Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak poskytnout erotickou masáž

  0:01aktualizováno  0:01
Poskytnout někomu erotickou masáž nemusí být složité. A přijímat ji? To je vyloženě slast. Tak proč to nezkusit? Podle orientálních teorií je dobré se před masáží dokonale uvolnit a odpoutat mysl od všeho ostatního.

Můžete použít svíčky a příjemnou hudbu, velice důležité je také místo, kde si partner lehne. Musí být totiž maximálně pohodlné.

Promněte si několikrát ruce, aby se pořádně zahřály. Masáž studenýma rukama určitě není příjemná. Nezapomeňte na dostatek masážního oleje, aby vaše ruce mohly příjemně a citlivě klouzat po zádech partnera (či partnerky).

Namažte si ruce masážním olejem. Jemně položte dlaň pravé ruky dolů na místa bederní páteře a levou ruku posunujte směrem nahoru po páteři až ke krku. Pomalu olej roztírejte. Zavřete oči a naslouchejte tiše reakcím partnera.

Pak jemně položte ruce na partnerův krk. Pohybujte rukama po celém těle. Představujte si, že svými pohyby zbavujete celé jeho (její) tělo negativní energie a zanecháváte ho čistým a vnímavým. Pak se přesuňte na dolní partie těla. Celý proces opakujte několikrát a pozvolna přidejte jemné masírování paží, ramen a rukou.

Jemné tkaniny, jako je hedvábí, samet nebo kožešiny, mohou být velmi erotické, pokud víte, jak s nimi správně zacházet. Vezměte třeba jen velmi malý kousek hedvábí a jemně přejeďte po partnerově těle. Sledujte reakce a snažte se vycítit, co se mu líbí nejvíc.

Poté můžete přejít k odvážnějšímu dráždění a masírování. Skloňte se nad partnerem tak, aby se jej dotýkaly jenom Vaše bradavky. Udělejte několik mírných pohybů nahoru a dolů. Můžete se přitisknout na jeho (její) tělo.

V následujících technikách budete využívat hlavně ruce. Nezapomeňte na masážní olej. Aby masáž byla více vzrušující, klekněte si na kolena nad Vašeho partnera a při masáži se ho občas dotýkejte svým tělem.

Položte ruce na ramena tak, aby palce směřovaly směrem k páteři. Pohybujte jimi, jako byste hnětli těsto. Zároveň můžete partnera něžně políbit na krk nebo čelo. Masírujte jeho ramena tak, že budete dlaněmi tlačit se střídavou intenzitou - jednou více, jednou méně.

Čím víc je partner ve stresu, tím budou jeho svaly ztuhlejší. V tomto případě může silnější tlak bolet, proto raději povolte.  
 
Jak dosáhnout uvolnění
Položte bříška prstů k partnerovým spánkům a palce nechte spočívat na jeho čele. Jemnými krouživými pohyby jeho spánky masírujte. Nebo přiložte bříška prstů na čelistní kloub a jemně ho masírujte. Pozvolna se posunujte na krk a mazlivě partnera pohlaďte.

Někdy může masáž vašeho partnera či partnerku uspat. Ovšem věřte, že pokud ji provedete dobře, bude mít zcela jiné účinky.

Autor:Nejčtenější

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Chvilka klidu je pro maminku čtyřčat opravdu vzácná.

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo jednoho má tříletý Vojta hned tři sestry a...

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Blanka s přítelem Valentýnem a jejich nejmladší dcerka Saša.

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o jejich výchově má docela přesnou představu....Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Tchyně Martina a zeť Ján se v porodnici, kam doprovázeli Marii k porodu, hodně...

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec skončí. Jiná o něj žadoní, ale nakonec porodí...

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Jak nosit džíny čtyřikrát jinak?

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude rozumět s naším typem postavy, a máme...

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

Ilustrační snímek

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena většinou muže, který bude vůdčí osobností,...

Další z rubriky

Jak se vyznat v informacích na obalech. Méně je někdy více

Ilustrační fotografie

Jestli se jen trochu zajímáte o zdravou výživu, asi víte, že už při nákupu potravin byste měli pozorně číst etikety....

Může tetování ovlivnit zdraví? Barvy často obsahují nebezpečné chemikálie

Ilustrační fotografie

Tetování má dnes každý pátý Američan a každý devátý Evropan. U mladých lidí jsou pak čísla ještě vyšší. Stále se však...

Šest příznaků rakoviny slinivky, které byste neměli ignorovat

Rakovina slinivky (ilustrační fotografie)

Rakovina slinivky patří mezi nejzákeřnější a nejagresivnější typy nádorů. Často je hlavně kvůli anatomickému uložení...

Mýty a fakta o nočním pomočování dětí
Mýty a fakta o nočním pomočování dětí

Podle odhadů trpí nočním pomočováním neboli enurézou asi pětina dětí ve věku 5 let, obtíže se však nevyhýbají ani starším jedincům. Rodiče často spoléhají na to, že „z toho dítě vyroste“, v horším případě děti trestají. Noční pomočování přitom může velmi negativně ovlivnit sebeúctu a duševní pohodu dítěte.Najdete na iDNES.cz