

Josephine Desgrandová

Necelý rok stačil sedmnáctileté Josephine z Austrálie k tomu, aby shodila polovinu své váhy. Z nespolečenské obézní...

Byla to multikulturní země, říká Issová o Sýrii, kde trávila prázdniny

Herečka Klára Issová (prosinec 2016)

Dálek a cest se herečka Klára Issová nebojí. Jako malá jezdila s rodiči na prázdniny do Sýrie, odkud pochází její otec....

Jak je ve dne oblečenej, tak chodí spát, zděsila se vyměněná manželka

Daniel (42) lidi moc nemusí. Ani ženy nejsou důležité. „Je jich všude spousta,“...

Jsme hovada z lesa, popsala svou rodinu Věra (29), která se přihlásila do Výměny manželek kvůli honoráři i proto, aby...

Další z rubriky

Příběh Jany: Přítel pořád chtěl dítě, pak mě těhotnou opustil

ilustrační snímek

Už od puberty jsem věděla, co chci, ale i co nechci. Chtěla jsem mít po boku fajn chlapa, pohodovou práci a žít...

Falešné svatby zachraňují Vietnamkám čest. Stačí si zaplatit herce

(Ilustrační snímek)

I ve Vietnamu přibývá lidí, kteří zůstávají sami. Jenže v kultuře, kde je instituce rodiny posvátná, mají singles...

Kam se poděla chuť na sex? Těchto 7 tipů vám ji vrátí

Ilustrační snímek

I ten nejvášnivější vztah se jednoho dne dokodrcá na odstavnou kolej rutiny, šedi a nezájmu. Byla by však škoda myslet...

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Škola líčení: Stíny podle barvy očí

Arome.cz Říká se, že každé barvě očí sluší určité odstíny. Kéž by to bylo tak jednoduché. Modroočky, hnědoočky a majitelky očí ze...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz