Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Ministryně spravedlnosti: Chtěla bych rozkrýt kauzu Čunek

Když vstoupila nová ministryně spravedlnosti do pizzerie, připomínala mladou holku, která si vyrazila na víkend. Dala si jen polévku, protože má zrovna hubnoucí období. Řekla mi, že jí nevadí žádné otázky. Tak jsem toho využila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Host

paní ministryně

Muj bože to je trubka, za pánské při...ní se nechám nalejt i do KSČ, jediné co mě zajímá jsou hadry, prachy, sex, jídlo v libovolném pořadí. V hlavě má duto, ale doma mám manžela blbce, který mě živí, takže si mohu žít jak prasátko v žitě, heč! Mít tohle doma, přerazím o ni smeták. Bohužel je to naše vina, že nám ještě po listopadu 89 vládnou takové kreatury. Doufám že ta dáma odpluje po volbách zpátky kam patří, do luxusních butiků a do postele s nějakým jejím svalovcem. Bohužel je to stejné le..no jako ostatní vypečení kolegáčkové, Antl, Pardoubek a Komorous, kterří před listopadem mávali rudou hvězdou, dneska, kdy se to neghodí, tak pistolí, oranžovou šálou nebo posvěceným křížem.;-€

0/0
15.7.2009 15:53

Akia

Paní ministryně je aspoň upřímná

Líbí se mi asertivita paní ministryně. Nesnaží se za každou cenu předstírat skromňáka, který vlastně o žádnou funkci nestojí a všude ho musejí dostrkat, jak to třeba dělali Havel nebo Zeman. To je jen svatouškovské pokrytectví. S asertivním člověkem můžu nesouhlasit, ale líbí se mi otevřené a sebevědomé vystupování, i když bych takového člověka třeba nevolil.

0/0
29.6.2009 12:43

Host

Re: Paní ministryně je aspoň upřímná

Ona je spíš jenom dutá než asertivní a nechápe věci, které by ve svém věku už chápat měla.

0/0
29.6.2009 21:12

wellbload

No potěš pánbů

Tahle paní je opravdu bezpáteřní.

Schopnost morální volby je něco, co odlišuje člověka od - s prominutím - hovada.

A taky mě nepřestává fascinovat ta posedlost posuzovat lidi podle naměřené hodnoty IQ, jak vidno, je to zcela nevypovídající.

0/0
28.6.2009 9:26

Host

Žalostný důkaz o naší době

Rozhovor s paní ministryní je žalostným svědectvím o naší době! Je to katastrofa!Paní mopžná je chytrá a vychytralá, ale není rozumná  ani vzdělaná. Je velmi povrchní a dosud naivní. Do strany vstupovat nemusela. Absolvovala jsem VŠ o rok dříve než ona, přemlouvali mě do strany hned v prvním zaměstnání, na mé odmítnutí řekli, zda jsem si vědoma, že v práci zůstanu pouze řadovou učitelkou,odpověděla: ano. Tím to skončilo, nikdo mě dál nenutil, ředitelka byla rozumná. Paní ministryně je ten typ člověka, který se tzv. bude mít dobře za každého režimu a velmi pravděpodobně by byla ve straně dosud, kdyby nepřišla revoluce. Tito lidé dějiny netvoří, jsou povrchní a sobečtí, myslí pouze na svůj přepych, své dobré bydlo, a když by nebyla ministryní, bude mít alespoň manžela, který ji plně zabezpečí, aby neutrpěla její prestiž. Děkuji, odejděte!

0/0
27.6.2009 21:43

Host

Re: Žalostný důkaz o naší době

Patří do stejného ranku, jehož představiel je např. JUDr,Antl.dnes komunistabijec, dříve bijev cšeho protikomunistického. Tragédií nejsou však tito a obdobní lidé, ale my, kteří toto i dnes trpíme.

0/0
1.7.2009 11:59

Host

Koza Kovářová

Z lidí jako je Kovářová je člověku bohužel smutně nevolno a je škoda, že takový  typ člověka je teď, i když naštěstí pro všechny na krátkou dobu, angažován ve vládě.

0/0
27.6.2009 18:17

pstrosatko

au au

Kdyby paní byla alespoň trochu inteligentní, nikdy by se Mensou neoháněla, spíš se často setkává s názory, že je úplně blbá, což evidentmě je a má pěkné mindráky. Na fotce s Klausem vypadá na 75.

0/0
27.6.2009 16:47

herdekflek

...

Podle odpovědí nelze než souhlasit, že měření IQ je velmi ošemetné.

Nechápu, proč můžeme mít takovou ministryni. "Spravedlnosti".

0/0
27.6.2009 15:48

bondy_

Pani je hloupa husa,

bez ohledu na iq (plati pro tazatelku i tazanou stejnou merou).

A ta otazka jestli si nepripada s iq moc chytra na mensu je dokonale teleci - iq 135 ma 2% populace, a ministri by se snad prokristapana meli hledat mezi temi chytrejsimi?!?

Pres prvni tri ctyri otazky jsem se neprokousala, to se fakt neda!

0/0
27.6.2009 14:13

OťasBoťas

!?!?!?!?!

Nedostatek sebevědomí s IQ sto třicet pět?

Ale já nejsem spokojena s tímto svým výsledkem. Opakovaně jsem se snažila dosáhnout lepšího výsledku, ale testy neobalamutíte. Ty testy jsou mi totiž hrozně vzdálené – jsou to různé matematické symboly a geometrické tvary a já jsem spíš humanitně zaměřená. Psychologové definují sedm typů inteligence a my jsme bohužel civilizace, která upřednostňuje jen jeden typ inteligence – matematické a logické.

Podle toho, jak vstoupila do KSČ, by jí testy emoční a sociální inteligence nevyšvihly víš, ale naopak ukázaly, že každý člověk má svůj talent jen někde a že se tahle paní bez rodičů a manžela nevzmůže ani na svůj podpis.

Rv

0/0
27.6.2009 14:01

pstrosatko

Re: !?!?!?!?!

Hlavně že šel humanitní zaměřenec na práva. A rodiče lékaři... zdali jsou také také tak chytří jako dcerunka.

0/0
27.6.2009 16:49

Host

To je hrůza

Chytrá asi moc nebude, spíš vychytralá. Cítím z ní snahu se zalíbit a získat sympatie. A to si myslím, že je vždycky na úkor charakteru. Ale ten ona evidentně stejně nikdy neměla, takže to je jedno. Jako sousedka může být celkem v pohodě, ale ve veřejný správě takovýhle kravky nemají co dělat. Navíc si nemyslím, že na tokovém postu by měl být bývalý či současný komouš, notabene bez toho, aby se aspon distancoval od politiky minulého režimu.

0/0
27.6.2009 13:04

OťasBoťas

Re: To je hrůza

SOUHLAS.

R^

0/0
27.6.2009 14:02

Host

To je síla !

0/0
27.6.2009 12:06

Host

sranda

Paní ................ ani nevím jak vás mám oslovit po tomhle článku mě to nabídly 3x a řekl jsem ne vy s váším IQ jste nebyla naivní ale pěkně vypočítavá

0/0
27.6.2009 9:08

Host

Tato paní říká jen to ,co ji neublíží.Toď vše

;-D

0/0
23.6.2009 23:30

herdekflek

Re: Tato paní říká jen to ,co ji neublíží.Toď vše

"toď" ???

0/0
27.6.2009 15:51

Shob34

blba jak tago

0/0
23.6.2009 23:17

Host

Nevím čeho všeho je ta paní členka,

ale soudě podle jejích názorů to Mensa nejspíš nebude. Hlavní starostí paní na ministerském postu zřejmě bude zviditelnění se za každou cenu.

0/0
23.6.2009 13:39

indra wostrá

Re: Nevím čeho všeho je ta paní členka,

s tou Mensou je to překlep.

Ve skutečnosti se jedná o ženský spolek jménem Menses.

0/0
23.6.2009 13:44

celim

Čunek je mi ukradený!

To byla malá ryba, do které je dovoleno kopat! Ale co takhle velké ryby?! Co takhle kauzy do kterých, když se zašťourá, tak to bude připomínat šťourání ve vosím hnízdě! Kauza gripenů, kde se prokazatelně jedná o obří ůplatky! Do toho asi vrtat nebude?! To není jako s Čunkem! To by mohla tvrdě narazit!!!!!!!!!!Rv

0/0
23.6.2009 11:24

Host

A zase další, co si chce postavit pomník .......

Pomník na Čunkovi si chce postavit. Tak ji nechme, třeba opravdu zjistí, kdo a na čí přání nebo příkaz to spustil. Třeba díky IQ bude mít odvahu to zveřejnit. Politická scéna potřebuje vyčistit, tak ať se do toho pustí, ale pravdivě. Třeba nekecá............ 

0/0
23.6.2009 7:41

Host

No nevím.

Tuto paní jsem poznal, když  v paláci Dunaj zamezila advokátním koncipientům přístup na přednášku a  naháněle je  do sálu, kde se konala jakási schůze advokátů s jejich žalostnou účastí s tím, že se jim tato účast napíše do výkazu jako školení.Vůbec ji nezajímalo, že se jedná o svéprávné jedince, kteří se sjeli ze všech koutů republiky, že je pro ně mnohdy problém se uvolnit ze zaměstnání a že cestovné není za hubičku.Rv

0/0
23.6.2009 6:32

Host

tak do toho ...a hodně štěstí !

no...........to bude pěkně tvrdý oříšek ! 

0/0
22.6.2009 23:41

Host

Jmenováním Křivance se zkompromitovala

Prohlášením, že chce rozkrýt kauzu čunek, mě fakt dobře pobavila. Poté, co zpátky jmenovala státního zástupce Křivance, který odvolal svého podřízeného Bašného právě kvůli kritice kauzy Čunek, ji určitě budou všichni věřit. Paní ministryně, nedělejte z nás blbce a nepodceňujte nás průměrné lidi s průměrným IQ. ;-D

0/0
22.6.2009 21:46

Kanule

Taky je mi úzko - z této diskuse

Obdivuji odvahu paní ministryně jít s kůží na trh. Přiznává si chybu, naivitu - na nic si nehraje. Narozdíl od stovek pokrytců - právníků kteří studovali ve stejné době, tudíž jsou stejně "politicky čistí" z dnešního pohledu, s tím rozdílem že v současnosti hrají mrtvé brouky,nevinné nebo "oběti" tehdejšího režimu, příp. jsou zalezlí v různých politických stranách. Toto pokrytectví mi připadá mnohem nebezpečnější, než když někdo najde odvahu a přizná pravdu.

Chápu i to, že coby žena, úspěšná, samostatná a navíc chytrá má v naší zemi problém s veřejným míněním. Je to zde pořád lehce zatuchlé. Osobně jí přeji štěstí a více takových žen nejen v politice.

0/0
22.6.2009 21:39

Žokej Balabán

Re: Taky je mi úzko - z této diskuse

Mě je úzko z Vašeho názoru! Tihle lidé, jako paní ministryně opravdu naš zemi netlačili ke svobodě v roce 1989..... Ti lezli do KSČ za prospěchem.... Smutné, a bohužel je to tak. Myslím si, že v ČR je dostatek lidí co do KSČ nevstoupilo...

0/0
22.6.2009 22:30

Host

Re: Taky je mi úzko - z této diskuse

Nesuďte ostatní podle sebe! Nevyplatí se to. Někteří v KSČ byli, aby dělali práci, která je bavila a o žádné posty a prospěch jim nešlo. Znám plno, co se do KSČ tlačilo, ale pro jejich neschopnost je do ní nevzali. Ano, TI jsou nyní naši hrdinové. Je několik úhlů pohledu na věc, víme?

0/0
22.6.2009 22:42

Host

Re: Taky je mi úzko - z této diskuse

a kteří to byli? To by mne opravdu zajímalo. Pokud vím, tak brali všechny. Kdo měl nějakou funkci a nechtěl jít, tak byl okamžitě sesazen. Takovéto urážky mám nejraději. Nakonec z těch, co si zachovali charakter, nevstoupili, tím si značně existenčně pohoršili, jsou děláni hlupáci, o které strana nestála. Mimochodem, něco na ten způsob řekla v některém rozhovoru i paní ministryně. Když už jste v té KSČ byli z prospěchu,  a v osmdesátých letech tam byli všichni z prospěchu, to už nikdo na žádné ideály nevěřil, tak si to alespoň přiznejte a neurážejte!;-€

0/0
23.6.2009 7:13

Host

Je mi úzko z vašeho názoru a názorů lidí vám podobných

Jsem žena, samostatná a v rámci naší společnosti podle běžných měřítek asi dost úspěšná. Hluboce nesouhlasím s vaším názorem. Člověk NEBYL nucen vstoupit do komunistické strany, když ho vyzývali! Je potřeba to opakovat, protože těch pár procent kariéristů v naší společnosti, kteří se ke komunistům přidali (bylo jich jen kolem 15 procent z lidí nad 18 let), stále manipuluje míněním těch, kteří to nepamatují, tvrzením, že "tehdy to jinak nešlo, když chtěl někdo dělat svou práci".  Hloupost! Lidé se rozhodovali výhradně podle své morálky.

Paní ministryně prokázala, že jí chyběla jak zdravá morálka, tak soudnost. V roce jejího vstupu do KSČ už nebylo rozumného člověka, který by nevěděl, že větev pod komunistïckým režimem je nalomená. Za druhé, vstoupit do organizace spojené s politickými procesy a vraždami, s potlačováním svobody, s desetiletími  lží,  s všudypřítomným šikanováním, ve věku, ve kterém už vysokoškolský student má být schopen vyhodnotit informace (bylo jí přes 20), a

0/0
23.6.2009 8:41

Host

Re: Je mi úzko z vašeho názoru a názorů lidí vám podobných

omlouvat to tím, že myslela, že tím získá krásného kluka, je tak šílený projev vadného charakteru,  že by ji měl navždy diskvalifikovat od úcty všech slušných lidí.

0/0
23.6.2009 8:41

Host

Re: Je mi úzko z vašeho názoru a názorů lidí vám podobných

Kromě vadného charakteru tam možná ještě hrála roli hloupost. Anebo  v jejím dnešním vysvětlení hraje hlavní roli alibismus.

0/0
23.6.2009 13:41

pstrosatko

Re: Je mi úzko z vašeho názoru a názorů lidí vám podobných

A vůbec největší perlou je tvrzení, že ten zmrzlinový pohár za ten vstup stál. Taková bezcharaktenost, prázdnota a blbost se hned tak nevidí ani u našich komunistických zrůdiček.

0/0
27.6.2009 17:07

indra wostrá

Re: Taky je mi úzko - z této diskuse

odvaha? chytrost? cože? asi jsem četla jinej rozhovor 8-o

V tom rozhovoru, co jsem četla já, se ambiciózní slepice velmi hloupě a trapně vymlouvá na jakéhosi atraktivního spolužáka a předstírá (možná ne, možná byla opravdu tak blbá) neznalost tehdejších poměrů.Rv

0/0
23.6.2009 11:37

Host

Re: Taky je mi úzko - z této diskuse

Dobrý den, dovolím si rozporovat ještě jednu část Vašeho příspěvku: úspěšná - možná, samostatná - ehm, dáma, která se CHLUBÍ tím, že ji živí manžel a jako svůj koníček uvádí NAKUPOVÁNÍ? Nezlobte se, ale takto si samostatnou ženu nepředstavuji ....

0/0
27.6.2009 9:52

Žokej Balabán

Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!_II

A bylo celkem jedno jestli z nadšení nebo z prospěchu.Vždyť co by byli soudruzi Jakeš, Štrougal, Lenárt, Hofman a další bez tisíců soudruhů co pro ně pracovali? Jednoduchá odpověď. Celkem nic. Úplně chápu zklamání pana emeretního prezidenta Havla. Také jsem nečekal, že dvacet let po revoluci budou ve vládě bolševici a skryté kádrové rezervy... Z toho je mi úzko[>-]Rv

0/0
22.6.2009 20:58

Žokej Balabán

Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!

Další komunistka ve ve vládě! Nevěřím, že někdo mohl na studiu práv vstoupit do KSČ jen tak z neznalosti. Vždyt právníci musí znát historii! Slova naší nové paní ministryně jsou velkým výsměchem všem politickým vězňům, rolníkům co vzali polnosti s hospodářstvím a lidem co nehodlali komunistickému režimu sloužit, za což museli řádně trpět a být neustále perzekuováni! A první co komunisti u svých odpůrců zkoušeli, bylo je z agitovat do strany! Paní ministryně si patrně vůbec neuvědomuje, že právě ambiciózní lidé "zapálení pro třídní boj a revoluci" co vstupovali do partaje byli základními vykonavateli jejich ideologie!

0/0
22.6.2009 20:57

Host

Re: Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!

Vy to nějak znáte!

0/0
22.6.2009 22:44

Host

Re: Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!

Každý, kdo to zažil, ví, že to bylo tak, jak píše Žokej B. Jen někteří mají hodně velký zájem teď přepsat historii, aby se ospravedlnili.

0/0
23.6.2009 8:44

Host

Re: Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!

R^

0/0
23.6.2009 7:15

Host

Re: Z toho je mi úzko....A nevěřím co říká!

moc hezky jsi to napsal ... dnes sem četl článek, jak se třeba Gott bál podepsat Několik vět. Ubožák. V té době bylo jasné, že režim padne nejdéle do roka a někteří lidi i tak lezli komoušům do zadku a vymlouvali se že jinak nemohli, což je lež jako věž.  V  osmdesátých letech kdo nechtěl tak do strany nemusel, moji matku navrhovali asi 5 x a nikdy ji tam nedostali a to nebyla žádná zapálená antikomusnistka, jen obyčejná a hlavně slušná ženská, na rozdíl od současné vychcané paní ministrině 

0/0
23.6.2009 13:37

Host

v 1987 do KSČ

to je teda slušný sousto - to nepřebije ani IQ135

0/0
22.6.2009 20:54

Host

Moc šikovná

paní ministryně. Až je jí na tu pozici škoda. Víc by se mi líbila vedle mě. :-P;-D

0/0
22.6.2009 20:43

Host

Re: Moc šikovná

Prosím vás, obětujte se a vezměte ji někam hodně daleko.

0/0
23.6.2009 8:47

Host

Paní ministryně,Vy snad s tím Čunkem chcete ovlivnit volby?!

0/0
22.6.2009 19:35

Qesospi Cobigan

IQ 135 a chce rozkrýt kauzu Čunek :/

co chce rozkrývat? Kalouskovu politckou objednávku v masmédiích?

0/0
22.6.2009 19:31

Taffey

Ani jsem článek nečetl.

Ale člověk, který vstoupil do KSČ v roce 1987, aby dva roky poté vystoupil, páč se to už nenosilo, nemá ve státní správě co dělat. Kór ne na takovém místě, jakým je post ministra spracedlnosti. Je to naprostý výsměch. Stejně, jako mít komouše premiéra. Doufám, že si to u parlamentních voleb všichni uvědomí a budou volit podle toho.

0/0
22.6.2009 19:04

Žokej Balabán

Re: Ani jsem článek nečetl.

Naprosto souhlasím! Doufám, že lidé ve volbách také řeknou jasné né postkomunistům ve vládních a ústavních funkcích!!!

0/0
22.6.2009 21:00

Host

Cunek na Hrad.

A ten sasek co tam strasi do blazince.;-O

0/0
22.6.2009 18:39mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.