Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

My ženy to máme s vámi muži těžké

  0:01aktualizováno  0:01
Nejen vy chlapi dokážete psát různá odborná díla plná důmyslných členění a dávat v nich výstižné názvy jednotlivým druhům zvířat, věcí či osob. I když nás často podceňujete, my to dovedeme přinejmenším stejně dobře.

Druhy chlapů

Jak si tedy, milé kamarádky, rozdělíme chlapy do přehledných kategorií? Zde je jedna z možností psaná samotným životem:

1. Podle vzhledu.
Kategorie "dobře vypadající" a kategorie "nepřitažlivého vzhledu". Pro jednoduchost nazvěme ty první Sympaťák a ty druhé Nehezký. Snad se pánové tvorstva pro jednou neurazí.

2. Podle toho, co s námi zamýšlejí při namlouvání.
Kategorie Slušný neboli Slušňák - a Neslušný. Slušný aspoň trochu ví, že vztah ženy a muže má mnoho rovin - psychickou, fyzickou, emoční, morální... a hlavně časovou. Tedy, že chce svůj průběh, svůj vývoj, že mívá nečekané zvraty. A že nelze fyzickou stránku (ani žádnou jinou) nadřazovat ostatním.

Pro Neslušné jsme hlavně tělem, pak dlouho nic... a až pak něčím jiným. Bez komentáře.

3. Podle peněz.
Solventní a Chuďas. Je jasné, že muž se musí umět postarat o rodinu. I my ženy jsme schopny vydělat. Nicméně v určitých obdobích života, například těsně po narození dětí, je hmotná stránka přežití prostě na něm. Muž, který to na první pohled nezvládá, může být dobrým kamarádem v mládí na čundru, ale coby stálý intimní partner nemá v našem srdci příliš místa.

4. Podle sexuální orientace.
Heterosexuál a Homosexuál. Kamarád Homosexuál může mít za jistých okolností své výhody.

5. Podle stylu komunikace s námi.
Inteligent a Zbabělec. Inteligent ví, kdy má převzít iniciativu. Zbabělci to nedojde, i kdybychom se před ním v jasných náznacích rozkrájely.

Muži - čtěte všichni!
Všichni chlapi by si měli dobře přečíst, co bude následovat. Až nám zase budou chtít něco vyčítat, měli by vědět, jak to s nimi bývá někdy obtížné.

Solventní chlapi jsou přesvědčeni, že paseme jen po jejich penězích. Muži obecně jdou ve vztahu k nám až příliš často jen po těle. A tak jim těžko dochází, že my můžeme mít i k multimilionáři všestranný vztah plný upřímného citu. Že nám i sedmdesátník z této finanční kategorie může připadat prostě mladý a krásný.

Nehezké chlapy, kteří jsou zároveň Slušňáci, bychom i braly, umíme se přizpůsobit. Ale když všichni takoví, které potkáváme, jsou zároveň Chuďasové! Co pak? Sympaťáci a Neslušní s námi vydrží pár nocí, než se nasytí a zmizí. To je nějaký život?

A když narazíte na Sympaťáka, Solventního, Inteligenta, který by mohl lehce svést každou z nás - a k vašemu překvapení je zároveň Slušňák - ukáže se nakonec, že je Homosexuál.

Solventní Sympaťáci nejsou Slušní. A Slušní Sympaťáci zase nejsou Solventní Slušní. Sympaťáci bývají Zbabělci. A když za ně převezmeme iniciativu my, oni okamžitě vycouvají, jako by se nás najednou příšerně lekli.

A nakonec: Ideální chlapi ve všech pěti kategoriích - tedy Sympaťáci, Slušní, Solventní, Inteligentní a Heterosexuální - jsou dávno zadaní, ba ženatí.

Autoři:Nejčtenější

Rodina přišla o dům, synům hrozí dětský domov. Pomozme jim

Štěrbovi se svými čtyřmi syny

Adam (11) chce být farmářem, i když od naší návštěvy už možná raději filmařem. Když jsme u nich ve starém řadovém domku...

Jsi koště. Ty zase liberecká nula. Janu ve Výměně musel zachránit štáb

Výměna manželek: Napadení a zásah štábu!

Roman (46) je koště, alias budižkničemu, a Jana (32) zas liberecká nula, zaznělo tentokrát v televizní Výměně manželek....Zbavila se nevzhledného nosu a je konečně šťastná. Už nemusí nosit ofinu

Fotky z profilu pro Báru nejsou žádný problém. Pomohla jí plastická operace.

Velký nos byl pro Báru po mnoho let symbolem utrpení. Až operace jí pomohla začít nový život a získat nikdy nepoznané...

V mužském těle byla nešťastná, dnes má krásná Erin ňadra i lásku

Poprvé poznala Jareda ještě jako Aaron. Dnes s ním Erin prožívá lásku svého...

Narodila se jako chlapec jménem Aaron, ale už od tří let věděla, že do klučičího těla nepatří. Před dvěma lety se...

Trpěla anorexií: Věděla jsem, že umírám, ale nedokázala jsem jíst

Michala Jendruchová v Rozstřelu

Anorexie, bulimie, ale i ortorexie jsou závažná psychiatrická onemocnění, která postihují stále více lidí a dokonce i...

Další z rubriky

Kokrhání, zvracení. Černého kašle opět přibývá, může i zabíjet

Ilustrační fotografie

Namísto desítek případů ročně jsou jich v posledních letech stovky až tisíce. Černý kašel byl pokládán takřka za...

Sedm výhod listové zeleniny. Prospívá srdci, zraku i mozku

(Ilustrační foto)

Pro takzvané superpotraviny nemusíte vyrážet do exotických krajin ani do specializovaných obchodů. Některé z těch...

Meditujte, objímejte se, jezte kaši. Sedm ranních zvyků pro lepší den

(Ilustrační foto)

Je jedno, jestli vás ráno naplňuje nadějí, nebo spíš zoufalstvím. V každém případě platí, že začátek dne dokáže...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz