Přál si mít pozadí jako Kardashianová, kvůli sepsi málem zemřel

  14:02aktualizováno  14:02
Jordan Parke z Velké Británie patří mezi největší fanoušky Kim Kardashianové, která se pyšní dokonale kulatým pozadím. V minulosti si Parke nechal upravit obličej, aby vypadal jako známá hvězda reality show. Nyní zatoužil po stejném pozadí a málem kvůli tomu přišel o život.

Jordan Parke se svým pozadím chlubí na sociální síti. | foto: Koláž iDnes.cz

Parke si nechal upravit pozadí před několika měsíci v Turecku. Za operaci v přepočtu zaplatil čtvrt milionu korun. Ač den po zákroku vše nasvědčovalo tomu, že bude v pořádku, v dalších dnech nastaly komplikace.

Fotogalerie

Rána začala Jordanovi hnisat a okolo mu začaly odumírat buňky. Lékaři už se připravovali na nejhorší a chtěli muži tkáň kompletně odstranit.

To by znamenalo, že posedlý Parker přijde o vysněné pozadí, proto s tím nesouhlasil. Bojoval se sepsí a několik měsíců trávil v nemocnici, kde mu museli vyndat silikonové implantáty.

Štěstí stálo na jeho straně a nakonec se plně uzdravil. Místo toho, aby na plastické operace zapomněl a vážil si zdraví, jakmile byl v pořádku, opět zamířil do Turecka na vylepšení pozadí.

Tentokrát si tam nechal vpravit svůj vlastní tuk místo implantátů, které předtím jeho tělo nepřijalo.

Jordan James Parke

Jordan James Parke

„Nechal jsem si odstranit tuk z oblasti břicha, kde jsem ho stejně nechtěl mít. Přál jsem si užší pas. Vím, že tu bylo určité riziko, že se opět něco nepovede, ale já jsem opravdu velký fanoušek Kim Kardashianové a udělám cokoli, abych měl křivky jako ona. Málem jsem přišel o život kvůli infekci a otravě, ale uzdravil jsem se,“ svěřil se sedmadvacetiletý muž pro server Daily Mail.

Nyní je se svým vzhledem spokojený, ale nevylučuje, že si v budoucnu nechá pozadí ještě pozvednout. „Jde mi o to, abych docílil dokonalého tvaru. Chci mít takové pozadí, aby mi samotná Kim Kardashianová záviděla,“ doplnil.

V minulosti si nechal upravit víčka, má výplně tváří, do čela si píchá botox a v jeho vlastním kosmetickém studiu si nechal zvětšit rty. „Jde mi o to, abych mohl svůj salon nějak reprezentovat. Musím vypadat tak, aby mě klienti mohli obdivovat,“ dodal.

Autor:

Nejčtenější

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma s manželem v porodnici s dcerkami

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené pupeční šňůře, když byla v devětadvacátém týdnu...

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Jako dvě různé ženy. Tak vedle sebe vypadají fotky Aleny před a po hubnutí. Na...

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny (35). Zašlo to tak daleko, že se její váha...

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Ilustrační fotografie

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle odborníků důležité se dobře vyspat. Dlouhodobě...

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Ilustrační snímek

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba nic doslazovat,“ nabádá specialistka na...

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Ilustrační snímek

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra prevence rizikové virtuální komunikace...

Další z rubriky

17. prosince: Udělejte dobrý skutek

Vánoce - ilustrační fotografie

Všechno už máte téměř hotovo nebo nachystáno a nastal čas vzpomenout na ty, kteří takové štěstí nemají. Udělejte dnes...

18. prosince: Tipy na dárky na poslední chvíli

Vánoce - ilustrační fotografie

Ne všechno je nutné objednat a koupit. Vlastnoručně vyrobené dárky přitom často potěší víc než dárkový set z drogerie...

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma s manželem v porodnici s dcerkami

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené pupeční šňůře, když byla v devětadvacátém týdnu...

Najdete na iDNES.cz