Nakupy.OnaDnes.cz
VISA

Onlinekoupelny.cz

Sleva 10%
Aktivuj kupón
Kupón je aktivní
1. 5. - 31. 12. 2017
E-shop
Prodejny

Podmínky použití

Sleva 10 % na veškeré zboží značek Kludi, Franke, SanSwiss, Villeroy&Boch, Duravit, Laufen, Zehnder, I-Drain, Nimco, Hansa, Ideal Standard a Jet Dryer.

Prodejny

ONLINEKOUPELNY.CZ


ONLINEKOUPELNY.CZ

Moravská 1259
57001 Litomyšl

O partnerovi

Jsme předním prodejcem sanitární techniky v České republice. Najdete u nás plné sklady kvalitních dřezových, umyvadlových, sprchových i vanových baterií, horních i ručních sprch, umyvadel, van, toalet a dalšího zboží.

Víme, že se dá v koupelně kouzlit, a věříme prověřeným a renomovaným světovým značkám - například Grohe, Hansgrohe, Kludi, Franke, Ronal, Villeroy&Boch, Duravit, Zehnder, I-Drain, Laufen a dalším.

Líbí se nám totiž krásné věci a chceme, abyste se z nich radovali i vy. Vždycky nás potěší, když slyšíme, že jste s námi spokojení, a pro každého máme v rukávu schovanou dobrou radu. Nebojte se nás proto oslovit. Víme, že sanitární technika není jednoduchý obor. 

Proč u nás nakupovat?

U nás si vyberete

Naše sklady praskají ve švech. Právě teď máme k dispozici 8296 položek a 47 818 výrobků předních značek, např. Grohe, Hansgrohe, Geberit a Kludi. 

Zboží dostanete už zítra

Objednávky nenecháváme ležet ladem. Pokud nakoupíte skladové zboží do 12: 00, zásilku předáme dopravci ještě dnes.

Naše ceny vás potěší

Ať zařizujete jednu koupelnu nebo třeba pět. Každému nabízíme výhodné sety. Velkoodběratelům i speciální slevy.

S nákupem vám poradíme

Zavolejte nebo napište. Vždycky si na vás uděláme čas. Všechny objednávky navíc kontrolujeme, zda k sobě vybrané zboží pasuje. Když ne, ozveme se.

Kontakt na partnera

Telefon: 464 603 553

E-mail: info@onlinekoupelny.cz

WWW: https://www.onlinekoupelny.cz/