Jarmark OnaDnes.cz

Přijďte nakupovat, prodávat i pomáhat!

15. 11. 2014

od 9 do 17.00

Brno

Co je Jarmark OnaDnes.cz?

Jarmark se stal největší prodejní módní událostí. Přijďte prodat či vyměnit kousky svého šatníku, které už nevyužijete. Navíc je na celý den zajištěn zajímavý program s VIP hosty, tombolou a soutěžemi. Část svého šatníku do dražby pro Nadaci Tereza Maxová dětem věnuje přímo Tereza Maxová.

Generálním partnerem se stala společnost Philips Sonicare a hlavním partnerem společnost ORALFLUX. Díky spojení těchto dvou partnerů si budete moci projít konzultací s dentální hygienistkou, vyzkoušet si nejnovější kartáček Philips Sonicare zdarma a získat slevu na jeho nákup. Navíc si rovnou vyberete zubní pastu nebo ústní vodu přímo pro vás.

Pojďte s námi strávit příjemný den a podpořit dobrou věc. Těšíme se na Vás!

Nemáme rádi spam. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Jarmark OnaDnes.cz - 15. 11. 2014 Brno

Kdy a kde?

Jarmark OnaDnes.cz se bude konat v sobotu 15. listopadu 2014 na brněnském výstavišti. Prodávat se bude v prostoru pavilonu G2.

Brány pro prodejce se otevřou ráno již v 6:30, pro nakupující návštěvníky se Jarmark otevře v 9:00 hodin. Nejpozději v 17 hodin se obchody zavřou.

15. 11. 2014 od 09:00 - 17:00, Brno

Další Jarmark OnaDnes.cz se uskuteční v 28. 2. 2015 v Praze.

Na Jarmarku OnaDnes.cz bude připraveno na sedm stovek prodejních míst, kde můžete pro vás, vaše děti i partnera ulovit věci módní, originální i vintage. Ceny bývají lidové, ale klidně si ještě zkuste usmlouvat nějakou slevu. Nezapomeňte si připravit menší bankovky a drobné.

Kromě nákupů vás čeká celodenní program, skvělá hudba, VIP hosté, soutěže, dobroty od redaktorek OnaDnes.cz a k tomu skvělé jídlo a káva. 

Generálním partnerem se stala společnosti Philips Sonicare. Na jejich stánku bude možné projít konzultací s dentální hygienistrkou, vyzkoušet si nejnovější kartáček Philips Sonicare zdarma a získat slevy na naákup. Hlavní partner ORALFLUX vám nabídne možnost zakoupit si zubní pastu, ústní vodu či žvýkačky přímo pro vás.

Vstupné na Jarmark OnaDnes.cz je opět symbolických 20 Kč. V ceně vstupenky získáte sobotní vydání deníku MF Dnes s přílohou Víkend a originální tašku ze speciální edice OnaDnes.cz.

Jarmark OnaDnes.cz je ideální cestou, jak provětrat šatník a starší kousky vyměnit za neokoukané kusy. Chcete-li na Jarmarku prodávat skvosty a poklady ze svých skříní, je třeba se registrovat. Máme pro vás připraveno cca 700 prodejních míst. Novinkou je možnost výběru konkrétního místa. Jedna osoba si může zaregistrovat až 5 prodejních míst. 

Za pronájem jednoho místa zaplatíte 200 Kč, část z ceny půjde na Nadaci Terezy Maxové dětem. Prodejní místa jsou o velikost 1,2×0,6 m  nebo o velikosti 0,8×0,8 m dle vybraného místa.

Registrace bude spuštěna ve čtvrtek 30. října 2014 od 10 hodin.

Registrovat se můžete zde:

Online vstupenky

"Prodávejte, vyměňujte, nakupujte. Pošlete dál, co už nepotřebujete, ale někomu může udělat radost. "

Nejnovější informace

Přijďte na další Jarmark nakupovat i prodávat

Přijďte na další Jarmark nakupovat i prodávat
24. října 2014 14:21

Těšíme na vás na našem bazárku oblečení, bot a šperků v sobotu 15. listopadu v Brně. celý článek

Jarmark přispěl studentkám 174 654 korunami. Pomohly firmy i celebrity

Jarmark přispěl studentkám 174 654 korunami. Pomohly firmy i celebrity
20. září 2014 14:21

Celou sobotu jsme společně s vámi strávili na 12. Jarmarku OnaDnes.cz. celý článek

Zveme vás na dvanáctý Jarmark OnaDnes.cz. Bude už 20. září

Zveme vás na dvanáctý Jarmark OnaDnes.cz. Bude už 20. září
10. srpna 2014 14:21

Chystejte další průvan ve vašich šatních skříních, botnících a šperkovnicích. Náš tradiční Jarmark OnaDnes.cz už se opět blíží. celý článek

další články

Co jsme spolu zažili

OnaDnes.cz

Vaše dotazy směrujte na nebo nás navštivte na Facebooku.

© Copyright 1999 – 2013 MAFRA a.s.