Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jaroslava doufá, že plastiky za čtvrt milionu jí zachrání manželství

  3:00aktualizováno  3:00
Projekt "Ona je perfektní" má svou vítězku. V závěrečném hlasování jste rozhodli, že plastické operace až za 250 tisíc korun podstoupí pětačtyřicetiletá Jaroslava.

Primář MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. a paní Jaroslava - vstupní prohlídky soutěžících o proměnu na klinice Medicom VIP | foto: Dalibor PuchtaiDNES.cz

"Vzhledem k tomu, že mé téměř pětadvacetileté manželství prochází krizí, mohla by mi změna vzhledu třeba pomoci k tomu, abychom k sobě s manželem opět našli cestu. Byl by to určitě pro něj i příjemný dárek k eventuální stříbrné svatbě," řekla iDNES.cz Jaroslava.

Vítězka akce "Ona je perfektní" si přeje úpravy na takřka celém těle. Chtěla by upravit povadlá víčka, modelaci prsou, odstranit převislé břišní stěny, odsát podbradek, tuk z břicha a z vnitřní strany stehen.

"Přihlášení do této soutěže je výzvou k pokusu uskutečnit svůj sen o vylepšení celkového vzhledu, který bych nebyla schopná sama financovat," svěřila se Jaroslava.

"Výhra je i bezva dárek k Vánocům, rodina ušetří. Ale teď vážně, samozřejmě mám obrovskou radost. Vítězství je jasným příkladem toho, že když člověk něco moc chce, chopí se příležitosti a něco obětuje, svého cíle dosáhne. Na druhou stranu jsem ztratila svou intimitu. A když začaly přicházet první reakce od mužského pohlaví, bylo mi to velice nepříjemné, ale když jsem viděla, jak mi přibývají hlasy a šance na výhru se zvětšuje, negativní pocity jsem zatlačila hodně hluboko. Vše je ale zatím jen ve fázi teorie, takže tu skutečnou jistotu, že jsem proměnu vyhrála, budu mít, až si pan primář nebo některý z jeho kolegů do mě řízne," řekla k vítězství čtenářka Jaroslava.

Téměř stovka žen usilovala o plastiku

Do našeho projektu se původně přihlásila stovka žen, stěžovaly si na povislé břicho, nehezké poprsí nebo jiné tělesné nedokonalosti. Z nich jsme vybrali deset finalistek, jejichž počet se po pohovorech s primářem kliniky MEDICOM VIP Vlastimilem Víškem zúžil na tři.

Jedna ze superfinalistek, paní Ivana, ovšem den poté, co byla zařazena do závěrečného hlasování, požádala, aby byla z rodinných důvodů vyškrtnuta.

Nakonec jste tedy vy, čtenáři iDNES.cz hlasovali o dvou ženách. Nejvíc hlasů, celkem 4719, dostala právě paní Jaroslava.

jak jste hlasovali - podívejte se zde

Deset kilogramů musí pryč

Diskutujte na téma estetická chirurgie

Primář kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM VIP Vlastimil Víšek navrhuje paní Jaroslavě v oblasti obličeje upravit jizvu na čele po úraze pomocí laseru a dále v oblasti dolní poloviny obličeje a přední partie krku provést liposukci a zároveň chirurgickou plastiku krku (tzv. neck lift). Kromě toho chce provést horní klasickou blepharoplastiku (operace horních víček) a dolní transkonjunktivální blepharoplastiku (operace dolních víček laserem).

V oblasti hrudníku doporučuje upravit poprsí tak, že na jedné straně provede augmentaci poprsí (zvětšení prsou silikonem) a na straně druhé kombinovanou operaci modelační a augmentační.

U trupu doporučuje abdominoplastiku, plastiku přední stěny břišní s liposukcí pasů a boků. V oblasti stehen chce liposukcí odsát podkožní tukovou tkáň se zaměřením na oblast zevních a vnitřních stehen a oblast kolem kolen.

"Proměna bude uskutečněna pravděpodobně ve třech etapách na základě dohody s výherkyní," uzavřel primář Víšek.

Na problémy ohledně plastické chirurgie se můžete ptát v poradně ZDE.

Autor:Nejčtenější

Manželské etudy: Vladimírova zpověď mě překvapila, říká Třeštíková

Dokument o Zuzaně a Vladimírovi Gdovínových z cyklu Heleny Třeštíkové Manželské...

Vladimír Gdovín je duší umělec, bonviván. S manželkou Zuzanou se brali v 80. letech a od té doby je sleduje kamera...

Manželské etudy: Standovi přeji šťastné slepice, říká Třeštíková

Zuzana a Stanislav Čeřovští v cyklu Heleny Třeštíkové Manželské etudy

Jednou z šesti dvojic, která v 80. letech svolila k natáčení časosběrného příběhu o svém životě, jsou Zuzana a její...Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Zpěvačka Helena Vondráčková

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si nehýčká sny a je spokojená, jak věci v životě...

Úžasná proměna: z nenápadné studentky se stala královna plesu

Maturitní ples je obvykle druhou největší událostí v roce i pro Alžbětu

Maturitní ples je největší společenskou akcí za celou střední školu. Proto není radno podceňovat líčení, účes ani výběr...

Se svou váhou budu bojovat už navždy, říká obezitoložka

Obezitoložka Dita Pichlerová

Pacienti se za ní chodí radit s hubnutím a ona jim občas kromě lékařských rad přidá i nějakou tu osobní. Obezitoložka...

Další z rubriky

Každodenní návyky, které mohou poškozovat váš mozek

Ilustrační fotografie

Lidský mozek je velmi výkonný orgán. Můžeme ho trénovat a zlepšovat jeho funkce. Není ovšem ani nijak obtížné mu...

Jste medvěd, vlk, lev, nebo delfín? Spánkový expert vám naplánoval den

(Ilustrační foto)

Představte si, že byste měli každý den naplánovaný tak, abyste byli co nejvýkonnější a co nejméně unavení. Tak, aby se...

Morbidně obézní pár se díky operaci po 11 letech dočkal sexu

Péče o partnera, který na začátku léčby vážil 324 kg, byla pro Renu náročná.

Rena a Lee se potkali na klinice pro pacienty s těžkou formou obezity. Jejich vztah byl plný nezdravého jídla,...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz