Jarmark OnaDnes.cz

O Jarmarku

Jarmark OnaDnes.cz je dnes již legendární módní událostí. Z komorního bazárku před redakcí během pár let vyrostl v obrovskou akci, na kterou se těší tisíce čtenářek a jejich kamarádek. Podívejte se, jak jsme si užili předchozí Jarmarky a co nás čeká na tom příštím. Dlouholetým partnerem Jarmarku OnaDnes,cz je Nadace Terezy Maxové dětem. Příběhy lidí, kterým jsme díky Jarmarku pomohli si můžete přečíst na stránkách magazínu OnaDnes.cz.

Jaroslav se svými pěti dětmi se na Jarmarku OnaDnes.cz neubránil dojetí.

Díky Jarmarku pomůžeme Jaroslavovi s bydlením i péčí o pět dětí

Na příštím Jarmarku pomůžeme panu Jaroslavovi, který se přes psychický kolaps své ženy, mnohonásobné operace jeho dcery a těžkou finanční situaci stará o 5 malých dětí - čtyřletá dvojčata (děvčátko je po několika operacích rozštěpu rtu a patra, má problémy se sluchem, což s touto vrozenou vadou souvisí) a syny 8, 10 a 12 let. Žijí z jednoho platu, otec je živnostník s velmi malým výdělkem, tak je rád za každou pomoc. Nejvíc by jim pomohl příspěvek na zaplacení bydlení - nájemného. Stále žijí v malé vesničce Bílý Kámen u Ronova v Pardubickém kraji v pronajatém domku. Každý návštěvník Jarmarku přispěje nejen svým vstupným, ale zároveň každou kávou, sušenkou i párkem v rohlíku, který si na akci koupí. Všechny stánky s občerstvením totiž přispívají částí svého zisku na akci.

 

Chci prodávat

Chcete být součástí jedinečné módní události? Stačí si včas registrovat své prodejní místo a vrhnout se na přípravu zboží. Vybírejte jen takové kousky, které byste sama ještě nosila. Mezi stovkami prodejců všichni nakupující ocení, dáte-li si s výběrem zboží práci a prezentujete ho důstojně. Přečtěte si často kladené otázky a sledujte událost na Facebooku.

Do začátku akce zbývá

Často kladené otázky

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Na Váš dotaz odpovíme, jak nejdříve to půjde.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.