Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Poradna

Existují i jiná řešení než skrývat tvář. Odstraňování pigmentových skvrn je...

Na otázky odpovídá

Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

citlivá pleť
Dobrý den,trápí mě zarudnutí pleti,většinou se objevuje při stresových,trapných a nebo chvílích,kdy musím něco prezentovat.Dá se toto začervenání zmírnit nebo se ho úplně zbavit?
Děkuji za odpověď.
Adam
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
Dobrý den,
začervenání pleti v souvislosti se stresem je známo, úpkně odstranit jej nelze, ale zmírnit pomocí cévního laser. Ošetření se doporučuje v podzimích/zimních měsících, protože po zákroku se nesmí na slunce. Zpravidla se zákrok opakuje v určitých intervalech.
citlivá pleť
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Na obličeji mám červené flíčky po akné a drobné jizvičky. Byl by pro mě vhodný cévní laser? Nebo mohla byste mi nějaký doporučit?
Předem děkuji za odpověď
S pozdravem Iva J.
Iva
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)
Dobrý den,
červené skvrny na obličeji je možno zmírnit až odstranit pomocí cévního laseru, zároveň dochází zpravidla ke zlepšení jizviček. Pokud jsou jizvy výraznější, je možno doporučit jiné řešení např. frakční laser.
citlivá pleť
Dobrý den,
chci se zeptat jak účinně léčit seboroickou dermatitidu.Mám vyzkoušené různé masti a šampón.Problémy mám již několik let,na očních víčkách,pažích a na pokožce hlavy.Kortikoidy už příliš nepomáhají.Na vlasy mám šampon Stieprox, taky už moc nepomáhá. Užívám jen horm.antikoncepci, už několik let stejnou a zpočátku se o s ní trošku zlepšilo. Jiné léky neberu a nejsem jinak nemocná ani nemám alergie. Zapoměla jsem, je mi 26let. Budu vděčná za radu nebo tip jak se toho zbavit. Děkuji - otázka upravena poradcem
Magda
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emailem

Seborhoická dermatitida patří mezi kožní choroby, které bohužel v dnešní době nelze zcela vyléčit, jelikož je podmíněna určitou genetickou dispozicí a ovlivňována množstvím jiných ukazatelů. Doporučuji najít si dobrého kožního lékaře a počítat s během na dlouhou trať :)))