Jarmark OnaDnes.cz

O Jarmarku

Jarmark OnaDnes.cz je dnes již legendární módní událostí. Z komorního bazárku před redakcí během pár let vyrostl v obrovskou akci, na kterou se těší tisíce čtenářek a jejich kamarádek. Podívejte se, jak jsme si užili předchozí Jarmarky a co nás čeká na tom příštím. Dlouholetým partnerem Jarmarku OnaDnes,cz je Nadace Terezy Maxové dětem. Příběhy lidí, kterým jsme díky Jarmarku pomohli si můžete přečíst na stránkách magazínu OnaDnes.cz.

Na tradičním adventním dobročinném jarmarku, který se ve Žďáře nad Sázavou koná...

Dobročinný jarmark ve Žďáře doprovodí koledy. Lákadlem je také „žravá ulička“

Lukáš musí letos opustit dětský domov a do začátku potřebuje naši pomoc, ať už to bude na kauci na podnájem, na nějaké vybavení do bytu či samotný nájem. Pomůžeme mu sbírkou přes Nadaci Terezy Maxové dětem na 22. Jarmarku OnaDnes.cz, jehož generálním partnerem je Čekankový sirup a který se koná 16. března. Peníze Lukášovi můžete poslat i vy na sbírkové konto Nadace Terezy Maxové dětem: 2102710424/2700 VS platby: 16032019

 

Chci prodávat

Chcete být součástí jedinečné módní události? Stačí si včas registrovat své prodejní místo a vrhnout se na přípravu zboží. Vybírejte jen takové kousky, které byste sama ještě nosila. Mezi stovkami prodejců všichni nakupující ocení, dáte-li si s výběrem zboží práci a prezentujete ho důstojně. Přečtěte si často kladené otázky a sledujte událost na Facebooku.

Do začátku akce zbývá

Často kladené otázky

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Na Váš dotaz odpovíme, jak nejdříve to půjde.