Jarmark OnaDnes.cz

O Jarmarku

Jarmark OnaDnes.cz je dnes již legendární módní událostí. Z komorního bazárku před redakcí během pár let vyrostl v obrovskou akci, na kterou se těší tisíce čtenářek a jejich kamarádek. Podívejte se, jak jsme si užili předchozí Jarmarky a co nás čeká na tom příštím. Dlouholetým partnerem Jarmarku OnaDnes,cz je Nadace Terezy Maxové dětem. Příběhy lidí, kterým jsme díky Jarmarku pomohli si můžete přečíst na stránkách magazínu OnaDnes.cz.

Karla Mráčková (první zleva) do charitativní dražby věnovala krásné šaty, spolu...

S péčí o syny pomůžeme díky Jarmarku více než 300 000 korunami

Paní Blanka má tři syny a všichni jsou autisté. Dva z nich, dvojčata Johan a Florimon, trpí i vzácnou svalovou dystrofií. Stará se o ně sama. Třetímu synovi Kristianovi je už čtyřiadvacet a trpí lehčí formou autismu - má Aspergerův syndrom. Byť byl očkovaný, v šestnácti letech onemocněl klíšťovou encefalitidou a zůstaly mu trvalé následky. Zdravá není ani ona, čeká ji náročná léčba. Abychom paní Blance alespoň trochu pomohli, rozhodli jsme se uspořádat sbírku v rámci podzimního Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná 15. září ve spolupráci s Nadací Agrofert. Přispět můžete i prostřednictvím veřejné sbírky na číslo Konta Bariéry: 17111444/5500 s variabilním symbolem 9999.

 

Chci prodávat

Chcete být součástí jedinečné módní události? Stačí si včas registrovat své prodejní místo a vrhnout se na přípravu zboží. Vybírejte jen takové kousky, které byste sama ještě nosila. Mezi stovkami prodejců všichni nakupující ocení, dáte-li si s výběrem zboží práci a prezentujete ho důstojně. Přečtěte si často kladené otázky a sledujte událost na Facebooku.

Do začátku akce zbývá

Často kladené otázky

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Na Váš dotaz odpovíme, jak nejdříve to půjde.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.