Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Jak poznat, že to není ten pravý. Miluje problémy, nebo svou matku

Jste beznadějně zamilovaná a víte, že tentokrát jste našla muže, se kterým zestárnete. Je krásný, milý, pozorný a poslouchá stejnou hudbu jako vy. Budoucnost je růžová. Jenže co když se tenhle pan Božský dřív nebo později (stejně jako jeho předchůdci) promění v sociopata, gaunera nebo bačkoru? Jak vlastně poznáte, že jste při výběru životního partnera šlápla vedle?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

whatever.123

no a co má dělat chlap,

který některý z těchto bodů nesplňuje? Rovnou se jít střelit do palice?

0/0
16.9.2010 21:11

Hroznej_puberťák

Re: no a co má dělat chlap,

Nemusí, holt bude jenom honit.

0/0
17.9.2010 8:55

Yesname

Re: no a co má dělat chlap,

Ale no tak... Nějaký kukátko se přece vždycky najde.

0/0
17.9.2010 11:40

Hroznej_puberťák

Re: no a co má dělat chlap,

To holt záleží na schopnostech toho kterého soudruha, jestli se najde ;-)

0/0
17.9.2010 11:42

edcd96f7

Re: no a co má dělat chlap,

;-D

0/0
19.9.2010 23:15

flakac

Re: no a co má dělat chlap,

Pro chlapa který některý z těch stupidních bodů nesplňuje mám jednu radu (ostatně i pro ty ostatní kteří ty stupidní požadavky splňují):  Vykašlat se na rozmazlené a přefeminizovane Evropanky a jít hledat ženu jinde. Svět je veliký a míst kde ta feministická jujcy móda zatím nedorazila je pořád dost. Celá Latinská Amerika je plná perfektních bab, a co teprve Asie! Pokud poznáte jak fungují třeba Filipínky, tak vám garantuji že ten pobledlý materiál co jste dosud měli doma šupem pošlete k mamince.. 

0/0
19.9.2010 0:33

neonick_007

Re: no a co má dělat chlap,

R^R^R^

0/0
19.9.2010 15:58

Blamik

Re: no a co má dělat chlap,

tak pod tohle se klidně podepíšu.. R^

0/0
20.9.2010 13:26

A.A.

Za takové články bych chtěl být taky placen

;-D Tohle vymyslet zabere jedno posezení na WC. Ale i tak jsem si to přečetl. Ale prostě nic nového. Dalo by se ještě řada věcí přidat... ;-)

0/0
16.9.2010 20:41

peggy.66

Vymřeme

Pokud se budou čtenářky řídit stupidními články tohoto typu, tak vymřeme. Manžel je vzteklík, obvykle ho dokážu perfektně vytočit právě já a přesto máme skvělé manželství, dva bezva syny a jsem velmi spokojená a doufám, že on taky. A to že mu občas bouchnou saze, když se dílo nedaří, to rozhodně nebyl důvod, abych od něj utekla. Konec konců, kdo jsme dokonalý a bez chyb?

0/0
16.9.2010 13:28

Elija69

Re: Vymřeme

Dokonalý a bez chyb je autor článku. Možná budou i podobné rady pro muže. Pokud nebude krásná, milá, pracovitá, zábavná s vlastním pivovarem, tak nebrat.

0/0
17.9.2010 17:25

Lanolin

holky, co vy vlastně chcete?

Žádné lhaní. Hmm a co mám teda odpovědět na otázku: "nemám v tom velký zadech?", "nejsem v tom tlustá?". No tam to ješt jde nějak to "ukecat" že tohle se vám nelíbí (ze zmíněných důvodů). Ale co s přímou otázkou "nejsem tlustá, nemám velký zadek, nemám malá| povislá| moc velká| ošklivá prsa"?

Garantuji vám, že odpověď "máš velký zadek, ale já to miluji (či líbí se mi to), vás určitě k rodinné pohodě a klidu na mnoho večerů nepřivede.

Mimochodem děvčata, buďte i vy sebekritické a hlavně slušné. Vy tu (v jných článcích) radíte různý flirt, ale to že to z chlapa dělá před společností hlupáka už tu nikdo nenapíše. Tak se pak nedivte, když občas zajdeme pro rohlíky :-P

0/0
16.9.2010 10:04

Katka1

Re: holky, co vy vlastně chcete?

Jediná správná odpověď na otázku: "nemám moc velkej zadek?" je: "miláčku, MILUJU tvůj zadek" a na otázku "nejsem moc tlustá?" je: "miluju tvý křivky". Odhlédneme-li od faktu, že rozumné ženy nekladou sebevražedné otázky (nenechte se zmást, ona ZATRACENĚ dobře ví, že MÁ moc velkej zadek), odpověď : "ne, miláčku, jsi štíhlá jako laňka" bude (právem) interpretována jako ironie a posměch.

Mimochodem, kdyby muži častěji říkali věty typu: "jsi krásná, jsi sexy" apod., ženy by kladly méně blbých otázek....

0/0
16.9.2010 11:53

Hroznej_puberťák

Re: holky, co vy vlastně chcete?

Jediná správná odpověď na tuhle blbou otázku samozřejmě je "máš, měla bys s tím něco dělat". Vona se pak takhle blbě ptát nebude :-P

0/0
16.9.2010 11:58

Katka1

Re: holky, co vy vlastně chcete?

Vona pak možná už vůbec nebude, víš? Pokud se žena ptá, jestli nemá moc velkej zadek, ve skutečnosti chce vedět, jestli ji stále ještě považujete za přitažlivou. Pokud odpovíte, že má velkej zadek a že by s tím měla něco dělat, tak slabá duše celou noc propláče, silná vás opustí. V každém případě ale počítejte s ošklivou hádkou.

Čeho tím ale téměř nikdy nedosáhnete, je to, že by ten zadek zvedla a šla s ním něco dělat.

0/0
16.9.2010 12:47

Hroznej_puberťák

Re: holky, co vy vlastně chcete?

Prostě nejlepší řešení je najít si holku, co nemá velkej zadek a taky není pipina, co se furt akorát prohlíží v zrcadle a záleží jí akorát na tom, jak vypadá.

0/0
16.9.2010 12:55

Katka1

Re: holky, co vy vlastně chcete?

No, vždyť říkám, že rozumné ženy nekladou sebevražedné otázky. Ale pokud ten velkej zadek má (a dneska má velkej zadek každá co nosí větší velikost než 34) a vám (tedy nemyslím konkrétně vám) se to líbí a hodláte s ní zůstat, tak vámi doporučenou odpověď vřele nedoporučuju.

0/0
16.9.2010 12:57

slavekp

A proč se teda

nezeptáte přímo: miláčku, považuješ mě stále za přitažlivou? Proč to kruciš pořád balíte do těchhle pitomejch oklik a vedlejších otázek? Pak se totiž opravdu můžete dozvědět odpověď, kterou jste slyšet nechtěly.

0/0
16.9.2010 14:18

Hroznej_puberťák

Re: A proč se teda

Páč jsou to pipky :-P Naštěstí ne všechny ;-)

0/0
16.9.2010 14:23

Katka1

Re: A proč se teda

Teda vy máte ale špatný zkušenosti. K dobru vám přičítám, že uznáváte existenci výjimek :-). Faktem je, že stejně jako se my, ženy, musíme smířit s některými nuancemi mužské povahy, které nepovažujeme zrovna za ideální, budete se vy, muži, muset smířit s tím, že některé ženy prostě kladou blbé otázky a jiné ženy zas dělají jiné hovadiny, které jsou pro vás, muže, naprosto nepochopitelné ;-D

0/0
16.9.2010 14:26

Hroznej_puberťák

Re: A proč se teda

Nemám špatné zkušenosti, proč bych je měl mít, stačí si dobře vybrat...

0/0
16.9.2010 14:35

Katka1

Re: A proč se teda

No to já jsem dovozovala z vašeho přesvědčení, že všechny ženy (až na některé) jsou pipky. Tak jsem si myslela, že to máte z vlastní zkušenosti, protože jinak byste to netvrdil, že?

Nebo jste to myslel tak, že všechny ženy jsou pipky, protože to říkali Karel s Lojzou v hospodě, ale protože moje žena pipka není, tak uznám, že existují výjimky?

Ale fuj, teď jsem hnusná, takže jestli jsem Vás právě urazila, tak se omlouvám.

0/0
16.9.2010 14:39

Hroznej_puberťák

Re: A proč se teda

Ale ne, když sám provokuju, musím počítat s tím, že mi to občas někdo vrátí ;-)

Z vlastní zkušenosti, no, člověk chodil do školy, teď chodí do práce, potkává lidi i mimo, stačí koukat kolem sebe... A dojde z pohledu chlapa k podobnému zjištění o ženských, jako některé ženské píší blogy o chlapech, že :-P V tom je celé to kouzlo. Ale Karel s Lojzou může být samozřejmě také zdroj. Sice v mém případě zdroj poměrně marginální, neb do hospody jdu tak jednou dvakrát do měsíce, ale jo, dost často se tam tohle probírá, a co si někteří chlapi natahali domů, to by člověk opravdu nevěřil. I když k těm pikantnějším věcem se člověk zas tak často nedostane, neb nejbližší, s kterými do hospody jdu nejčastěji, si jaksi taksi uměli vybrat dobře...

0/0
17.9.2010 9:02

Katka1

Re: A proč se teda

No, jo, no, když ale tuhle přesně definovanou otázku žena položí, dostane se jí odpovědi: "to víš, že jo" (v lepším případě) nebo "co je to za blbý otázky" nebo jen nějakého zamručení v případě horším. Proč vy, muži, nikdy sami od sebe neřeknete: "jsi krásná a já tě miluju"? Jak jako sakra máme vědět, že s námi nejste jen ze zvyku nebo pro domácí servis? Proč vás k tomu musíme nutit blbými otázkami?

Prostě jsme takové, stejně tako jako vy jste jací jste. Já se blbé otázky snažím nepokládat, ale pokud z jeho strany necítím lásku a obdiv, pak ho po několika jemných upozorněních prostě opustím...

0/0
16.9.2010 14:23

obcanek

Re: A proč se teda

ono je to tak,pokud si nějaká žena přeje,aby automaticky ve dveřích muž zahalekal miluji tě taková jaká jseš každý den,stane se z toho podmíněný reflex a bude to zaznívat nejen při návratu z práce,ale i po návratu s těžkou opicí.Pak to bude označeno za cynismus.Pokud žena potřebuje toto každodenní ujištění,je hodně nejistá.Těm ,které přemýšlejí to stačí jednou za čas,protože jim je jasné,že pokud muž denně přijde domů,ještě ho neomrzely ..... to je to nevyřčené ujištění,o které stojíte a kterému ty rozumější z vás rozumí.Ty pipiny pochopitelně ne.

0/0
16.9.2010 18:43

obcanek

Re: A proč se teda

pardon,ty rozumější rozumějí ...

0/0
16.9.2010 19:02

Zamete

Re: A proč se teda

Hmm. A co když na větu, že je nádherná (což je pravda, mě se ty jemné dolíčky co jí zůstaly na zadečku po těhotenství FAKT líbí) zareaguje tím, že se přece viděla v zrcadle. Na konstatování faktu, že má nádherné oči a roztomilé pihy, odpoví, že s komplimenty by se mělo šetřit. Větu, že je mi smutno, protože nemůžu být s ní, si vyloží jako že mi působí nějakou újmu... Nebo když řeknu, že se nezměním (a svůj život) ze dne na den, jako to, že se nehodlám změnit vůbec. Ženy prostě myslí jinak.

0/0
17.9.2010 10:22

Mustang

Re: holky, co vy vlastně chcete?

Katka1-takovou manželku mít doma;-D mít nalajnovanou každou odpověď, smekám! Chlap si stejně vybere takovou co se mu líbí. Vybere si s velikým nebo malým zadkem, pokud mu to bude pak vadit, stejně to jde většinou do kytek. Ženská by se "takhle" ptát neměla. AmenV

0/0
8.10.2010 8:37

Nemiluju cenzora

když manželku bolí 7x v týdnu hlava,

tak se nedivte,čas od času zajdeme "pro rohlíky":-P

0/0
16.9.2010 9:11

Hroznej_puberťák

Re: když manželku bolí 7x v týdnu hlava,

To si špatně vybíráte manželky :-P

0/0
16.9.2010 11:02

Dojemne

Kvalitniho muzskeho materialu ... pramalo,

jako safranu a od tech nekvalitnich utikat milovymi kroky - skoky!!

0/0
16.9.2010 0:48

veeger_x

Re: Kvalitniho muzskeho materialu ... pramalo,

Máte pocit, že v procentuálním součtu jsou na tom ženy lépe?

0/0
16.9.2010 1:33

Hroznej_puberťák

Re: Kvalitniho muzskeho materialu ... pramalo,

Ne, hůře ;-)

0/0
17.9.2010 9:03

FiS95

A co říct jdu si zasouložit se sousedkou?

0/0
15.9.2010 17:49

Lanolin

Re: A co říct jdu si zasouložit se sousedkou?

Jo a pak  donést čerstvé rohlíky ;-D

0/0
16.9.2010 9:50

Pavel Brno

Re: A co říct jdu si zasouložit se sousedkou?

Tak je to podle toho článku v pořádku - jste pravdomluvný.  Ještě mě napadlo, že kdyby se stejná kritéria chtěla po ženě - no fakt žádnou takovou neznám.

0/0
18.9.2010 13:08

lekaj

myslim ze dnes

Je to spis problem najit normalni holku. Ja jsem nastesti nasel super zenu a jsem spokojeny, slape to dobre. Ale nezavidim ani dnesnim klukum pokud jsou vcelku normalni ten vyber....protoze obcas to je hruza co vidim a slysim - do postele dobry ale na zivot nepouzitelny, takovy jsou dneska zensky.....cest vyjimkam.

0/0
15.9.2010 17:39

MrEx

Re: myslim ze dnes

Jsi šťastný chlap. A to co píšeš můžu jen podtrhnout a podepsat... :-/

0/0
15.9.2010 17:47

Vileric

Re: myslim ze dnes

jo to je pravda , po rozvodu mi trvalo opravdu velmi dlouho ( 3 roky zkoušek a omylů :-) najít normální holku pro život , no o to víc si ji považuju ;-)

0/0
16.9.2010 7:42

black_jack se srazil s cenzorem

Re: myslim ze dnes

to mas dobry, ja mam po dlouhodobem vztahu 5 let a strasny omyly... takze single zivot jde zatim dal...

0/0
16.9.2010 11:52

Tw_ista

Re: myslim ze dnes

Ja vim, ze bych si mel takovou zkratku odpustit, ale osobne obcas kdyz se rozhlidnu v doprave, ve meste, kouknu na tv ... tak mam dojem, ze je problem sehnat normalniho kohokoli ...

0/0
16.9.2010 10:33

Hroznej_puberťák

Re: myslim ze dnes

Není to úplně sranda, ale dá se najít. Spousta lidí má ale problém spíš s tím, že pro stromy nevidí les, že jim leckdy super protějšek chodí v podstatě pod nosem, ale oni jej nevidí.

0/0
16.9.2010 14:25

Moravian

Dulezite je pri nevere

Zatloukat, zatlouka, a zatloukat. Tak radi ti starsi a moudri..Muz nebyl stvoren aby stravil zivot pouze s jednou zenou.

0/0
15.9.2010 16:32

Stinky Shoe

Re: Dulezite je pri nevere

Já jo! V

0/0
15.9.2010 19:18

veeger_x

Re: Dulezite je pri nevere

Pokud spolu nežijete dva roky, držím vám palce. Bez ironie...

0/0
16.9.2010 1:34

tarten

Re: Dulezite je pri nevere

Jen jestli to náhodou neradí hlavně rozvedení blbové...?

0/0
17.9.2010 11:19

Zajíc z lesa...

Nicneříkající články

Jeden článek inteligentnější než druhý... Když občas poslouchám ženy kolem sebe a čtu ty ,,jakmitkrasnyživot" články tak se stydím, že k nim patřím... Prosím poraďte jak najít prince na bílém koni, jak mít chytré děti, jak upéct kuře, jak sbalit chlapa, jak si efektivně zapnout podprsenku, jak zhubnout pět kilo, jak... Diskuze jsou efektivnější než samotné články.

0/0
15.9.2010 14:11

veeger_x

Re: Nicneříkající články

Ano, všechny potažmo obě pohlaví doba sociálně a charakterově hodně otupila, ale díky babám, které smýšlí jako vy, má stále cenu brát ženské z té lepší stránky. Nebo alespoň nezevšeobecňovat, když dojde na soudy...

0/0
16.9.2010 1:38

strejndz_dyzajr

Re: Nicneříkající články

já kdyžtak můžu poradit, jak efektivně podprsenku rozepnout ;-)

0/0
16.9.2010 7:05

Tw_ista

Re: Nicneříkající články

Nebylo by lepsi "efektne"? ((:

0/0
16.9.2010 10:43mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.