Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Obřízka pomáhá chránit muže před AIDS. Ženy se však nakazit mohou

Zklamáním skončil výzkum amerických a ugandských vědců, kteří se snažili prokázat, že obřízka pomáhá ochránit muže i ženy před virem HIV. U mužů se účinnost této metody prokázala, na nákazu žen však neměla obřízka jejich partnera žádný vliv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

a red wheelbarrow

Kdo ví , co je HIV?

.. a co vlastně HIV testy testují? http://www.virusmyth.com/aids/video/ , dokument "The Other Side of AIDS". Mimojiné zde hovoří Kary Mullis, nositel Nobelovy ceny za chemii a jeden z hlavních odpůrců teorie HIV jako původce AIDS. Krátký výňatek pro všechny, kteří z nějakého důvodu věří validitě HIV testů. Nejpoužívanější jsou tři: ELISA, Western Blot a Viral load test. Příbalové letáky všech těchto testů uvádějí, lapidárně řečeno, že tyto testy vůbec nic JEDNOZNAČNĚ nedokazují (18:08, 18:26 a 18:47-zvládne to přečíst kdokoliv se základní znalostí angličtiny).14:20 David Rasnick,PhD říká, že "V první řadě, HIV nebyl nikdy nalezen v organizmu žádného člověka,.. tzv. HIV testy nedetekují přítomnost HIV, detekují příomnost  protilátek, které reagují na proteiny, VYTVOŘENÉ V LABORATORNÍCH PODMÍNKÁCH".  pokračování je dole 

0/0
24.7.2009 23:16

a red wheelbarrow

Re: Kdo ví , co je HIV?

18:58 Robert Da Prato, MD, HIV testin specialist říká: "Nedoporučuji nikomu, aby se nechal testovat. Důvodem je, že nevím, co tyto testy znamenají a nemyslím si, že někdo jiný to ví. Nikdy jsem neviděl žádný důkaz o tom, že tyto testy dokazují to, co údajně dokazují, to jest přítomnost viru.... Opravdu bych velmi rád viděl údaje z elektronového mikroskopu, ale takové údaje očividně neexistují. Neexistují žádná data POPISUJÍCÍ PŘESNÝ PROTOKOL IZOLACE VIRU HIV." Mimochodem, každý by měl vědět, že Montagnier (objevitel viru HIV) v rozhovoru v 90. letech uvedl, že fotografie z elektron. mikroskopu, které publikoval r.1983 NEPOCHÁZEJÍ Z ČISTÉHO VIRU, protože pro to neměl dost materiálu! "Bylo vidět nějaké částice, ale ty neměly morfologii typickou pro retroviry" Na otázku, zda  alespoň Gallo (potvrdil existenci HIV) vir izoloval, odpověděl: " Nevím, zda Gallo opravdu vir izoloval. Nemyslím si to." Dále uvedl: "Opakuji, vir jsme neizolovali!"

0/0
24.7.2009 23:46

a red wheelbarrow

Re: Kdo ví , co je HIV?

http://www.virusmyth.com/aids/perthgroup/geneva/index.htm . Od doby (zhruba 1993), kdy se jako kritérium diagnozy AIDS bere pokles bílých krvinek (T-cells, CD4 cells), byl zaznamenán "rapidní nárůst" nemocných AIDS v USA. Vtip je v tom, že ti lidé jsou naprosto zdraví, jen mají z nějakého důvodů "nízký" (dle kritérií lékařů!)  počet b.krvinek. V důsledku to znamená, že v USA jste diagnostikováni jako pacienti s AIDS a v jiné zemi, kde se na pokles krvinek nehledí, jste NAPROSTO ZDRAVÍ. A tím se dostáváme k problematice AIDS v Africe. Lékaři, kteří TAM SKUTEČNĚ BYLI, po návratu tvrdí, že žádný AIDS v Africe není. Ano, umírají tam lidé. Ovšem na nemoci, na které tam umírají již desetiletí: tuberkuloza, průjmová onemocnění, podvýživa,rozličné infekce způsobené tristními hygienickými podmínkami. A v neposlední řadě - umírají po medikaci vysoce toxického AZT (chemoterapeutikum, které likviduje organizmus).

0/0
24.7.2009 23:53

a red wheelbarrow

Re: Kdo ví , co je HIV?

Shrnutí. Stejně jako v případě Pekla, amerického brouka mandelinky bramborové, ozonové díry či teroristů z jeskyní, jde i zde o vyvolání a udržení atmosféry strachu mezi lidmi. Být pozitivně testován na HIV (testy samy jsou naprosto nevalidní) znamená rozsudek smrti. Údajní HIV pacienti žijí ve strachu a stresu, očekávají - všichni v jejich okolí to očekávají - že umřou. Christine Maggiore, test. pozit. 1992, žije a má zdravého syna. Winstone Zulu, t.p. 1990, žije. Leonardo Ramirez, t.p. 1984, žije. Co mají společného? NIKDY NEBRALI MEDIKAMENTY NA AIDS, KTERÉ JIM LÉKAŘI DOPORUČILI. Lékaři jen hřeší na to, že jejich pacienti nevědí či nechtějí vědět to, co oni.

0/0
25.7.2009 0:00

dedko

Jasně! Obřízka až ke kosti stydké !

0/0
23.7.2009 16:49

cinsky_buh_srandy

já to nechápu

kdyby místo předkožky rovnou uřezali pinďoura, tak mohli zachránit spoustu životů ;-O

0/0
21.7.2009 20:15

a red wheelbarrow

Moc médií

Už samotný název je neprofesionální, protože nesmyslný: AIDS není NEMOC, tudíž se jím nelze nakazit! To písmeno S znamená syndrom, nikoliv nemoc. To je neuvěřitelná ignorace ze strany médií, už vůbec nemluvě o naprosté samozřejmosti, s jakou přebírají hypotézu, že HIV způsobuje AIDS. Jsou zdokumentovány připady, kdy pacienti, u nichž se vyvinul AIDS, virus HIV neměli. Což vede k zajímavé diskusi, jak se vlastně přítomnost viru HIV zjišťuje: jako v případě jiných virů, se testuje přítomnost PROTILÁTEK, NIKOLI VIRU SAMOTNÉHO.  V neposlední řadě je třeba zmínit, že desítky vědců (dr.Papadopulos, Lanka,nositel Nobelovy ceny Kary Mullis a jiní)  tvrdí, že existence HIV nebyla dodnes VĚDECKY dokázána.

0/0
20.7.2009 16:29

Dennys

Tech nesmyslu je v textu vice

"U mužů se účinnost této metody prokázala, na nákazu žen však neměla obřízka jejich partnera žádný vliv."

Chapete to ?????? :-))))

0/0
21.7.2009 17:29

a red wheelbarrow

Re: Tech nesmyslu je v textu vice

Což je naprosto v souladu s tvrzením HIV/AIDS dissidents, totiž že AIDS není způsoben HIV, pokud vůbec nějaký HIV virus existuje ;-) AIDS je syndrom selhání imunity, který se stále (od počátku 80.let) vyskytuje ve třech základních cílových skupinách - homosexuály provozujícími anální styk a užívajícími pozvbuzující drogy, které jim ničí nervový systém; intravenozní uživatele drog; hemofiliaky, nakažené krev.konzervami kontaminovanými celou škálou virů a bakterií. Společný jmenovatel těchto skupin: fatálně oslabený imunitní systém, stres.  Mimochodem, doktorka Papadopulos tvrdí, že jejich výzkum (a pokud se nepletu ani žádný jiný) neprokázal JEDINÝ případ přenosu tzv. HIV mezi heterosexuály! ;-)

0/0
21.7.2009 21:22

alex1

Re: Moc médií

Testuji se nejen protilatky ale muzete treba detekovat protein p35 coz je soucasti viru. Protilatky se testuji jako soucasti ELISA coz je screening, potom musi nasledovat detekce RNA jako definitivni prukaz infekce. Virus existuje a siri se mezi heterosexualy atd. Oslabena immunita je nasledek infekce. Velmi vzacne jsem potkal pacienta ktery bere svoje protivirove leky a mel oslabenou immunitu. Pokud mate nejake otazky ohledne HIV a AIDS tak rad odpovim, nejsem sice specialista na infekcni choroby ale vzheledem k tomu ze jsem par let pracoval na vychodnim pobrezi tak jsem par zkusenosti s touto chorobou ziskal.

0/0
21.7.2009 23:06

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Dobrý den, jsem laik,ovšem averzi vůči lékařskému establishmentu mám odjakživa(tristní zkušenost s lékaři u mě osobně plus dobrá představa o tom, co chtějí slyšet masy a jak toho využít).ELISA i Western Blot jsou dle mých informací nespolehlivé,a to ne jen z jednoho důvodu. Pro začátek je dobré si uvědomit, že jsou PATENTOVANÉ, tzn. kdykoliv komukoliv lékař provede HIV test, patřičná společnost inkasuje royalties. To samé platí pro AZT (vysoce toxické,postupně likviduje organizmus),potažmo pro celý AIDS industry.Pokud si správně pamatuji, právě p35 je součástí lidského organismu(snad jen za určitých okolností),tudíž je zcela přirozené, že je detekován. Vyhodnocení testu má v různých zemích různá kritéria(!), takže prakticky v jedné zemi můžete být oficiálně HIV negativní, a v jiné oficiálně HIV pozitivní. Samotné "objevení" HIV byla podle všeho politická fraška (Gallo).Ráda bych vše probrala s odborníkem na virologii a imunologii. POKRAČOVÁNÍ DOLE

0/0
22.7.2009 15:24

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Mé otázky se v zásadě odvíjejí od toho, co lze vyslechnout a přečíst na: www.virusmyth.com/aids/ (také odkaz www.virusmyth.com/aids/index/hivisolation.htm), http://video.google.com/videplay?docid=-6830231400057553023&hl=cs, http://video.google.com/videoplay?docid=3983706668483511310 (zejména 2:30). Zdravímpage { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }

P { margin-botto

<!--

@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm }

P { margin-bottom: 0.21cm 

0/0
22.7.2009 15:30

alex1

Re: Moc médií

Jeden z mych ucitelu byl infekcni odbornik z Harvardu. Hlavni zamereni bylo HIV. Co se tyce leku tak jich je ted spusta a pouzivaji se v ruznych kombinacich. Vedlejsi ucinky maji ale take lide prezivaji. Ono kdyz nic neberete a CD4 klesnou pod urcitou hranici tak pak vidite veci o kterych jsem skoro ani neslysel. Co se tyce doktoru tak neverim ze jsme vsichni tak spatni:-)

0/0
22.7.2009 17:00

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Ráda bych sehnala někoho,s kým si o tomhle popovídat,někoho,kdo by mi vysvětlil terminologii a souvislosti. Moje angličtina je výborná,ale souvislosti a implikace mi někdy tak jasné nejsou. Jde o to,že léčba,pacienti,o čem mluvíte Vy,je až důsledek. Mě zajímá ten počátek, zda se skutečně jedná o "blunder of the century", jak říká jeden z lékařů z tábora dissidents. Nikdo nepopírá, že AIDS pacienti trpí selháním imunity; otázka je, zda toto selhání skutečně způsobuje HIV. To je sporné-četla a slyšela jsem dost na to,abych o HIV jako původci ČEHOKOLI pochybovala.Doporučuji alespoň jeden z těch odkazů, je to téma na diskusi. A závěrem: také netvrdím, že všichni lékaři jsou špatní - v zásadě netvrdím, že JEDEN JEDINÝ je špatný. Jde spíš o přístup, o to, jak si zjednodušují život. Lapidárně řečeno: poté, co do mě desítky let cpali antibiotika, která nezabírala,a co jsem si sama uvědomila, že je problém psychosomatický,jsem se na radu jiného lékaře začala saunovat, a jsem v pohodě.

0/0
22.7.2009 20:02

alex1

Re: Moc médií

Napr. proc kdyz zacnete lecit nekoho kdo ma HIV a potlacenou immunitu, nizka hladina CD4, antiretrovirovou lecbou tak se vse upravi. Ty stejni lide kdysi umiraly na dost bizarni infekce ktere se vetsinou nevyskytuji ani u lidi pochemoterapii anebo po transplantaci.   

0/0
23.7.2009 3:08

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Jenoduchá odpověď otázkou: jste si jist, že v první řadě měli HIV?? To je jádro pudla. Dr. Duesberg tvrdí, že HIV neinfikuje dostatek T-cells (CD4) na to, aby způsobilo AIDS, a že tento fenomén nedokáží vysvětlit ani zastánci HIV/AIDS teorie. A základním faktem je to, že retroviry NEZABÍJÍ  buňky, které napadnou (v tomto případě T-cells, a HIV je údajně retrovirus). Dokonce Gallo používal T-cells k  *množení* HIV.... Tak kam tedy všechny mizí?? Btw: výše jste zmiňoval p35, neměl jste spíš na mysli p24?

0/0
24.7.2009 0:03

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Ještě doporučuji předmluvu ke knize dr. Duesberga, kterou poskytl Kary Mullis - nepochybuji že víte, o koho se jedná. Tato předmluva od tohoto člověka nemůže nikoho nechat bez otázek. http://www.virusmyth.com/aids/hiv/kmforeword.htm

0/0
24.7.2009 0:10

Lisinha

Re: Moc médií

To nevíte o spiknutí bílých plášťů a o tom, že HIV ve skutečnosti vyrobila CIA a KGB a ilumináti, aby udrželi svět v područí?

Jsem pouhý prostý začínající biology undergraduate, ale fascinuje mě fenomén lidské blbosti v oblasti vědy. Nevím, jestli je to nějaká tendence držet palce těm, co vypadají slabší (hrdinný osamělý lékař bojuje proti celému establishmentu a celému světu jako Honza proti drakovi), nebo jestli je to inherentní slabost konkrétně medicíny, že je pravdivá - neumíme zázraky na počkání a nemožné do tří dnů - kdežto tmář slibuje léčbu posmrtné ztuhlosti bez vedlejších účinků zcela neškodnými přírodními prostředky se stoprocentní úspěšností (což pochopitelně nefunguje, ale to se svede na pacientovu nedostatečnou koncentraci nebo špatnou konstelaci hvězd)....

Každopádně, i kdyby AIDS způsoboval malý zelený neviditelný mimozemšťan na rameni nemocného, tak dokud léčba i prevence zabírají, dobře:D

0/0
26.7.2009 10:19

a red wheelbarrow

Re: Moc médií

Sarkasmus stranou, dostala se k Vám zpráva o tom, jaké změny provedl Gallo do příspěvku, který později poslal časopisu Science? Na tomto příspěvku (a dalších třech, které z něj vycházely) je postaven celý přístup k HIV. Jako reakci na toto zjištění poslalo 37 vědců, výzkumníků a lékařů dopis do Science s požadavkem, aby onen paper okamžitě stáhli.  Prosím přečtěte si to a pak se těším na Váš komentář. Zdravím. http://rethinkingaids.com.93.seekdotnet.com/Home/tabid/146/Default.aspx

0/0
26.7.2009 19:43

Náhodně procházející

Pseudovýzkum, nepochopení statistiky

Tady nejde dělat výzkum, že vystaví někdo styku s nakaženým partnerem, pak se to statisticky vyhodnotí. Tak to mohl dělat jen Dr. Mengele. Spíš jde o čísla nákaz určitých skupin obyvatel. A ti obřezaní vykázali nižší výskyt. Spíš myslím, že to je otázka, které národy či skupiny jsou nakaženější a žijí rizikovějším stylem života. Asi bude platit, že v Africe, muslimská část, dodržující třeba jen z části nařízení islámu, nebude tak promiskuitní jak skupiny s kmenovými náboženstvími, kde promiskuita je daleko běžnější a leckdy není ani společensky odsuzovaná.

Američané jsou zčásti puritáni. A právě tam se nemoc poprvé popsala, nejdřív mezi homosexuály, pak přibyly prostituky a lidé aplikující drogové injekce. Tady má smysl porovnávat četnost výskytu. Obřízka je spojená s různými kulturami, různými typy chování. Možná tam bude menší riziko dané silnější kůži či spíš sliznicí, ale to není stasticky sledovatelné. Není to nikde tak, že by polovina národa či nějaké skupiny byla obřezaná

0/0
20.7.2009 15:45

Náhodně procházející

Re: Pseudovýzkum, nepochopení statistiky

a druhá polovina nikoli. V muslimských zemích či Izraeli jsou neobřezané minoritní skupiny, žijící zcela jinak. Navíc je jich i početně málo, takže z takových statistik nejde nic vyvozovat.

Prokazatelnější jsou spíš stastiky např. mezi tělesnou výškou a úspěchem v kariéře. Vyšší muži mají větší úspěšnost, tady je skutečný statistický rozdíl, asi napříč národy či kulturami.

0/0
20.7.2009 15:48

dual_tip2

oni testovali

zda se virus prenasi i po obrizce? tedy vystavovali zeny a muze nenakazene nechranenemu styku s nakazenym partnerem? opravdu? uh ...

0/0
20.7.2009 14:01

Tajemný muž

Re: oni testovali

Taky na to koukám. 8-o

To je jak zpráva od MUDr. Mengeleho... 8-o

0/0
20.7.2009 15:22

cinsky_buh_srandy

Re: oni testovali

kdo ví ....

0/0
21.7.2009 20:16mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.