Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Diáře a seznamy: jak si poradit, když paměť není úplně spolehlivá

Šéfové mají na připomínání důležitých termínů asistenty, my ostatní si musíme vystačit sami se sebou. Když si mozek čas od času vyrazí na neplánovanou dovolenou, zachrání vás seznam.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

AnalyzaNow

Přidejte se k petici za pojmenování letiště po Havlovi

http:// letištěvaclavahavla.cz

Havel si zaslouží poctu, která nebude jen formálním uznáním, ale konkrétním odrazem jeho boje za naši svobodu, odkazem, který bude každodenně přítomný nejen současníkům, ale i budoucím generacím.

Jeho cestu z vězení v Ruzyni na Pražský hrad, zbourání hranic a otevření dveří do celého světa, i zviditelnění naší malé země v něm, nemůže lépe, a k tomu i každodenně, připomínat a symbolizovat, než pojmenováni ruzyňského letitě v Praze na LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA.

Letiště je křižovatkou cest, prolínání a potkávání se národů, symbolem svobodného pohybu lidí i myšlenek. Pro Čechy bylo a je bránou ke svobodě, pro cizince prvním místem přes které se do naši země vstupují. Dosud jeho název Ruzyně evokuje především známou pražskou věznici.

I v jiných zemí světa nesou letiště hlavních měst jména po lidech, kteří významně ovlivnili svoji vlast: Letiště J. F. Kennedyho v New Yorku nebo Letiště Charles de Gaulla v Paříži, atd.

0/0
30.12.2011 23:46

olusak

Znám, znám...

Diář používám od SŠ, vlastně už od základní školy, seznamy při balení na dovolenou taky odjakživa. Bez obojeho ani ránu. Teď budu muset obnovit seznam dat narozenin rodiny a přátel.

0/0
30.12.2011 17:52

hermína

znám

diář je samožřejmost, poznámkové sešity, lepítka, papíry taky a pak mají ještě windows aplikaci "lepítka" na monitor. skvělá věc.

0/0
29.12.2011 16:10

věrnostní program

Kdo je blbej, ať si koupí notes

Já mám dva.

0/0
29.12.2011 6:29

hereiam

tak to se mi ulevilo

usínám s blokem na nočním stolku a můj manžel tvrdil, že nejsem normální. Hned mu to dám přečíst ;-D

0/0
28.12.2011 19:43

lusil

Souhlasím a doporučuji.

Diář, lístečky i blok a tužku u postele používám už roky a velice se vše osvědčilo. Článek mě moc potěšil, protože jsem si myslela, že jsem takový zapomnětlivec jen já, ale vidím, že je to normální a i u mladých lidí. To mě velice uklidnilo. Ale nic to nemění na tom, že mě stejně štve, že si musím všechno psát a hlavně se nezapomenout podívat na lístek, co jsem si vlastně napsala a co musím kdy udělat. Všude se mi válí lístečky, ale bez nich už by to asi nešlo.

0/0
28.12.2011 11:03

Moi_Caterine

Re: Souhlasím a doporučuji.

To mi trochu připomíná mého přítele, ty povalující se lístečky. ;-D On má dokonce na notebooku lísteček a na něm velkým písmem napsáno UMEJ SE.;-D;-D;-D Díkybohu za ten lístek! ;-)

0/0
28.12.2011 20:08

hermína

Re: Souhlasím a doporučuji.

R^;-D

0/0
29.12.2011 16:09