Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Jitka Schneiderová: Ženský přežijou, protože maj koule

Jen co přes léto dohraje herečka Jitka Schneiderová představení Muži odcházejí a ženy přežijí, půjde do vysílání druhá řada seriálu Sanitka. Kromě toho dokončuje seriál Ententýky, jakýsi Sex ve městě po česku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

chlupatá kráva

nechápu

co všichni děláte? to neznáte zdejší pisálky? to opravdu berete to, co napsal, jako jedinou pravdu na světě? co když to zní jinak, když to řekne, než když to pak napíšou? nebo co když to tak vůbec neřekla? opravdu nechápu, tohle mi fakt přijde hloupé a vidím to každou chvíli, přečte si někdo v novinách rozhovor, nebo něco o nějakém herci, zpěvákovi a hned ho zná...:-P 8-o Rv

0/0
25.7.2012 12:02

QQ.

Jitko

vas obdiv a laska ke koulim mne tesi.;-D:-)

0/0
23.7.2012 12:55

halaker

Jsou jen dva typy žen ...

... ty co přijmou svojí ženskou roli a pomocí ženských (nesilových, ale o to víc manipulativních) technik navodí v muži pocit, že je ten nejlepší na světě a že se vše řídí podle něho, i když to tak ve skutečnosti není. Ale tím se chytrá žena tohoto typu vůbec nechlubí a nevytváří napnelismy a muž jí miluje a snesl by jí modré z nebe i po letech vztahu.

... no a pak je tu druhý typ ženy, který se na základě přiblblé emancipace agresivně hrne na pozici muže a tím se z milovaného objektu stává potenciálním soutěžitelem i doma. No a to samozřejmě vyvolává konflikty - u drsnějších mužů může dojít na rákosku, u těch flegmatických pak na pivo a fotbal ... Obávám se, že pro nedostatek pokory se paní Schneiderová zařazuje do druhé skupiny a jestli je jen napůl taková nervově labilní osoba, jako většina jejích filmových postav, pak jí bůh ochraňuj ...

P.S. bůh stvořil ženu z mužského žebra pro mužovo pobavení, když viděl, že se Adam nudí ... Na to by se nemělo zapomínat ... :)

+5/−1
22.7.2012 19:11

brblovka

Re: Jsou jen dva typy žen ...

Jo, a taky proto, aby většina mužských  nechcípla hlady a ve špíně;-D

0/0
29.7.2012 15:14

PepaRUM

Kdo si myslí,

že sebevědomá, inteligentní žena má koule nebo že nová nabídka na telekomunikační služby je sexy, by měl vyhledat sexuologickou poradnu a nechat se léčit.

0/0
22.7.2012 10:22

IVANA FAK

co to mele ta žena

:-/

0/0
21.7.2012 15:09

kajak v zakoně

Re: co to mele ta žena

taky koukam....8-o

0/0
21.7.2012 19:19

Ikout

Muži/ženy s kozama či dírou nepřežijou?

Když se zamyslím nad tím nadpisem, tak býti žena mne to pořádně uráží neb paní Schneiderová tvrdí, že ti co mají koule - chovají se jako muži přežijou, ale ti co mají "jen" kozy a diry (použil jsem slovník paní Schneiderové) nepřežijou, čili kdo se podle ní chová tvrdě, hrubě atd přežije, narodíl od chápavých, citlivých, trpělivých atd., kteří nepřežijí. Já mám rozdílný názor. Myslím, že je mnoho lidí (s kozama a dírama), kteří si žijí dobře a jsou šťatní (jak muži, tak ženy). Bohužel musím souhlasit s paní Schneiderovou, že do té druhé skupiny s koulemi přibývá stále více žen díky emancipaci. a tlačí muže do role slabochů neochotných ženě otevřít dveře a dávat ji najevo určitou úctu jako k ženě, aby to nebylo bráno jako harasment, ale za to může feministické hnutí, které chce dát ty koule, kozy a díry na jednu rovinu, což je proti přírodě.

+3/−1
21.7.2012 8:55

Gmurr

Re: Muži/ženy s kozama či dírou nepřežijou?

Ten zaver vaseho prispevku je neuveritelny.. On nekdo k necemu nuti muze? Do role slabochu? Nesmi otevrit dvere?

Muzi jsou predevsim a vzdy slabosi, kdyz nepripusti emancipaci zen. Tak to je.

Jste emancipovana, nebio se nechate zivit otcem a matkou? Az do smrti?

0/0
21.7.2012 10:45

perthuis

Re: Muži/ženy s kozama či dírou nepřežijou?

Právě proto, že chápavý, citlivý nebo trpělivý může být silný.Což je( výraz "silný"), opakuji, poněkud nešťastně vyjádřeno výrazem. " má koule".Domnívám se, že jde o dost neobratný přepis rozhovoru, který, v reálu veden by vám možná připadl normální a spontánní.Prostě něco, včetně vtipů nebo určitého stylu řeči, převedeno na papír nebo tištěnou podobu holt vypadá hrubě, hloupě.Což neznamená, že mluvčí musí být nutně hloupý a ubohý sám.Koneckonců, přečtěte si svůj vlastní příspěvek a pochopíte.;-)

+2/−1
21.7.2012 18:54

Já už budu hodný Kalousku

Všechno je IN

Paní má očividně problém vydržet i sama ze sebou. Znám plno lidí ve svém okolí, kteří si hrají na bohy, mají názor na všechno a když to vezmu kolem a kolem, tak jediné co dokáží je akorát kecat. Dneska je velice moderní vytahovat různé úchylky a všemožně pošlapávat tradiční pojetí rodiny. Nejsem žádný křesťan, ale zastávám názor, že někteří lidé by neměli mít děti. Dotyčná patří mezi ně. Asi jsem ze staré školy, ale já měl vždy za to, že muž má vydělávat prachy a žena se má starat o teplo rodinného krbu, vychovávat děti atd. Celá tato moderní společnost to celé zadupává do země. Žena musí být emancipovaná a v případě, že není tak je automaticky centrem posměchu. Chlap musí být gay nebo se minimálně tvářit jak mistr světa. A tradiční představa muže je obtloustlý osel co má jedinou zábavu a to football a hospodu. Jsem rád, že takový nejsem a jsem rád, že jsem si našel normální ženskou a ne podobnout této.

+3/−1
21.7.2012 1:22

perthuis

Re: Všechno je IN

V části příspěvku si ale hrajete na toho boha sám.To, že paní Schneiderová plácla nějakou blbost do ženského časopisu nedává někomu jinému právo ji zařadit do jakési skupiny, která " by neměla mít děti" atd.8-o8-o

+3/−1
21.7.2012 8:02

MUDr. Cvach Csc

Re: Všechno je IN

Zkrátka kultura Nového světového řádu?

0/0
21.7.2012 8:53

Gmurr

Re: Všechno je IN

Vy nechcete emancipovanou matku nebo sestru nebo dceru? To je budete vsechny zivot, platit jim jidlo,, najem, odsaceni?

Vubec nevite co je emancipace. Asi jste nevidel zenu , ktera chodi do prace.

0/0
21.7.2012 10:47

.ViR

Nebuďte na ni jako psi,

patrně jí nějaký mužský udělal bebí na duši a ona to zatím nerozdýchala. Má pocit, že je na všechno sama samička (leč že to bravurně zvládá) a hází opačné pohlaví do jednoho pytle netáhel, neschopná si přiznat svůj díl viny (minimálně ve špatném výběru).

No, možná skutečně narazila na kombinaci macho/mamánek v jedné osobě. Ale také může jít o to, že nepochopila, že v soužití jde trošičku o obchod a dělbu práce  typu "já udělám to a ty zase ono" (a občas si to vyměníme, abychom věděli, co je jak obtížné a vážili si práce toho druhého).

Bolestí dnešních "moderních" děvčat  je totiž v partnerských vztazích často přístup "já se postarám o sebe, profesní či uměleckou kariéru (a když jinak nedáš, tak i o ten nudný domácí  sex)  a ty o všechno ostatní". Jsme přeci emancipované, a už není středověk.

Ale bohužel mi to trochu připomíná  vtip z éry Husáka - "víte jaký je rozdíl mezi kapitalismem a socialismem? V kapitalismu vykořisťoval člověk člověka, zatímco v socialismu je tomu naopak".

+8/−1
21.7.2012 1:22

klariet

Re: Nebuďte na ni jako psi,

Když ona je to vulgární a namyšlená hysterka (osobní zkušenost).

0/0
21.7.2012 1:27

rising_tiki

Re: Nebuďte na ni jako psi,

..no, popravdě, taky mi tak vždycky připadala. A ani ten rozhovor nemluví moc v její prospěch ;-)

0/0
23.7.2012 13:22

pepa_praha

Typické názory ženské...

...které chybí doma chlap. Schválně jsem si tady na posezení ze sousedy udělal minianketu. 100% žen 28-49 prohlásilo, že je to kr.... (no ta s rohama)!

+3/−1
21.7.2012 0:12

EvaP.

Re: Typické názory ženské...

Otázkou je, o kterých ženách by tohle Vaše sousedky neprohlásily (kromě sebe samých). ;-)

0/0
21.7.2012 9:01

brblovka

Re: Typické názory ženské...

Svatá pravda! Její hysterický výstup na Znojemském vinobraní před několika lety (hrála královnu a  v průvodu jela na koni), ten si pamatuje dost lidí... A pěkně se ta "dáma" ztrapnila! Tenkrát i v tomhle rozhovoru.

0/0
29.7.2012 15:20

klariet

Není to nějaká kamarádka

Helenky Fibingerové?

+2/−1
21.7.2012 0:00

sarumánek

půvabné

... a muži asi nepřežijí, protože koule nemají. Otázka je, co pak tyto skvělé a hrdé ženy s koulemi budou bez těch mužů bez koulí dělat. Asi jen další koulovaté rozhovory o tom, jak jsou skvělé a jak to bez těch bezkoulích mužů fantasticky zvládají. :-)

+1/−1
20.7.2012 23:59

Já už budu hodný Kalousku

Re: půvabné

To neřeště. Ona je přesně ten typ člověka co plká a v životě nic kloudného neudělala. Kdyby nebylo lidí kolem ní, kterými tak opovrhuje, tak se s prominutím ani nevy.. Páč nebude mít kde a dočeho (a z čeho).

+1/−1
21.7.2012 1:32

perthuis

Re: půvabné

Taky nemám v životopise: vystavěl chrám sv.Víta....složil skladbu pro orchestr...zachránil tonoucího....Nobelova cena za literaturu..vynález léku proti Ebole...založil univerzitu....Jen samé takové blbosti.Pro pár lidí, kterých se týkají třeba něco málo znamenají, pro zbytek světa i světové dějiny je to jen "plká a nic kloudného neudělal"...:-) Tož snad trochu shovívavosti.

+1/−1
21.7.2012 18:59

ifox

"Žijeme v nesmírném blahobytu"?

No nevím, 2/3 obyvatel na to mají asi jiný názor...

+2/−1
20.7.2012 23:17

Já už budu hodný Kalousku

Re:

Sytý hladovému nevěří. Klasická Pražanda.

+1/−1
21.7.2012 1:33

brblovka

Re:

..původem z Moravy... Ale je fakt, že nějaké jídlo má každý...jeden lepší, druhý horší...

0/0
29.7.2012 15:26

EvaP.

Re:

Žijeme. Kdyby ne, neseděli bysme u internetu ;-)

+3/−1
21.7.2012 8:17

krab

Nadherna

Rozhovor o nicem. Mozna je to zvlastni humor, kerej je na papir neprenosnej. To je jedno. To jsou jenom povrchni  reci., Co je podstatny je to, ze to je NEUVERITELNE nadherna zenska. Prakticky dokonala.

:-)

+1/−1
20.7.2012 22:39

Brundi

Re: Nadherna

WTF? To je taky nejaky zvlastni druh humoru, ze? Vzdyt ma neprehlednutelne muzske rysy. A ted nemyslim zrovna ty koule...

0/0
20.7.2012 22:42

krab

Re: Nadherna

Ste divnej :) Je to jedna z nejkrasnejsich zenskejch na svete, ma netuctovej oblicej, az vznesenej bych rek. V Samotarich byla fakt kus.

+1/−1
20.7.2012 22:49

Brundi

Re: Nadherna

To, co vam pripada jako vznesene, mne pripada jako nafoukane. :-)

+1/−1
20.7.2012 23:36

sarumánek

Re: Nadherna

To je asi jako dohadovat se o tom, jestli je krásnější Madonna nebo sixtínská madonna. :-)

0/0
21.7.2012 0:00

Já už budu hodný Kalousku

Re: Nadherna

Možná Vám to nedochází, ale existuje i něco jako vnitřní krása a ta ženská je v tomto ohledu naprosto nevzhledná (slušně řečeno). A pokud posuzujete lidi jen jako kus masa, tak je mi Vás upřímně líto.

0/0
21.7.2012 1:28

perthuis

Re: Nadherna

Vy ji znáte?

Mimochodem, vzpomínám na film Sestřičky, s perfektní paní Jiráskovou.Sice to byla jen role, v jejím případě ale odhaduji, i podle rozhovorů, že se od skutečné osoby tak moc neliší. A přestože i paní Jirásková používá občas "nepřijatelné" výrazy nebo "nevzhledný" drsný styl řeči, je to dáma a ženská každým coulem.S vnitřní krásou velikou.Tak nevím, jak se to vlastně hodnotí.8-o

+1/−1
21.7.2012 8:11

kfq

nečetl jsem článek

ale ta paní je vedle - koule ženské nemaj :D

0/0
20.7.2012 21:40

Brundi

Zda se mi to

nebo ta zenska je uplne blba? Takovy stupidni namachrovany rozhovor uz tu dlouho nebyl.

+2/−1
20.7.2012 21:19

klariet

Re: Zda se mi to

Nezdá, jednou jsem s ní přišla pracovně do styku, je to příšerná husa.

+1/−1
20.7.2012 23:47

Ikout

Já jsem žena

Je mi líto této ženy, neženy protože jak říká můj manžel já mám na rozdíl od paní Schneiderové dvě krásná kůzlátka a v podpřižku dva stále funkční vaječníky. Myslím, že takto to má většina normálních žen. Jinak je to asi mužatka. Pokud to paní Schneiderová nemyslela anatomicky, tak je dost vulgární a ani toto nechutné přirovnání s koulemi neumí požít. Nejsem žádná feministka, ale jako ženu mě to docela urazilo.RvRv

+5/−1
20.7.2012 18:38

EvaP.

Re: Já jsem žena

Chlubit se tím, že "mám dvě krásná kůzlátka a v podbříšku dva vaječníky" taky není zrovna košér, nemyslíte? Navíc ani Vy, ani Váš manžel evidentně nechápete význam výrazu "mít koule", který JS v rozhovoru použila Rv

+4/−1
20.7.2012 18:50

Y.N

Re: Já jsem žena, to já taky

Vůbec jste nic nepochopila;-D, ale to je váš problém, máte manžela který se o vás asi stará. Až  zůstane vše na vás, změníte názor velmi rychle. A v naší patriachální zemičce to opravdu snadné není, bohužel i kvůli takovým jako vy.

+1/−1
20.7.2012 19:11

Ikout

Re: Já jsem žena, to já taky

Reaguji za svoji ženu, která velmi dobře pochopila co paní Schneiderová myslela. Nekomentovala jaké je soužití žen s muži, ale jak toto soužití komentuje paní JS. Myslím, že je to dost vulgární, uráží to jak muže, tak některé ženy. Rád bych viděl ohlasy, kdyby JS použila : Ženský přežijou, protože mají kozy a díru.

A jestli vy máte problém žít s muži, tak to určitě nezpůsobily ostatní ženy podobné mé manželce, ale jen a jen vy sama!!!!

+3/−1
20.7.2012 19:24

Peťulák2

Re: Já jsem žena, to já taky

Naopak to JS vystihla, protože takováhle situace dnes na trhu soužití mužů a žen je. Začíná čím dál víc platit, že co si ženská neudělá, to nemá. Je mi to líto, ale doby, kdy se naši otcové dokázali bez keců postarat, jsou nenávratně pryč. Dnešní mladí muži si umí především sednout k počítači a počkat, až se to kolem nich udělá samo.

+4/−1
20.7.2012 20:15

Grimoir

Re: Já jsem žena, to já taky

Jsem mladý muž a samo se kolem mne ještě nic neudělalo :-)

0/0
20.7.2012 21:19

TylerDurdon

Re: Já jsem žena, to já taky

evidente pani jeste nenarazila na spravneho muze, asi bude magnet na cunata.Pak jeji zahorklost a skepsi chapu, a je me ji lito.;-)

+1/−1
20.7.2012 22:38

TylerDurdon

Re: Já jsem žena, to já taky

spravneho bych spise nahradil za slusneho, spravnz je Brendn Vols, a toho bych doma nechtel ani ja.

0/0
20.7.2012 22:39

Alrauna

Re: Já jsem žena, to já taky

Mladá už dávno nejsem a můj otec neuměl bez keců (ba ani s kecama) udělat vůbec nic. Připadá mi, že dnešní kluci naopak leccos zvládnou. Vždycky je to ale hlavně o jednotlivcích.

+1/−1
21.7.2012 0:45

EvaP.

Re: Já jsem žena, to já taky

Máte pravdu. Je to výchovou maminek a absencí otců v domácnosti. Taky myslím, že mladým pánům chybí vojna, kde se museli obejít bez maminky. Dnešní mladíci jsou hooodně rozmazlení a nesamostatní, bohužel.

+1/−1
21.7.2012 8:26

TylerDurdon

Re: Já jsem žena

..kuzlta...vajecniky...a doma manza, coz? zlate zenske s koulemi...;-)Rv

+2/−1
20.7.2012 21:38

lozja.blabol

Re: Já jsem žena

Navíc má ten podpřižek. A její manžel, pardon, manža, má přiho (asi bifní přiho) :-P

+1/−1
20.7.2012 22:41mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.