Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

kuze

Last minute: zatočte před létem s pihou na kráse, ideálně laserem

Doporučujeme 28.4.2010  9:05
Po Vánocích jste začala hubnout a přes zimu měla vážnější starosti, než si všímat nějakých těch pih na kráse. Teď je však poslední šance se jich do plavek zbavit. Pomůže skalpel, dusík, či laser. 

Péče o nehty začíná životosprávou. Redaktorka je svěřila manikérce

12.5.2009  0:26
Bohužel nemohu říci, že bych se svými nehty byla nějak spokojená. V určitých obdobích se mi extrémně lámou a nemohou dorůst do minimální délky. Vypravila jsem se tedy za odbornicí na nehty,... 

Co obnáší bělení zubů? Redaktorka si pořídila hollywoodský úsměv

28.4.2009  0:13
Toužila jsem po zářícím hollywoodském úsměvu. Při tom jsem se konečně naučila správně pečovat o svůj chrup. Kdo by si totiž myslel, že bělení zubů začíná bělením zubů, je na omylu. 

Vyzkoušeli jsme ajurvédskou masáž: od oleje od hlavy až k patě

5.2.2009  0:15
Tradiční ajurvédská masáž připomíná obřad. Jen si na něj musíte vyhradit minimálně dvě hodiny. Po nich odejdete ze salonu provoněná, odpočinutá, uvolněná a s čistou hlavou. 

Letěla jsem volným pádem, popisuje nadšeně redaktorka

13.6.2008  0:26
Poukaz na tandemový seskok jsem darovala svému muži k narozeninám. Nakonec jsem ale do letadla nastoupila já. Skákala jsem poprvé a vůbec poprvé také letěla. 

Redaktorka iDNES.cz: Jak jsem propotila i kalhotky

5.6.2008  0:00
Je to trend poslední sezóny: cvičit jógu v místnosti vyhřáté na 42° C. I já o tom slyšela. 

Na vlastní kůži: redaktorka iDNES.cz předváděla spodní prádlo

21.5.2008  0:00
Jaké to je být modelkou a svléknout se rovnou do prádla? Vyzkoušela jsem si to za vás všechny, které to aspoň jednou za život napadlo. 

Jak jsme si nechaly otestovat pleť

14.5.2008  0:00
Jestli neřešíte značku krému, který používáte na obličej, máte štěstí. Sedmdesát procent žen má citlivou pleť a k té "své" značce se propracovává metodou pokusů a omylů. Neexistuje totiž jen...