Jarmark OnaDnes.cz

O Jarmarku

Jarmark OnaDnes.cz je dnes již legendární módní událostí. Z komorního bazárku před redakcí během pár let vyrostl v obrovskou akci, na kterou se těší tisíce čtenářek a jejich kamarádek. Podívejte se, jak jsme si užili předchozí Jarmarky a co nás čeká na tom příštím. Dlouholetým partnerem Jarmarku OnaDnes,cz je Nadace Terezy Maxové dětem. Příběhy lidí, kterým jsme díky Jarmarku pomohli si můžete přečíst na stránkách magazínu OnaDnes.cz.

Ještě namontovat varnou desku a rodina se může do nového domova nastěhovat.

Ochrnutý Aleš bude s rodinou bydlet v Kouzelné ulici. I díky vám!

Kateřina a Jaromír Štěrbovi jsou spolu jedenáct let a mají 4 syny ve věku 11 let, 5 let, 3 roky a nejmladší 11 měsíců. Po tom, co si vzali hypotéku na dům, jim život začal lidově řečeno „házet klacky pod nohy“ a manželé přestali být schopni dluhy splácet. Dětem nyní hrozí dětský domov. Díky Jarmarku OnaDnes.cz pomůžeme rodině Štěrbových dostat se ze složité životní situace a postavit se na vlastní nohy. Celý příběh zde. Každý návštěvník Jarmarku přispěje nejen svým vstupným, ale zároveň každou kávou, sušenkou i párkem v rohlíku, který si na akci koupí. Všechny stánky s občerstvením totiž přispívají částí svého zisku na akci. Přispět můžete i prostřednictvím veřejné sbírky a poslat peníze na účet Nadace Terezy Maxové dětem 2102710424/2700 s variabilním symbolem 280418.

 

Chci prodávat

Chcete být součástí jedinečné módní události? Stačí si včas registrovat své prodejní místo a vrhnout se na přípravu zboží. Vybírejte jen takové kousky, které byste sama ještě nosila. Mezi stovkami prodejců všichni nakupující ocení, dáte-li si s výběrem zboží práci a prezentujete ho důstojně. Přečtěte si často kladené otázky a sledujte událost na Facebooku.

Do začátku akce zbývá

Často kladené otázky

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Na Váš dotaz odpovíme, jak nejdříve to půjde.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.