Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Dermatologická poradna týmu Laserového centra Anděl

Poradna

Existují i jiná řešení než skrývat tvář. Odstraňování pigmentových skvrn je...

Na otázky odpovídá

Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

Tým Laserového centra Anděl tvoří korektivní dermatoložky Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká a Gréta Wohlová. LCA poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii. Ptát se tak můžete na všechny problémy, které trápí vaši pleť.

Nejvíce se ptáte

Poraďte se také

Poraďte se také


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

*Označené položky jsou povinné.

ekzémy
Dobrý den, jsem 19 letá dívka, která má od malička těžký atopický ekzém. Prošla jsem si dlouholetou léčbou kortikoidy, imunosupresivy, několikanásobnou hospitalizací v nemocnici, odběrem kostní dřeně, odběrem kůže, odběrem uzlin kvůli testu na rakovinu, a velmi těžkou operací obou kyčelních kloubů. Kvůli všem těmto zážitkou, které ještě ani nejsou úplně zdaleka všechny, mám po těle spoustu jizev a pigmentových skvrn. Proto se ptám, co byste mi poradili, abych se nějakých jizev zbavila nebo zmírnila jejich viditelnost?
Kateřina
Edita Jatšová, Jitka Chaloupecká, Gréta Wohlová (Laserové centrum Anděl)

emailem

Dobrý den, ve Vašem případě nemohu odpovědět, aniž bych viděla obraz postižení. Pokud jde o jizvy , nelze je zcela "vyzmizíkovat", ale lze zmírnit jejich barevnou či strukturální viditelnost.