Jarmark OnaDnes.cz

Přijďte nakupovat, prodávat i pomáhat!

20. 9. 2014

od 9 do 17.00

Co je Jarmark OnaDnes.cz?

Jarmark se stal největší prodejní módní událostí. Přijďte prodat či vyměnit kousky svého šatníku, které už nevyužijete. Navíc je na celý den zajištěn zajímavý program s VIP hosty, tombolou a soutěžemi. Část svého šatníku do dražby pro Nadaci Tereza Maxová dětem věnuje přímo Tereza Maxová.

Generálním partnerem je již podruhé společnost ETA, a.s.

Pojďte s námi strávit příjemný den a podpořit dobrou věc. Těšíme se na Vás!

Nemáme rádi spam. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Jarmark OnaDnes.cz - 20. 9. 2014

Kdy a kde?

Jarmark OnaDnes.cz se bude konat v sobotu 20. září 2014 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Prodávat se bude v prostoru Průmyslového paláce (Střední hala a Pravé křídlo). 

Brány pro prodejce se otevřou ráno již v 7:00, pro nakupující návštěvníky se Jarmark otevře v 9:00 hodin. Nejpozději v 17 hodin se obchody zavřou.

20. 9. 2014 od 09:00 - 17:00

Další Jarmark OnaDnes.cz se uskuteční v Brně 15. 11. 2014.

Na Jarmarku OnaDnes.cz bude připraveno na sedm stovek prodejních míst, kde můžete pro vás, vaše děti i partnera ulovit věci módní, originální i vintage. Ceny bývají lidové, ale klidně si ještě zkuste usmlouvat nějakou slevu. Nezapomeňte si připravit menší bankovky a drobné.

Kromě nákupů vás čeká celodenní program, skvělá hudba, VIP hosté, soutěže, dobroty od redaktorek OnaDnes.cz a k tomu káva Starbucks. Výtěžek z prodeje kávy také poputuje na konto Nadace Terezy Maxové dětem. Generálním partnerem se stala společnost ETA, a.s., která si pro vás připravila zajímavou prezentaci.

Vstupné na Jarmark OnaDnes.cz je opět symbolických 20 Kč. V ceně vstupenky získáte sobotní vydání deníku MF Dnes s přílohou Víkend a originální tašku ze speciální edice OnaDnes.cz.

Jarmark OnaDnes.cz je ideální cestou, jak provětrat šatník a starší kousky vyměnit za neokoukané kusy. Chcete-li na Jarmarku prodávat skvosty a poklady ze svých skříní, je třeba se registrovat. Máme pro vás připraveno cca 700 prodejních míst. Novinkou je možnost výběru konkrétního místa. Jedna osoba si může zaregistrovat až 5 prodejních míst. 

Za pronájem jednoho místa zaplatíte 200 Kč, část z ceny půjde na Nadaci Terezy Maxové dětem. Prodejní místa jsou o velikost 1×0,6 m (polovina stolu) nebo stůl o velikosti 0,8×0,8 m dle vybraného místa.

Registrace proběhla v úterý 26. srpna, všechny prodejní stoly jsou již registrovány.

Online vstupenky

"Prodávejte, vyměňujte, nakupujte. Pošlete dál, co už nepotřebujete, ale někomu může udělat radost. "

Nejnovější informace

Zveme vás na dvanáctý Jarmark OnaDnes.cz. Bude už 20. září

Zveme vás na dvanáctý Jarmark OnaDnes.cz. Bude už 20. září
10. srpna 2014 14:21

Chystejte další průvan ve vašich šatních skříních, botnících a šperkovnicích. Náš tradiční Jarmark OnaDnes.cz už se opět blíží. celý článek

Simona Stašová dražila na Jarmarku své věci i kostýmy Jiřiny Bohdalové

Simona Stašová dražila na Jarmarku své věci i kostýmy Jiřiny Bohdalové
24. května 2014 14:21

Na 11. Jarmark OnaDnes.cz za námi přišly opět stovky těch, kteří se chtěli podělit o zajímavé věci ze šatních skříní a také tisíce nakupujících. celý článek

Kromě módy se na Jarmarku Ony těšte na tagliatelle i bezlepkový chléb

Kromě módy se na Jarmarku Ony těšte na tagliatelle i bezlepkový chléb
2. května 2014 14:21

Na našem květnovém Jarmarku OnaDnes.cz půjde v sobotu 24. 5. samozřejmě hlavně o módu. Dozvíte se tu však také rady, jak si doma vyrobit vlastní těstoviny nebo chleba. celý článek

další články

Co jsme spolu zažili

OnaDnes.cz

Vaše dotazy směrujte na nebo nás navštivte na Facebooku.

© Copyright 1999 – 2013 MAFRA a.s.